Jump to content

Horor filmovi


Novaliis

Recommended Posts

I ajde preporucite neke filmove sa vukodlacima (pravim vukodlacima,krvozednim monstrumima,a ne ove Twilight/Blood And Chocolate budalastine).Naravno,nemojte preporucivati kultove kao sto su The Howling,Bad Moon,Wolfen,An American Werewolf in London,Silver Bullet...to smo svi gledali i znamo ih napamet,dajte neke nepoznatije ali da valjaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ajde preporucite neke filmove sa vukodlacima (pravim vukodlacima,krvozednim monstrumima,a ne ove Twilight/Blood And Chocolate budalastine).Naravno,nemojte preporucivati kultove kao sto su The Howling,Bad Moon,Wolfen,An American Werewolf in London,Silver Bullet...to smo svi gledali i znamo ih napamet,dajte neke nepoznatije ali da valjaju.

 

Dog Soldiers, Cursed, American Werewolf in Paris, Skinwalkers (meni je bio dobar, pravi film za zabavu), Ginger Snaps trilogija ima dobre momente, a ima takodje i jedan film uradjen kao dokumentarac ''Werewolves: The Dark Survivors'', da je uradjen kao klasican film bio bi mnogo bolji, po meni, ali i ovako je zanimljiv za gledanje svakom fanu vukodlaka. The Howling ima valjda 7 nastavaka, gledao sam skoro sesti deo i prijatno me iznenadio. :da: Sprema se i ''The Howling Reborn''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve navedene sam gledao (Dog Soldiers je sjajan!),sem Cursed,to ne znam sta je.Skinucu.i taj dokumentarac nisam gledao,i to ide na skidanje.

Howling serijal sam ceo pogledao,ali dosta davno,i sem prvog nijedan mi nije ostao u dobrom secanju.

 

city of the living dead smece? :haha:

 

Ma ne,to je ultra kvalitetan film sa fantasticnom postavom oskarovaca.

Film je smece,ali ima smek i volim takve filmove.

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovoljno je i ovo za sada.

 

@bandera

 

znaci, samo filmovi sa oskarima su dobri, je l? horor filmovi i ne treba da dobijaju oskare. film je klasa, kao i svi fulcijevi. zabarske horore i volim zbog atmosfere.

 

Ne,nisu samo filmovi sa oskarima dobri,to je bio sarkazam,franjevac.Film je trash,teski trash,sa ocajnom glumom i ocajnim glumcima.Ali ima smek i taj duh B produkcija horora,zato je i interesantan.

 

A Wolf s Dzekom Nikolsonom i Misel Fajfer?Verovatno si gledao,al reko niko ga ne pomenu pa da stavim...

 

Naravno da sam gledao.Odlican film.

 

Insidious

 

MV5BMTYyOTAxMDA0OF5BMl5BanBnXkFtZTcwNzgwNTc1NA@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

 

Dobar. Pravljen pomalo u old school fazonu. Nemа preterivanja sa specijalnim efektima kako to obično bude u ovim novijim hororima.

 

Gledao sam ga,nije los.Nije klasican film o duhovima,prilicno interesantno uradjen.

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

22.jpg

The Reef

 

australijski "animal based" horor sa ajkulom u glavnoj ulozi. da ne bude zabune, nema ovde niceg novog i spektakularnog, ali nema ni proseravanja svojstvenih novijim horor filmovima. sve sto je uradjeno, uradjeno je dobro. pristojna gluma, odlicni kadrovi, adekvatna muzika, tenzija na nivou. za ljubitelje ovog tipa filma svakako preporuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To je istina.Ali nije mi jasno zbog cega su slabije zastupljeni,ja sam apsolutno siguran da je ogromnoj vecini ljudi interesantnije gledati ove dominantne monstrume,nego milion filmova o zombijima koji su na istu foru.

Или са вампирима. Мислим, готивим ја и њих, али хоћу више вукодлака! И у филмовима и у игрицама где их заобилазе душмани.

"Подземни свет" је добар филм са вукодлацима. Требало би да се сними 4. део, а можда и 5. и 6. Видећемо већ.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Или са вампирима. Мислим, готивим ја и њих, али хоћу више вукодлака! И у филмовима и у игрицама где их заобилазе душмани.

"Подземни свет" је добар филм са вукодлацима. Требало би да се сними 4. део, а можда и 5. и 6. Видећемо већ.

 

Zaobilaze ih, i u svakom filmu je isti kraj. Vukodlak mora da umre, bez obzira na sve, cast izuzecima. I tu ne racunam Twilight serijal, to je glupost van svake kategorije.

 

 

I moracu da odgledam The Devil Rides Out, izgleda zanimljivo.

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sinoc sam ga pogledao. Jedno vreme mi delovao tako da sam pomislio da ce ovo biti prvi pobacaj spanskog horora (bar one koje sam do sada gledao),ali grdno sam se prevario. Film je radjen u stihu Vestice iz Blera, Paranormal Activity-a, The Last Exorcist-a... I najgore bi bilo odustati od gledanja nakon ovih pobrojanih naslova (Vestica se ne racuna) jer dosta vas i nije odusevljena sa ova druga dva filma koji ma koliko za nekoga losi bili imaju svojih pet minuta slave u svakom istinskom zaljubljeniku u ovaj podzanr. Necu ni rec spojlovati samo cu ga preporuciti pa ocenite sami.

 

Atrocious.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa moze i Rec prvenac da udje u obzir, ako gledamo nacin kako je snimljen (first person kamerama), ali film sto se same price tice (mada i to donekle)fanrovski vise potpada pod ove gore nabrojane naslove. I mene je TLE razocarao jer je stvarno imao potencijala da bude dobar film.

Edited by englis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...