Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Duško Savanović je maestralno odigrao u samoj završnici. Na svom evroligaškom blogu je najavio trijumf Srbije i izvinio se unapred Špancima što će ga mrzeti barem jedan dan.

 

"Ne znam gde udaram. Ponovo tesna pobeda, to je to, to je ono što radimo. Treba dobiti u velikom stilu. Lako je dobiti 20 razlike, treba dobiti pola koša. Počeli smo motivisano, hrabro. Nismo nikom dali kredit. Nema mesta nekoj naduvenosti. Ova godina je naša. I da ne uzmemo medalju, da se sa ovim završi, mi smo pokazali srce i karakter, kako se odnosi prema reprezentaciji", kaže Savanović.

 

Bili smo bolji, vodili…?

"Jesmo bolji. Kad igraš 39 minuta bolje i Bog te pogleda na kraju. I da nije Miloševa lopta ušla mi bismo pobedili, verujem u to. Teško da neko može da okrene utakmicu u kojoj 38 minuta igra loše".

 

Turci slave što su Španci ispali?

"Ne interesuje nas nešto o protivniku niti bi trebalo da nas interesuje. Tako je bilo i sa Špancima. Mi smo pričali o njima neke osnovne stvari, ali mi smo igrali našu stvar, a ne da mislimo o njima pa uđemo u kontraritam".

 

Trojke?

"Morale su da uđu. Zabeležio sam ih da će da uđu i pre nego sam šutnuo".

 

Roling protiv Garbahose, cela dvorana se digla na noge?

"Ma jok, bio klizav parket".

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec nekoliko dana razmisljam zasto Macvan ne ulazi,povreda,nedisciplina ili ga cuva za nesto posebno gde ce da eksplodira?

Sve cestitke najboljim sportistima na svetu,valjda ce se sada probuditi i obratiti paznju na kosarku a fudbal da jednom za svagda padne u zaborav i ne brukaju nas vise.Ionako je i liga Srbije i reprezentacija propala odavno.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Победићемо и Турке, биће тврда утакмица са мање поена. И њима је данас свашта улазило, па је за очекивање да ни ми не постигнемо 15 тројки а и да њих не иде тако добро шут. А публика им и није нека помоћ, нису ни ти Турци што су били, култивисали се, позоришна атмосфера чим им не иде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec nekoliko dana razmisljam zasto Macvan ne ulazi,povreda,nedisciplina ili ga cuva za nesto posebno gde ce da eksplodira?

Sve cestitke najboljim sportistima na svetu,valjda ce se sada probuditi i obratiti paznju na kosarku a fudbal da jednom za svagda padne u zaborav i ne brukaju nas vise.Ionako je i liga Srbije i reprezentacija propala odavno.

Macvan jednostavno nije u koncepciji koju selektor zamisli u tom trenutku . U svakom trenutku Duda zna ko , gde , sta i kako, a bogami i zbog cega . Pa i nahvalio ga je javno posle utakmice sa Hrvatima . Ovo je najbolji tim na prvenstvu definitivno , mnogo smo dobro ukomponovani . U pocetku sam mislio da je greska sto nije Raduljica posao , ali Duda prosto razbija koliko zna . Kako je pokazao karu Navaru , odusevio me kad ga je imitirao :D . Mi smo jednostavno kosarkaska nacija i mora na to da se obrati vise paznje i da se neguje kao nesto po cemu smo posebni . Ne slazem se da nas nesto brukaju fudbaleri , pre je to nasa realnost , a i ulaganja nisu srazmerna iz nekih drugih razloga . Jedno je sigurno , odusevili su momci ... Svih dvanaestorica su jedan prokleto dobar tim . Siguran sam da ce i Tepic vratiti ovo sto nam je pokidao zivce .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladioničari daju Rusima kvotu 19 protiv Amera (ako se to tako kaže, jbg, u životu nisam ušao u kladionicu, pa ispravite po potrebi). Meni to malo prepotentno deluje. Takođe se nadam da će Litvanci napušiti Argentince, iako je i to manje verovatna varijanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladioničari daju Rusima kvotu 19 protiv Amera (ako se to tako kaže, jbg, u životu nisam ušao u kladionicu, pa ispravite po potrebi). Meni to malo prepotentno deluje. Takođe se nadam da će Litvanci napušiti Argentince, iako je i to manje verovatna varijanta.

Pa da skroz debilno ali ne brini kladionicari uvek znaju sta rade pa tako i ovde.Niko lud nece da rizkuje 1.01 kvotu na Amere..

Jedino ako neko ima hrabrosti da odigra Ruse u hendikepu+ 24 poena koliko sam video.Onda moze da se nahavta kvota oko 2(i na ruse i na amere naravno).

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe se nadam da će Litvanci napušiti Argentince, iako je i to manje verovatna varijanta.

 

hm, bolje ne. argentina ima dobre sanse da dobije amere, pogotovu znajuci da su ameri u deficitu sa centrima, a skola igra kao besan. i oberto koji takodje moze da odigra sjajno.

e sad, nama bi svakako bilo lakse da igramo u finalu s argentinom nego s amerima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijao sam za Amere , zelim finale sa njima , igrali su sa 20% snage , a veceras svim srcem za Litvaniju , bilo bi fenomenalno da se kao nekad u doba najbolje svetske kosarke u polufinalu nadju Srbija , SAD i Litvanija , zemlje sa kosarkaskim integritetom , a ne neki latino pederi .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...