Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

Pametnije, nego sta. Inace, od kako je prebacen koncert u SKC, konacno su se fanovi sjetili da bi valjalo da dodju na koncert :)

Prodaja je porasla nenormalno, iskreno i bez zajebancije, kupujte karte, ne znam da li ce ih biti zadnji dan, najiskrenije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pametnije, nego sta. Inace, od kako je prebacen koncert u SKC, konacno su se fanovi sjetili da bi valjalo da dodju na koncert :)

Prodaja je porasla nenormalno, iskreno i bez zajebancije, kupujte karte, ne znam da li ce ih biti zadnji dan, najiskrenije.

Onda ih prebaci u HS-a. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pametnije, nego sta. Inace, od kako je prebacen koncert u SKC, konacno su se fanovi sjetili da bi valjalo da dodju na koncert :)

Prodaja je porasla nenormalno, iskreno i bez zajebancije, kupujte karte, ne znam da li ce ih biti zadnji dan, najiskrenije.

Nadam se da je broj karata ogranicen na 1000!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

ovaj live in sao paulo je ok, ako kod nas to ponove, što se starih stvari tiče, biće babaroga, a i traje 2 sata, mamara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poshto ne slusham Gamma Ray,a nadam se da cu pocheti posle certa,jel mozhe neko da mi preporuchi neki njihov album koji sadrzhi poznatije pesme i one koje ce svirati na certu(sem najnovijeg albuma),pa da ih ja nadjem i downloadujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poshto ne slusham Gamma Ray,a nadam se da cu pocheti posle certa,jel mozhe neko da mi preporuchi neki njihov album koji sadrzhi poznatije pesme i one koje ce svirati na certu(sem najnovijeg albuma),pa da ih ja nadjem i downloadujem.

 

najbolje pitaj da neko okachi uobichajenu setlistu,

pa onda nabavis samo te pesme.

to bi ti bio instant uvod u radove gamma ray-a

ja nazalost ne posedujem takvu, niti ih slusam,

ali sam ih gledao na pepsiju, i bili su dobri.

zao mi je sto nemm vremena i novca da posetim ovaj cert.

zbog helloween-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poshto ne slusham Gamma Ray,a nadam se da cu pocheti posle certa,jel mozhe neko da mi preporuchi neki njihov album koji sadrzhi poznatije pesme i one koje ce svirati na certu(sem najnovijeg albuma),pa da ih ja nadjem i downloadujem.

 

Land Of The Free. Najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebi setlistu, ovaj Live on 3 Continents nije relevantan za narednu turneju. Pola je vremena otišlo je na King for 1000 Years, Occasion Avenue, Halloween, Keeper of the Seven Keys i Ekstremno produženu Future World predstavljanjem benda. Sada se nadam da će dobar deo tog smaranja biti izbegnut i da će otpičiti nekoliko kraćih, ali ubitačnih hitova umesto ovoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebi setlistu, ovaj Live on 3 Continents nije relevantan za narednu turneju. Pola je vremena otišlo je na King for 1000 Years, Occasion Avenue, Halloween, Keeper of the Seven Keys i Ekstremno produženu Future World predstavljanjem benda. Sada se nadam da će dobar deo tog smaranja biti izbegnut i da će otpičiti nekoliko kraćih, ali ubitačnih hitova umesto ovoga.

 

 

Nek izbace Kinga i Occasion, a Halloween i Keeper nek ostanu i bice dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...