Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Не свиђају ми се ове психолошке студије, поготово кад има премало акције. Да су хтели, од овога су требали направити дуплу епизоду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Занимљива идеја, али ми је све некако скарабуџено. Овакве теме захтевају добрану разраду, као у првој "Коцки".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,kapiram da necju dobiti pozitivan odgovor,ali da li sluchajno ko od vas ima neke Strip Zabavnike (bilo koji format) odlichno ochuvane za prodaju/menjanje?

I nemojte da me shaljete na aukcije,sajtove i striparnice pls...Toliko sam vecj obaveshten :)

Imam ja dosta. Kolika je cena jednog? Nisam u toku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote bash dugi nisam kupovao stripove,u poslednje vreme ih samo chitam skenirane jer shtekam pare z adruge stvari.

 

Sad sam skoro uzeo ovu novu Bonelli ediciju shto izlazi Zagor,Dylan,No,Dampyr.

Nisam ranije chitao Dampyr,pa mi se sada bash nekako dopao.

Na nekoj prethodnoj strani prochitah da je neko rekao da su prve 2 epizode Dampyra katostrofa,no ja sam samo prochitao 2. epizodu i bash mi se dopalo.Ali ko zna mozhda i jeste loshije u odnosu na kasnije epizode.

 

I da shto neko pomenu na proshlim stranicama,nije Tintin nimalo naivan strip. :pivopije:

 

E da,zanima me je l' se izdaje kod nas josh uvek Hellboy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Друкчије се зове, али би се по лику рекло да је он. Уосталом, обрати пажњу на детаље. Бели двоглави орлови на рукавима, графит на зиду "етничко чишћење", она риба шета по граду са беретком на ком је грб Котроманића и сл.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...