Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Problem sa DD u nekim epizodama je što se scenarista toliko razmaše, i onda, umesto da opiče priču u par nastavaka, oni je zbrzaju sa nekim filozofijama, i kraj. I ova poslednja epizoda dylana je prilično plitka i puna rupa. Al' jebi ga, to je Bonelli, masa trash crtača (uz čast izuzecima: Villa, nekad Milazzo, Stano, Civitelli, Diso, Monica, Trigo...) i isto takvih stripova, koliko god bili čitani, u manjoj ili većoj meri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuf, gotovo svaki drugi iz "Dnevnikove" ere....Mozda par epizoda koje mi odskacu su: Dvorac straha/Dama u crnom, Uspomene nevidljivog, Posle ponoci, Video sam kako umires...S druge strane smrti, Igra sa smrcu, Dok vas smrt ne rastavi...

Nazalost, mnogo je opao kvalitet epizoda, tako da vrlo retko izleti neka koja se moze porediti sa ranijim periodom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doktor Teror ima neku očajnu ocenu na stripovi.com,al' ne verujem dok sam ne procitam strip.

Какав је то сплатер!

:rockdevil:

 

Mada sam cuo da je PREZIVETI U RAJU odlicna prica

Po meni epizoda je prosek,mada je ideja zanimljiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

#Miskoni

Hvala burazeru! :pivopije:

 

Pazi ovo:

 

NN_LIB_6.jpg

NN_LIB_7.jpg

NN_LIB_8.jpg

 

Ovde je sve to u tvrdim koricama i mnogo kosta.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Inace kad smo kod Zagora nikako da vrate super-majka ali zato sredinom 2008 vratio se

Robert Gray -a EXTRA LIK

 

Ko ga se seca naravno :da:

 

zag0565.jpg

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...