Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

uzeo sam ovih dana da najzad poslušam kako treba ovu Myrkur ribicu, baš da vidim o čemu se zapravo radi i čemu toliki hajp

 

i meni ovo valja jebote, doduše najslabija je baš na black teritoriji sa blastbeatovima i krljanjem, to je baš prosečnjikavo, ali kad krene da ga daje po cleanovima, melodijama i folky tripu -

. taj neki late 90's folk-black sa masom Kari Rueslatten tripa recimo, nejasno mi je kako je uopšte moguće da Deafheaven-stajl ekipa sad svršava na ovo, ovo je naj-nekul varijanta black metala valjda. šta ti znači kad je žensko u prvom planu :haha:

 

pratiću je i ubuduće, samo neka se drži ovog folk fazona i ja zadovoljan

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Same here vise-manje, nisam pazljivo poslusao izdanja ali sa ovog sto sam ispratio sa tjuba sam stekao taj utisak. Kad ide na black varijantu zvuci kao da macku bacis niz stepenice (napraviti razliku sa Dilindzerom - lonac sljunka bacen niz stepenice) ali clean vokal joj je stvarno dobar i ti delovi su lepi skroz, kad bi otisla totalno u tu varijantu bilo bi mega.

Ono zbog cega ja hejtujem celu stvar je vise prica da je ona second coming of black metal kad je u stvari samo rip off prvog Ulvera u pitanju, pretencioznost ubija celu volju za slusanjem i daje prostora za zajebavanje.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni odgovara i taj njen scream, no gitara i bubanj mi zaostaju baš kad krene sa blekčinom, sama muzika je na dosta višem nivou u tim melodičnijim deonicama. mada, ova najnovija stvar ima pomaka i na tom polju, bolje zvuči

 

u svakom slučaju, >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Deafheaven i kompanija

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...