Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

sliku cu okaciti sutra,radila sam u ns-u u "la madre muerta" jako sam zadovoljna,decko je odradio savrsen posao,sve je bilo pod konac

sto bas u la madre muerta? nisam pre videla njihove radove..

sad gledam slike i mislim da znam gde je :lol: najs ;)

prolazila sam pre neki dan pored njih ali sam skrenula u be beauty..

 

 

Uf jbt... bas da pitam. Imal tu kod vas u Belgrejdu tunelica, vecih od 16 mm??

Inace, pored tunelica, jos imam snakebitese, jedan u sredini usnice i horizontal bridhe i... dosta :)

ja ne bih znala , ako ne dobijes odgovor ovde probaj na ovom forumu.

 

sto se mene tice: snake>horizontal>sredina>tunel .. ne volem tunele.. :no: vise mi se svidjaju piercevi koji se ne vide na prvi(h par) pogled(a).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf jbt... bas da pitam. Imal tu kod vas u Belgrejdu tunelica, vecih od 16 mm??

 

Inace, pored tunelica, jos imam snakebitese, jedan u sredini usnice i horizontal bridhe i... dosta :)

 

 

Ima... nije problem da se nabavi, kad znas kod koga trazis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo bre, šta ste vi to (koj' moj, da prostite), radili ovde? Bolje bi vam bilo da pribavite po jednu bušotinu pod usnom, lančićem povezanu sa onom na pupku, bez toga nema valjanog argumenta! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam mislila na tebe, već na ovo dvoje što se prozivaju nevezano za pirsinge. :)

 

 

 

EDIT: ti možeš lančić direkt međ' oči, neće se baci. :)

Edited by Azaralena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh :))) taj sam radio u ljubljani kod najbolje piercerice u ovom dijelu svijeta, cura je napravila odlican posao, probusen je tacno u milimetar (sto je inace rijetkost kod horizontal bridgeva)... jebenih 35 eura sam to platio mada mi nije zao :)) samo ga, evo, skoro godinu dana nakon busenja i dalje moram cistit svakodnevno vise puta...

 

A prozivke brijem da su iz drugih razloga, tak da... ;)

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Шта се ти јављаш, као да можеш да их смириш? ;:):):)

 

Елем, сад треба да радим пирсинг испод усне. Има неко неки савет?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, nemoj da pijes alkohol i aspirine i gledaj da ti provere onom lampicom gde su ti krvni sudovi da ne bi bilo krvi do kolena (tu inace nema bitnijih vena i arterija, ima jedna posred usne ali znam decka kojem je to pomereno dosta dole pa je bilo puuuuno krvi :zeleni: ).

sto nize probusis manje su sanse da kacis zubima unutrasnji deo nakita ali jbg ti sam znas zbog ljepote svoje gde si hteo da ti bude to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...