Jump to content

Kreator


Dr Hiroshima

  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

In Mille we trust!

 

Iako mi je ovo najslabije izdanje Kreatore u ovoj deceniji (dodushe, konkurencija je jebena, i VR i EoG su meni thrash masterpieces), svejedno je jedno mocno thrash izdanje koje pokazuje ovim new generic thrash bakrachima koja papucha na koju nogu ide. Utisak mi je da je melodichniji album no prethodna dva, ili meni barem ti melodichni momenti mnogo vishe odvlache paznju no "brutalniji" delovi. Melos delovi "Demon Prince"a, npr. su mighty do jaja! Mislio sam da ce biti neka all-brutal-no-gay stvar, ali ispalo je daleko bolje :D Mnogo dobra pesma, Kreator nije imao ovako dobru zatvaraljku josh od "PTK"a!

 

Album krece fantastichno i zavrshava se isto tako, jedino se josh kanda na sredinu "navikavam, tj. "Destroy" - "RR" - "Misanthropy" deo, malo su mi previse obicne thrash pesmice, nishta special. Ali zato, "Horde", "Ratna kletva".."TO THE AFTERBURN!" :rockdevil:

 

Kreator explained.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ morfiju:

ulozio si mesece sviranja, smishljanja, pisanja textova na tematiku koja te vec 20ak godina ne interesuje...umesto da si bio kuci sa zenom i decom :mrgreen:

+ josh si pored sveg truda ulozio i pare, ili je to tvoj izdavach uradio za tebe...

kontaju i oni da gube bitku sa internetom, ali bash toliko da im se nabija na nos.. :)

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' razmisli malo...ti npr.imas bend,i snimis novi album.Taj album treba izaci za dva meseca,medjutim on procuri na net.I onda dodje neki lik na oficijelni forum tvog benda,otvori temu na kojoj kaze da je album vec procureo,da ga je on skinuo,da ima link,i da ce ga dati svakom ko bude hteo.I ti se ne bi uzjebao i banovao tog lika?

Pazi, nije cak ni tako. Mene da pitas, ja bih prvi stavio svoj bend na download, ali moj bend tek pocinje sa radom i uradio bih to samo da vise ljudi cuje za njega. Ovo je ipak Kreator, oni zive od te love, tako da je situacija jos gora od one o kojoj ti pricas. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt. ko da je juche bilo kada sam prvi put chuo EOG tog januarskog sneznog dana 2005. godine...heh ispostavilo se da cu sledeci album Kreatora opet slushati na dan kada pada sneg...heheh nebitno, ovo samo ja glasno razmishljam, ne obracajte paznju...Album RAZVALJUJE! Mrzi me da pishem neshto vishe, ali ja sam i vishe nego zadovoljan, Mile je po ko zna koji put objasnio kako se to ustvari radi...da da Kreator i dalje ostaje na tronu najboljeg thrash metal benda. :rockdevil:

Ocena albuma: 10/10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја бих морфија у затвор...х)

 

шалим се.морфи боли те курац у дупе не могу ти ништа...реци да ти је неко хаковао профил на њиховом форуму и окачио...:)

 

правда за морфија!!!:)

 

нека вечерас свако зна шта значи правда за морфија он није лопов ни убица па да буде банован са форума ми нисмо цвећке ни цурице и добро знамо своје грехове ал' ако правде не буде судиће вам више судије...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo album, veceras pred spavanje preslusavam, sutra utisci ;)

А какви су ти утисци са вечерашње утакмице? Човече, какву си само голчину забио у ЛШ. :mhihi:

 

Ocena tvog avatara:10/10. :pivopije:

 

Алекс је за све ове године објаснио како се котрља бубамара. тачка.

 

 

- Елем, на прво слушање музички гледано - албум је ЕКСТРА!

Премашио је сва моја очекивања. Више сам обратио пажњу на лирике ( што баш и није уобичајено за мене)

и могу слободно констатовати да су феноменоменални! :da:

 

Све песмице се одлично претапају једна у другу, а посебно бих издвојио

нумеру по којој албум носи име, као и ''Absolute Misanthropy.''

Ова прва је ако не у топ фајв, онда је сигурно у топ тен најбољих Креатор песама икад.

 

Албум ће се слушати још дуго, дуго!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

А какви су ти утисци са вечерашње утакмице? Човече, какву си само голчину забио у ЛШ. :mhihi:

 

Nemam sta da dodam, sve si rekao...mislim da je krajnje vreme da promenim sredinu, sad se lomim dal kod Kosana ili Jese, mrtva trka :lol:

 

Otisao sam da slusam Kreator 2009

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cekao da neko napise nesto, al kad mora dupli post nije tesko :D Elem, svaka cast na odradjenom, produkciji, trudu i sve redno sto ide uz to, al cini mi se da je sve ovo vec odsvirano sto sa njihove strane - sto sa neke druge strane...moze se cak i reci 'presvirano'...mislim volim ja i presvirano, al nekako mi ovo nema stila, nema smeka, eto uzeli tambure i dobos u ruke i udri da se zemlja trese (jedina promena je ubacivanje uber keci refrena po uzoru na neke 'fenserskije' bendove)... dobro oni to rade, sve na nivou, zreli su muzicari, al moj im je savet da malo batale ovu pricu i krenu nekim drugim vodama...najbolje pesme :amok run, to the afterborn, demon prince! Ocena 6.5/10

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' razmisli malo...ti npr.imas bend,i snimis novi album.Taj album treba izaci za dva meseca,medjutim on procuri na net.I onda dodje neki lik na oficijelni forum tvog benda,otvori temu na kojoj kaze da je album vec procureo,da ga je on skinuo,da ima link,i da ce ga dati svakom ko bude hteo.I ti se ne bi uzjebao i banovao tog lika?

