Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Heh...dao si mi pogreshan link,ali ok snashao sam se :D

Hvala anyway ;)

Nije da ne jurim preko aukcija,jbg odradio sam milione njih,ali uglavnom ljudi sa kojima razmenjujem godinama i koji su mi provereni nemaju ova izdanaj...a sve i vishe i vishe je prevaranata tamo,pa ne mogu bash da budem siguran oko nekih stvari jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ima mnogo lopova..jbg.

Tek sad videh da link ne radi...u svakom slucaju, bilo je par ponuda za Strip zabavnik.

Ima mnogo povoljnih stripova..mada, u globalu, ocuvanost bas nije na nekom nivou.

Dobra stvar je sto su to uglavnom ljudi iz Srbije, pa postarina nece biti velika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm....pa sidjesh dole na zelenjak gde se chekaju 50tice i 70tice,i samo produzhish dole pravo ( ne desno dole,vecj bash pravo dole pored pijace ) i nakon 50ak metara naidjesh na TC ... udjesh unutra i pichish u podrumche ... postavljene su svuda reklame,ne mozhesh da pogreshish nikako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde mogu da se nadju:FRITZ THE CAT,FREAK BROTHERS i FAT FREDDY'S CAT?Ne postoje novija izdanja,a za vreme SFRJ je nesto od ovog navodno objavljeno...gde god sam pitao cudno su me gledali :confused:

 

pa nije navodno.vec jesu objavljena,stim sto su to bila hm...samostalna izdanja,i u neku ruku piratska...znaci,nista zvanicno. U realizaciji toga, jedan od glavnih ljudi je bio Uros Djuric, koji je igrao andjela u ''mi nismo andjeli'', pa ako mozes sa njim nekako da stupis u kontakt...moguce je da ima jos koji primerak...premda se to stampalo u malom tirazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam za LOMova izdanja,ako na njih mislis.Izgleda nisam bio dovoljno jasan,zanimaju me bas starija izdanja,macak fric iz sfrj perioda,itd...osim ako nije u pitanju dezinformacija

 

iz stare sfrj?dezinformacija...sad shvatam sto su te cudno gledali.

Inace,jesi li gledao crtacj ''macak fritz'', raspad sistema, Bakshi ga je radio,ali krambov stil je fino skinut.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaooo...ne secjam se tachno stvarno...ali mislim da su izmedju 250 i 350 kn...tj oko 2600-3700 dinara ...

Ako nadjesh negde jeftinije javi,uzeo bih i ja po jedan komad prva dva broja :D

 

:) :) :) A joj! Mnogo je, ali uzeo bi! Ok javicu, ali videcu prvo sa ovim mojim likovima sto donose, pa mozda narucim za neke jeftinije pare. Obavesticu te :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kupujem DAMPYR br 1 u izdanju 'veseli cetvrtak'

 

 

 

 

 

 

 

 

inace u stripoteci 'DARKWOOD' kako stare brojeve tako i brojeve koji se pojavljuju par dana ranije nego na kioscima po ceni od 130 din umesto 150

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace u stripoteci 'DARKWOOD' kako stare brojeve tako i brojeve koji se pojavljuju par dana ranije nego na kioscima po ceni od 130 din umesto 150

Па, што не одеш до тамо?

Чуо сам за то, мораћу да почнем код њих да купујем, а ионако се са газдом увек лепо испричам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, што не одеш до тамо?

Чуо сам за то, мораћу да почнем код њих да купујем, а ионако се са газдом увек лепо испричам.

 

 

stvarno...sto ne odem tamo...majku mu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, не пише ти одакле си. А можеш и да их конткактираш за неке бројеве који ти фале. Знам да газда шаље поштом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

idem tamo redovno

 

i gazda mi nonstop kaze da se jos nisu vratili neki stari brojevi

pogotovu dampyr

 

ali stici ce

 

sto ce reci da nemaju prvi broj

 

tako da bih hteo da kupim

ili makar pozajmim

kako bih mogao ostale brojeve da citam lepo ko covek

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...