Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da imaju nesto protiv Srba ne bi stavili na DVD "Sarajevo,Serbia". :mhihi: Uzgred,kad smo vec kod toga,Frubi obavezno pripazi da se poslije koncerta ne pojavi na nekom izdanju "Belgrade,Croatia". :wink2:

To je kriva bagra koja je odavde isla u Sarajevo da ih gleda, pre svih Goce i ja (koji se i pojavljujemo na tom DVD-u). Mile krenuo kroz Sarajevo da snima kadrove za DVD i naletao samo na nas iz Srbije. Otud i taj zajeb, hehe... Bilo je mnogo zanimljivo to videti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimmu Borgir ce pobijediti, to sam u samom startu glasanja napisao na "Legacy Promotion" sajtu. Kad je pobijedio kvalitet? Veoma rijetko.

 

Moj glas je otisao Kreator-u.

aa dimmu paljevina, zato i ima najvishe glasova o kakvom god glasanju da se radi...

nem pojma

 

Helloween je hevi metal koji je više gay od običnog hevi metala. Mislim mogu oni da se deklarišu kako hoće, ali jedini pravi reper za power metal je Stratovarius, a Helloween ne zvuči kao Stratovarius.

 

Mislim razumem da bi ranije moglo da se kaže da je Helloween bio začetnik izvevši to iz speeda, ali su sve ove druge grupe redefinisale značenje power metala koje se sad uzima kao referenca.

 

Doduše neću mnogo da se pravim pametan, ionako sam od Helloweena čuo samo one sranje albume, al meni jednostavno oni ne idu u glavu kao power bend. Verovatno grešim.

ajoj

pa i nisu power...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima prvo da se javno izvini ako je pre nesto srao za Srbiju

 

Хм, јеби га, слушам Креатор гомилу година, то код мене, подразумева и читање текстова;

Е сад, могу са сигурношћу да кажем да је велики део Милетових текстова нашао инспирацију у дешавањима у Југославији 90-их и касније (готово сам убеђен да је песма "Violent Revolution" о 5. Октобру) јер постоје неке очигледне подударности (Europe After the Rain, Bomb Threat, A Better Tomorrow, Shadowland, All of the Same Blood ...) које не могу да припишем случајностима.

Мислим да Миле врло пажљиво прати сва политичка дешавања код нас тј. у Србији и у бившој Југи, уопште ...

Edited by gavrosaurus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi muzicari samo seru, nemaju oni pojma sta se desava, svo njihovo ''znanje'' je skupljeno preko medija. Da ne spominjem sada kompilaciju podrske ''jadnim siptarima'' , tu su bili bas jako poznati metal/rok bendovi. Serem se na sve njih...Naravno, tu glavnu ulogu imaju izdavaci, politika, ali ipak, sta bendovi seru kada pojma nemaju sta se zapravo desava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjaci mi je bio Mike Dudda koji nije smeo da izadje iz hajata , kaze neko ce utrobu da mu izvadi :))). Kakva dileska ... :)))

A postoje neki frikovi koji znaju sta se ovde desava, mada taj broj je jako mali .

Mozda ja tripujem ili ne , ali Johny iz Unleashed-a je na live u poljskoj 97-e najavio :

"This is a song for a Serbian people- Victims Of War " dodao je jos neke narode ali ja se ne secam tacno koje , znam da je bila Srbija.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je kriva bagra koja je odavde isla u Sarajevo da ih gleda, pre svih Goce i ja (koji se i pojavljujemo na tom DVD-u). Mile krenuo kroz Sarajevo da snima kadrove za DVD i naletao samo na nas iz Srbije. Otud i taj zajeb, hehe... Bilo je mnogo zanimljivo to videti!

Bilo je mnogo zanimljivo videti bosance kako pizde zbog toga.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,to kada sam video... :):):):):) Gledam i neverujem."Jebote,to je Bosko".

Pa, ti si bio ovde tim povodom otvorio i temu "Bosko medijska licnost" ako se secas! Mislim da je to bilo pre nekih 3-4 godine.

Najjace je bilo sto mi je kuma iz Nemacke to javila kada su taj DVD pustali na metal veceri u Rockfabrik-u u Ludvigsburgu, a ja to nisam video ni posle 6-7 meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...