Jump to content

Internet browseri


imaginos

Recommended Posts

Što mora baš 1.05? Koristim ovaj 1.2b3 i nisam baš primetio razliku.

 

A je l' si probao da staviš Nightly Tester Tools ekstenziju, pa da uradiš instalaciju 1.05 firebuga i uradiš override kompatibilnosti?

 

Možda će da dođe do rušenja firefoxa, ali probaj, može da uspe, meni je uspelo sa nekim starim ekstenzijama tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, koristim FF3 nekoliko dana i generalno, nisam još uvek video svih 15.000 poboljšanja (kakava laž,a) :) OK, browser kakav je bio oduvek, s tim da mi se desilo dosta puta da krahira, mnogo više nego što mi se krahirao FF2. Takođe, mnogo me nervira što nema više ksinova i plugina na koje sam navikao ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Које додатке да инсталирам за ФФ? Опера ме нервира, хоћу да је преварим.

 

Adblock, NoScript, Flashgot (ako koristiš download manager), Foxmarks (ako koristiš FF na više kompjutera, sinhronizira bukmarkse)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

И обавезно Blue Ice 2.1 за Firefox тему тј. скин!

;)

Е да, ја користим и Video Download Helper за скидање клипића итд. са YouTube-a и уопште свих места где постоји .flv екстензија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Које додатке да инсталирам за ФФ? Опера ме нервира, хоћу да је преварим.

 

Recimo i PDF download,Gmail Manager(ako koristis gmail),Wizz Rss News Reader Lite,Flashblock

 

Imas i ekstenziju 1click weather koja je po meni ubedljivo najbolja u toj kategoriji ali nazalost jos nije izasla verzija za 3-icu :mad:

 

Inace sto se tice FF 3-ja sam prilicno zadovoljan i ne pada mi na pamet da se vracam na 2-ojku

 

Jedino sto sam primetio,bar sto se Windows-a tice, je da kada ugasim FF on ponekad ostane na listi procesa pa moras rucno da ga gasis preko task managera dok na linux-u nema tih problema-mada izgleda sam sredio i to je jer u pitanju bio bug u Pidginu za Win ;)

 

Isto tako jos nije izaslo par ekstenzija koje mi trebaju-ali to je vec samo pitanje vremena

 

Novi FF trosi dosta manje memorije-sa 10-ak tabova od kojih recimo par ima i dosta flash elemenata trosi oko 150 mega memorije,novi adress bar je odlican,ekstenzije mogu da se pregledaju i instaliraju iz samog browsera sto je za svaku pohvalu(bzvz je sto ne postoji isto i za teme),pluginovi tipa jave i flash-a sada mogu da se iskljuce na klik umesto da se kuca about:config,stranice se otvaraju primetno brze za sta je verovatno zasluzan novi Gecko engine i tako...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

izasla opera 9.51

 

e sad, ako nekog ne mrzi da skine i da proba, pa da mi kaze da li ja tripujem ili je opera po brzini prejebala sve redom, pa i samu sebe (9.50)? sve mislim da li tripujem ili je to stvarno odlicno poboljsanja u brzini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Инсталирам је сутра на послу!

:rockdevil:

А знао сам!

Шта сам рекао - да очекујем врло брзо 9.51!

:da:

Мудрац

da, rekao si. svaka cast na predvidjanju. :da:

 

ajd ako te ne mrzi, napisi utiske sutra, ja sad ne vidim na oci koliko mi se spava i moguce je da tripujem to oko brzine..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...