Jump to content

Kuvanje


krezavy

Recommended Posts

Nisu svi talentovani za kuhinju, npr. Sisusa da ostavis samog u kuhinji verovatno bi je zapalio. :haha:

 

 

A ne bi ti obio sve šerpe i lonce sve udarajući u njih kutlačama i gnječilicom za krompri? :wub:

 

Nego.. mi bre mora da spravimo neki Freak Kitchen meeting.

Samo ko ima veliku kuhinju da se ne sudaramo :haha: Ovde kod mene dvoje = gužva.

 

 

Edit: jel to Sisus ima tak'e tihotapke? :buahahahaha:

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego.. mi bre mora da spravimo neki Freak Kitchen meeting.

Samo ko ima veliku kuhinju da se ne sudaramo :haha: Ovde kod mene dvoje = gužva.

Ja imam veću kuhinju i u Bg-u sam do 22 najmanje (možda i koji dan posle).

Posle toga se selim i td.

 

Ako hoćete, organizujte se (ali bez mene u organizaciji, jer me smara ono konstantno "možemo", pa "ne možemo"). a imate punu slobodu da do 22. dođete kad god poželite, u bilo koje vreme, pošto sam Freelancer i radim od kuće.

 

A ti Ajlin, ponesi neke šerpe i šta već oćeš od posuđa, da mi ne kukaš "E, nemaš ovo, e nemaš ono..." :P;) ... mada kad razmislim... bar šerpi imam pun k.

 

Pičko. Ako ne skloniš te papuče, neću glasati za tebe. :P

 

Pitaj Gagu da l' smem da sklonim. :haha::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuj se sa Imaginarnim molim te :wub:

Ma ne pada mi napamet. :haha:

Čuj se ti, pa se dogovorite, neću se petljam u organizaciju. Samo mi se najavite dan-dva. Eto i Imaginarni može da vas poveze kolima, zna gde sam.

 

Dakle, ko je u opticaju?

Ajlin, Imaginarni, Sisus, Fejd, Profile Unavilable, Gaga, može i Grobodan pošto se zadesio tu. :haha:

Ima još nekog?

Edited by d4rk3lf

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba nam neko koga bas i ne volimo, da bude kraljevski probac hrane. nije da ekipa ne zna da kuva... al' posle nekoliko aperitiva, moz' svasta da se desi :P

 

umesto "nekog koga ne volimo" => "neko bez koga se moze" :P

Edited by feyd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ex cimer je pojeo pola tiganja sa kajganom tokom vremena bas zbog tog grebanja i guljenja. No ziv je izdrav i dan danas, ipak je to blek metal.

Zato se uz teflonski tiganj koristi drveni pribor. Ako se koristi pravilno takav tiganj moze da traje godinama. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ako imas cimerku kao sto je bila jedna od mojih bivsih cimerki, koja nov teflonski tiganj ostruze zicom, da se je l' da, ne bi kotile bakterije na njemu, onda takav tiganj postaje tiganj za jednokratnu upotrebu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ex cimer je pojeo pola tiganja sa kajganom tokom vremena bas zbog tog grebanja i guljenja. No ziv je izdrav i dan danas, ipak je to blek metal.

Zato se uz teflonski tiganj koristi drveni pribor. Ako se koristi pravilno takav tiganj moze da traje godinama. :mrgreen:

A sadašnji cimer? Jel i on jede tiganje? :D

 

Btw, video sam ga sinoć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sadašnji cimer? Jel i on jede tiganje? :D

 

Btw, video sam ga sinoć.

Sadasnji cimer je spoznao cari mikrotalasne i klanja joj se svaki dan :D

 

inace pre neki dan sam pravila pohovani karfiol sa kukuruznim brasnom i bosiljkom.... no kako sam podelila u omanje cveticje i dalje nije hteo da se lepo termicki obradi te sam strpala sve te cveticje uvaljane u kukuruzno brasno odjednom i na sve to razmutila dva jajeta. Dobijesh neku veliku kao tortilju sa karfiolom, cak zanimljivo i izgleda i finog je ukusa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ NB

 

А и ја где год кренем видим људе из Руме. Нема мог цимера данас нигде, ал' зато је ту био Demonic Alliance. :haha:

Да одем на Месец срео бих некога ко би рекао: "Јеб'о маму!" :haha:

Edited by Куруз
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...