Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

pričam sa jednim likom koji je poreklom iz lazareva, bivši sitan diler gudre koji je pobegao kada se stvar zakomplikovala, i pitam ga el znaš ti bratac leleka?

"znam, znam, al on se uvek držao neke svoje ekipe, puštali su kosu, plašili ljude i išli na groblje"

:haha::blek:

Edited by truliandedzombileš!
  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Верујем да је мерило било фотка самог бенда. Боље да су му ставили ону фотку са Даркнес рајсинга где је го стајао у маси. "Бенд" би изгледао озбиљније.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

pričam sa jednim likom koji je poreklom iz lazareva, bivši sitan diler gudre koji je pobegao kada se stvar zakomplikovala, i pitam ga el znaš ti bratac leleka?

"znam, znam, al on se uvek držao neke svoje ekipe, puštali su kosu, plašili ljude i išli na groblje"

:haha::blek:

 

:haha::haha::haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Јел зна неко где може да се нађе текст за impiety-anal madonna?? Преврнуо сам интернет уздуж и попреко и нигде нисам нашо. Па ако неко зна нек пусти карику.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd i ovde da okacim pricu,dovoljno je blek metal

 

 

pre 5-6 dana mi najbolji drugar pricao najbolju horor pricu koju sam ikad cuo,nikako da sednem da je podelim sa vama..

radnja se dogadjala ni manje ni vise - u nasem komsiluku,pre jedno dvadesetak godina.. mi zivimo 200 metara jedan od drugog inace.. u pricu su ukljucene dve babe iz komsiluka,pokojne inace.. jedna je zivela tri kuce od moje(Miljana Davinic), a ova druga odmah preko puta nje i starog puta Cacak - Kraljevo,dok ovu drugu nisam nikad upoznao..

dok je moj drugar najblizi komsija ovoj drugoj babi.. (inace muz ove Miljane Radovan, poznat je u selu po podvigu koji je izveo za za vreme WW2 ukrao sa komsijom od nemaca izvidjacki motocikl sa onim dodatnim sedistem sa strane.. sakrili ga negde pod planinom i kad se rat zavrsio, potukli se jer nisu mogli da se dogovore ciji je motor.. ovaj jedan zvao narodnu miliciju, milicija dosla, oterala ih u picku materinu i uzela im motor..)

back to main story..

njih dve su bile u zavadi iz nekog razloga..e sad,baba od ovog mog drugara(koja je i ispricala celu pricu) je takodje mrzela tu Miljanu Davinic i tvrdila je da se Miljana bavila crnom magijom..(inace cela Trnava zazire od familije Davinic,zovu ih Grbovci..postoji izreka u Trnavi - "ko sa Grbovcima ore,mudima drlja")

jednom prilikom Miljana je sacekala da ova druga baba ode negde sa familijom da bi usla u dvoriste kod nje.. i po nekoj pomrcini,ortakova baba ugleda Miljanu kako obilazi oko nekog drveta sa casom vode u ruci i izgovara neku bajalicu,baca prokletstvo jebem li ga.. a sad onaj zanimljiv deo..

ortakova baba tvrdi da su babe po selu(ne sve), kad bi se zavadile sa nekim imale obicaj da,kad im(tim babama) umre neko blizak ili neko u komsiluku odu da peru pokojnika..i tu vodu od pranja ne prospu svu,vec sacuvaju u nekoj posudi,flasi cemu vec.. i kasnije probaju na neki nacin(to mi nije bilo bas najjasnije) da na prevaru sipaju tu vodu u casu omrazene osobe ili ih na prevaru nateraju da popiju tu vodu.. Miljana je to uspela(ni ortaku nije jasno kako) da natera ovu babu da na prevaru popije tu vodu.. ta se baba odmah zatim razbolela i umrla posle par meseci.. ortakova baba kaze da babe koje se bave time i za koje se sumnjalo da su to uradile,nikome nece da priznaju kad ih pitaju u vezi toga,pa ni najblizima..

crna jebena Trnava

666

Edited by Fapril ethereal
  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...