Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

Guest Brainsaladsandar Guuuz

em mi sa pit kartama treba da trpimo prelazak u manju halu zbog ovih što će zadnji dan da se pojave, em ćemo biti u istom položaju kao i oni,

 

ma ima da ih izgazim k'o na king diamondu (115 kg + steel boots)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

subota, 17. novembar 2007.

velika sala

21:00

WHO IS IN THE HOUSE – 12. GODINA

U okviru ovog događaja nastupiće mnogi poznati hip-hop bendovi, kao i grupe koje još nisu imale priliku da nastupaju. Kao i mnogo puta do sad u toku večeri će nastupiti dj-evi koji će zabaviti publiku u pauzama izmedju nastupa grupa.

PROGRAM:

Od 21:00 – 23:00 nastupiće demo grupe.

Od 23:00 do jutra predviđeni su nastupi sledećih izvođača:

- V.I.P.

- LUD

- STRUKA

- ICE NIGRUTIN & BAD COPY

- ŠKABO & SEF SALE (BGD. SINDIKAT)

- PRTI BEE GEE

- ELEMENTAL – Zagreb, Croatia

- TH CELA FAMILIJA

- DJ KO6A33

- DADA

>> program +

 

SKC

22:00

GORIBOR

Solo koncert grupe Goribor i promocija njihovog novog albuma.

>> program +

 

sa sajta skc :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ljudi!

 

Jedno vrlo bitno obavjestenje, za koje vas molim da javite svima koje znate, a da planiraju doci na ovaj koncert:

 

Koncert je prebacen u SKC!

 

Zbog jako lose pretprodaje, prinudjeni smo da prebacimo koncert u veliku salu SKC-a. Ne znam o cemu se radi, vjerovatno je mnogo ljudi u fazonu da nema sanse da se napuni Hala Sportova, pa cekaju poslednji dan. U svakom slucaju, nema sanse da smijemo da rizikujemo.

Jos jedna jako bitna stvar:

Zbog prebacivanja koncerta u manji prostor prinudjeni smo da zbog kapaciteta sale povecamo cijenu karte na 2400 dinara, pocevsi od slijedece sedmice, tako da je pametno da nabavite karte sto ranije.

 

Sve najbolje!

 

E u kurac...bem ti drzavu. Al dobro, valjda...ne znam. Jebo majku kad za ovo jedva 1000 choveka zainteresovano..

 

 

Ja se plašim za bezbednost u SKC-u. Zaista mislim da će biti žešća šutka i rasturačina u publici, biće problematično. I da, zaista, radovao sam se i ja Hali Sportova, nikad nisam bio tamo.

 

Uzgred, koliko je bilo ljudi na Guardianima?

 

Pa bre ak te plashe shutke ti stani sa strane..a i sa iskustava sa dosadashnjih Power metal koncerata kod nas, ne dolazi ovde takva publika :) Ali ce zato biti, kao i uvek, extra guzva u prvim redovima.

 

Dodushe...na onaj start "To Mother Earth" moze da padne dobro sakacenje :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, to je to kad u Bgu nema adekvatan prostor za recimo 2.000 ljudi. Takva hala bila bi idealna.

 

Ima ona hala na Sajmu, ne znam koji je broj, u kojoj je Machine Head svirao u decembru 2004., a mislim da je u istoj hali u maju ove godine odrzan onaj humanitarni koncert za pomoc Kosovskoj Mitrovici. Tu je cini mi se kapacitet oko 3 – 4000 ljudi. Samo je ocigledno da se ta hala skroz rijetko koristi za koncerte; vjerovatno postoje razlozi za to, tipa zakup i sta ja znam. Ali i ona bi u ovom slucaju djelovala poluprazno ako je prodaja karata isla slabo :(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ona hala na Sajmu, ne znam koji je broj, u kojoj je Machine Head svirao u decembru 2004., a mislim da je u istoj hali u maju ove godine odrzan onaj humanitarni koncert za pomoc Kosovskoj Mitrovici. Tu je cini mi se kapacitet oko 3 – 4000 ljudi. Samo je ocigledno da se ta hala skroz rijetko koristi za koncerte; vjerovatno postoje razlozi za to, tipa zakup i sta ja znam. Ali i ona bi u ovom slucaju djelovala poluprazno ako je prodaja karata isla slabo :(

Uf tamo je zvuk odvratan!A i mala je hala,bolje da je odrze u onoj gde je Prodigy bio,cini mi se br.14 ili 15,komotno 4000 ljudi moze da stane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A U KURAC VIŠE I SA OVIM SRPSKIM ''METALCIMA'', ČEKAJU ZADNJI DAN ZA KARTE, PUNO IM 2000 ZA DVA ONAKVA BENDA, JEBITE SE SVI TAKVI

Pazi,ima i ljudi koji jos nisu stigli da kupe kartu,a to je zato sto rade,a tek ovih dana ocekuju da im legne plata ;)

 

Kad ovakav koncert mora na kraju da se održi u SKC-u, treba svi srpski metalci kolektivno da se upucaju!

Iskreno, Helloween & Gamma Ray u vise nego polupraznoj dvorani??? Nevidjeno lose.

Bruka,bruka...

 

Ali zato ćemo da izginemo gore nego na Maidenima! :)

Could be :da::):rockdevil::pivopije:

 

 

Ja se plašim za bezbednost u SKC-u.

E da,ni (na) njih ne trbe zaboraviti...

Al' cenim posto je na predhodnim Terra Nostra koncertima obezbedjenje bilo OK da ce i sad biti :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, kakav crni deja vu. Nismo amateri. U svakodnevnom smo kontaktu sa menadzerom, ne baksuzirajte. Placeno je, opet ponavljam, sve je u najboljem redu. Mi smo samo pitali za mogucnost prebacivanja, covjeku iskreno izlozili stvar, on porazmislio i pristao. Ljudi, da se ne zajebavamo, svi godinama cekamo Helloween, oni konacno dolaze, i to u paketu sa drugim Helloween-om koji ih je nadmasio u dobrom dijelu karijere, vidjecemo Weikatha, Hansena i Markusa na istoj bini... I, sta se desilo? Prodamo 300 karata ukupno za nekoliko mjeseci prodaje. Od kojih je 150 fan pit :) Do koncerta je 18 dana ostalo, a kapacitet Hale Sportova vise od 5000. Ne kazem ja da to nece biti pun SKC, ali stvarno dalje nema cekanja, moralo se hitno reagovati. Meni bi prvom kao fanu bilo apsolutno lose da gledam takve velicine u praznoj hali. Vidio sam Muse u Areni, koji je pokidao od svirke i zvuka, ali to nije to, i nikad nece biti ako hala u kojoj bend svira nije krcata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, da se ne zajebavamo, svi godinama cekamo Helloween, oni konacno dolaze, i to u paketu sa drugim Helloween-om koji ih je nadmasio u dobrom dijelu karijere, vidjecemo Weikatha, Hansena i Markusa na istoj bini... I, sta se desilo? Prodamo 300 karata ukupno za nekoliko mjeseci prodaje. Od kojih je 150 fan pit :) Do koncerta je 18 dana ostalo, a kapacitet Hale Sportova vise od 5000.

Au,pa tek sad vidim koja bruka (za sve nas - iz Srbije) :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Vidis, to je bila identicna reakcija svih iz Terra Nostra ekipe... Doduse, sad kad je SKC siguran, ne bi se zacudio da se sve rasproda za 10 dana. Siguran sam da postoji 2000 ljudi koji vole Helloween u Srbiji, ali pitanje je da li su svi htjeli da dodju na koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...