Jump to content

Horor filmovi


Novaliis

Recommended Posts

 

 

Film izgleda dobro, vec se skida. :)

 

Ako nisi gledao... 28 days later i 28 weeks later, odlični i prvi i drugi deo, REC 1 i 2... mislim da nema boljih u ovoj bransi

 

Bas sam sinoc odgledao 28 Weeks Later, odlican film, kao i prvi deo. REC 1 i 2 jos nisam pogledao, pa cu nabaviti. Hvala!

 

 

nadji epizodu masters of horror koja se zove Haeckel's tale. radjena je po prichi Klajva Barkera ;)

odlichna je. psuhtali su je i na shok koridoru :)

 

Zvuci zanimljivo, opis obecava, tako da probacu da nabavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma skinite lepo sve epizode Masters of horor jer su sve odlicne. Cak je i ona sa Brendonom do jaja. Brendon me odusevio svojom glumom. Brendon=Jason Prestley.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve su dobre. Neke vrhunske, a neke malo manje. Necemo cepidlaciti. Meni je licno najbolja Crna macka. Jebeno je dobro odradjeno da nemam reci. Glumac isti Edgar Alan Po.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Gledah Paranormal Activity 2 (pojavio se dobar rip), šta znam, koje "gladan" ovakvih filmova medju koje i sam spadam ovo je pristojan zalogaj ako zanemarim neke nelogičnosti koje su proizvod sve veće upotrebe sigurnosnih kamera u izradi ovakvih filmova kako bi se dočarala jelte, neka spooki atmosfera i autentičnost za koju svi znamo da je sve samo ne autentična. Sa dvojkom se krenulo u razradu neke priče koja će mozda u nastavku piti vodu samo mi kraj filma nije jasan, ne bi da spojlujem, ali ko je gledao zna o čemu pričam. Čak sam pomislio da je dotična osoba uradila "ono", pre nego što je onako skončala u prvom delu ali datum zadnje noći u drugom delu govori suprotno. Tako da će reditelji verovatno nešto "pametno" smisliti i napraviti fino upakovano govance u vidu trećeg dela. Nadam se samo da grešim.

Edited by englis
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam oba P.A. dela. Prvi je stvarno dobar s obzirom da sam ga gledao u 1 ujutru sam u sobi u mrklom mraku (onu zadnju scenu u filmu sam jedva preživeo, nije mi bilo baš svejedno) a nastavak, iako sam ga gledao u istim "uslovima", mogu reći da je film skroz bez veze (mislim da sam se u celom filmu samo jednom "štrecnuo" od straha i to je to). Iako je urađen u identičnom stilu kao i original na mene je ostavio veoma slab utisak. Bolje da ga nisu ni pravili. Nadam se da neće biti više nastavaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paranormal Activity je sranje, nema price, sve se svodi na sigurnosnu kameru koja snima razne delove kuce tokom noci, i tamo negde na pola filma se mozda vidi neka senka. Realisticnost bi kao trebalo da doprinese atmosferi, ali samo deluje glupo. I nije uopste strasno.

 

Jbt ne mogu da verujem da ovo smece od filma ima ocenu 6.6 i 6.0, odnosno, da je prvi deo kostao 15 000 a zaradio skoro 193,355,800 dolara.

Drugi deo ima budzet od 3 000 000 (ne znam na sta su potrosili taj novac, film nema efekte, nema radnje uopste) i opet je skoro zaradio dvesta miliona.

Nista, kupujem neku bolju amatersku kameru i snimam film o Srpskom Itebeju, snimacu ulice nocu, ne trebaju mi nikakvi efekti. To je pravi horor.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došao sam da požnjem vašu pažnju jednim biserom.

 

Big Tits Zombie.

 

http://www.imdb.com/title/tt1642252

 

http://thepiratebay.org/torrent/5936283

 

Scena iz filma:

 

http://www.youtube.com/watch?v=bLD0414Fmzg

 

Trejler:

 

http://www.youtube.com/watch?v=KUg6v1DCJJ4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...