 

Ej, pa jesu oni prvi bend kome se tako nesto desilo? Nisu. Nisu ni prvi ni poslednji bend kome je procurio album na net pre zakazanog vremena... Jedino sto sam ja brzopleto uradio jeste da sam odlucio i da podelim taj link na tom forumu sa ljudima tamo i OK ja priznajem zajebao sam se. (samo jednom liku sam poslao link) Da ga je bolje ustekao, ne bi album procureo na net. Mada to je jako tesko valjda... Anyway, kome se svidi album kupice ga, kome se ne svidi nece ga kupiti i dovidjenja! Nema on sta sada tu da ispravlja krive drine. A pitas me sada da se to meni desilo. Pa ja sigurno ne bih banovao tog lika! Vec bih mozda i sam stavio link za download albuma! To je moj stav, ali bih morao prvo sa bendom da vidim, jel. Mislim da je admin tamo napravio gresku. On je mislio, banovace mene i problemi ce nestati, ispasce kao da sam ja ripovao cd maltene i ljudi ce biti svestni o mom primerku, e pa nece moci, onda je Vio-lence ucinio svoje :rockdevil: I posle su srusili forum i ja i dalje cekam Milletovu izjavu na sve ovo.

 

ја бих морфија у затвор...х)

 

шалим се.морфи боли те курац у дупе не могу ти ништа...реци да ти је неко хаковао профил на њиховом форуму и окачио...:)

 

правда за морфија!!!:)

 

нека вечерас свако зна шта значи правда за морфија он није лопов ни убица па да буде банован са форума ми нисмо цвећке ни цурице и добро знамо своје грехове ал' ако правде не буде судиће вам више судије...:)

 

 

:) :) :) :) :)

:pivopije:

 

Хорде хаоса, анархија, срушимо богаташе, слобода за раднике!

Но, ипак - тужићемо вас ако скидате музику бесплатно!

Али ја сам јединац!

Е Миле, Миле ...

А био је кул тип ...

 

E bas taj rad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Enemy Of God je procureo par meseci ranije, izgleda da ne znaju da cuvaju albume...

Znam da je takva situacija bila i na Kingovm forumu, bukvalno nisi smeo da kazes da si slusao Give me your soul...please pre 28.6., zvanicnog datuma izlaska, odmah se brisali postovi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ОК, на једно цело и пола другог слушања :) албум је одличан, рецимо да ме је ово изненадило али је Миле научио да пише музику (за разлику од неких америчких бендова на S) додуше, било би глупо да то није научио за 25 година (као неки амерички бендови на S).

Албум је супер али ми нешто ту фали, можда ми, једноставно, није довољно искрен али то је већ неки мој проблем, не мора да буде и другима.

Друга ствар је далеко значајнија: Долазили су и одлазили разни трендови а са њима су долазили и одлазили разни бендови, једини који је све време био ту а није прешао у мејнстрим (није се јебено продао а итекако је могао) је био и остао Kreator.

Риспект.

2009. нас очекује њихов нови албум, не знам шта је то што ви слушате.

;)

И да, прилично је безобразно (да не кажем да је претерано безобразно и глупо) постављати линк за необјављени албум на официјелном бендовом форуму и очекивати похвале.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srusili su forum...

Error 404 - Not found

 

Die angegebene Seite konnte nicht gefunden werden.

 

Zaista je admin rtd! Ispalo je skoro kao da sam ja ripovao album i okacio ga na net! Ma ...

 

Nemoj samo da im kazes odakle si. :)

 

Sve pohvale za album, oduseljen sam. Jaki, right in the head, Kreator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

једини који је све време био ту а није прешао у мејнстрим (није се јебено продао а итекако је могао) је био и остао Kreator.

А, па није да нису покушали, али им није успело. Слушао сам овде у радњи прошле недеље компилацију која је ретроспектива њихових радова из 90-их и не да ме је сморила, него...

Share this post


Link to post
Share on other sites

А, па није да нису покушали, али им није успело.

Уопште се не слажем.

Мислим да је оно "само" био покушај да се уради нешто ново и другачије (на крају, дошао им је, дуго тражени и чекани Томи Ветерли а Миле је њега много ценио, није тајна) и да није имало везе са комерцијализацијом или бар не у директној линији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уопште се не слажем.

Мислим да је оно "само" био покушај да се уради нешто ново и другачије (на крају, дошао им је, дуго тражени и чекани Томи Ветерли а Миле је њега много ценио, није тајна) и да није имало везе са комерцијализацијом или бар не у директној линији.

 

http://www.youtube.com/watch?v=YLtOFBcUoO0...feature=related

zeshci pokushaj komercijalizacije po meni...

a ima tu josh momenata...ovo sam prvo ubo...

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

И да, прилично је безобразно (да не кажем да је претерано безобразно и глупо) постављати линк за необјављени албум на официјелном бендовом форуму и очекивати похвале.

 

Ja zbog toga nisam bio banovan.

I taj isti forum se sastoji od sacice ljudi koji nesto i kao postuju... No da ne duzim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како год.

Не слажем се са политиком присиле/бановања у било ком смислу али исто тако не треба чачкати мечку.

Било је довољно безобразно (и довољно) и постављање линка овде.

Но, вратимо се музици.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...