Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Kako ne spominje?

"Ferguson misli da će puno veća opasnost u novoj sezoni Mančesteru pretiti od Arsenala i Liverpula. "

Ti si slep?

 

Ali ipak mislim da nije u pravu.Objektivno,trenutno Celzi ima bolji tim od Mancestera,koji bi bez Ronalda bio sviranje kurcu.A o starosti da ne pricamo.Okusnica veznog reda je Skols,a veoma bitnu ulogu ima i Gigs.Jebote.

Najveca snaga Mancestera u odnosu na Celzi jeste trener (iako videcemo kako ce se Skolari snaci,ipak je on vrhunski strucnjak) i cinjenica da je Mancester za ovaj londonski Ofk Beograd klubcina.Za Arsenal takodjer.A vezano za Liverpul,taj tim nema nikakvu buducnost,pre svega zbog moronske transfer politike,i dovodjenja kojekakvih Degena.Dosena i madjarskih omladinaca.Boze sacuvaj i sakloni.Postujem Liverpul do jaja,najveci su u engleskoj,ali ovaj njihov tim mi se gadi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Behrami potpisao za Vest Hem.

Sad ću da navijam za klub zajedno sa milion Kosovara, koji od danas više ne navijaju za Lacio :rolleyes:

 

 

edit: sjutra veče (noć između četvrtka i petka) u 01:30 na sportklubu+ utakmica između MLS Ol Stars i Vest Hema...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ipak mislim da nije u pravu.Objektivno,trenutno Celzi ima bolji tim od Mancestera,koji bi bez Ronalda bio sviranje kurcu.A o starosti da ne pricamo.Okusnica veznog reda je Skols,a veoma bitnu ulogu ima i Gigs.Jebote.

Najveca snaga Mancestera u odnosu na Celzi jeste trener (iako videcemo kako ce se Skolari snaci,ipak je on vrhunski strucnjak) i cinjenica da je Mancester za ovaj londonski Ofk Beograd klubcina.Za Arsenal takodjer.A vezano za Liverpul,taj tim nema nikakvu buducnost,pre svega zbog moronske transfer politike,i dovodjenja kojekakvih Degena.Dosena i madjarskih omladinaca.Boze sacuvaj i sakloni.Postujem Liverpul do jaja,najveci su u engleskoj,ali ovaj njihov tim mi se gadi.

Tи стварно ниси нормалан. Фергусон је сам рекао да Сколс и Гигс неће пуно играти, а ти прићаш да су окосница.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ti znas da nece igrati?Sezona je u toku pa mozes to proceniti?Ferguson jeste to rekao,ali niko od nas jos to nije video.Do tada,nemoj izigravati baba Vangu i Nostradamusa,vec komentarisi cinjenice.

Чињеница је да је САФ рекао да Сколс и Гигс могу одиграти највише по тридесетак утакмица у следећој сезони, а да ће окосницу тима чинити Видић, Фердинанд, Руни и Роналдо. Ситуација око циганчића је још увек отворена, али за остале се зна да још дуго никуда неће ићи. Немања и Рио су рекли да би волели да до краја каријере играју у Јунајтеду, а Рунијева привженост је очигледна. Дакле, ја не изигравам пророка већ пратим све око клуба који волим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ne spominje?

"Ferguson misli da će puno veća opasnost u novoj sezoni Mančesteru pretiti od Arsenala i Liverpula. "

Ti si slep?

 

Ali ipak mislim da nije u pravu.Objektivno,trenutno Celzi ima bolji tim od Mancestera,koji bi bez Ronalda bio sviranje kurcu.A o starosti da ne pricamo.Okusnica veznog reda je Skols,a veoma bitnu ulogu ima i Gigs.Jebote.

Najveca snaga Mancestera u odnosu na Celzi jeste trener (iako videcemo kako ce se Skolari snaci,ipak je on vrhunski strucnjak) i cinjenica da je Mancester za ovaj londonski Ofk Beograd klubcina.Za Arsenal takodjer.A vezano za Liverpul,taj tim nema nikakvu buducnost,pre svega zbog moronske transfer politike,i dovodjenja kojekakvih Degena.Dosena i madjarskih omladinaca.Boze sacuvaj i sakloni.Postujem Liverpul do jaja,najveci su u engleskoj,ali ovaj njihov tim mi se gadi.

 

Prevideh, sisaj ga.

 

Chelzi i proshle godine imao dobar igrachki kadar, kad ono nishta.. Totenhem ih jebeni pobedio u finalu liga kupa. Videcemo sad kako ce biti sa Skolarijem, a i opet su se pojachali, ali to ne mora nishta da znachi.

 

Kod Manchesta cenim shto zadrzashe tim, Ronaldo propushta pochetak sezone, videcemo da li ce se ljudski vratiti posle toga, postao sam baaash skeptichan oko njega. Sad po JA na turneji videh da Kris Igls igra, odushevio sam se! Ne znam zashto proshle sezone Alex ga uopste nije koristio, a takodjer bio na pripremama u timu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Official: Robbie Keane Signs For Liverpool Samo cu da kazem, konacno! Uvek sam hteo da vidim ovog igraca u Liverpulu, steta sto Rafa nije odradio ovaj posao koju sezonu ranije (ako je mogao). Mada, nije strasno, Keane ima 28 godina, sto znaci da ce svoj zenit i vrhunac igre dostici u naredne dve sezone... Dobro potrosenih 18 miliona funti ako mene pitate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno para , ali dobar je to igrac , zahvalan,iskusan , nije pekmez ima da kida na svaku loptu , a i uz Toresa bice dobar tandem sigurno , ne treba u napadu puno zvezda da bude , ovaj novi tim ce biti jaci nego prosle godine, mada cini mi se ne dovoljno za prvaka engleske, eventualno prvaci Evrope , gde su ponovo favoriti za osvajanje.

 

372900019488e1babc4c99349190433_big.jpg

Kin je proveo šest godina u Totenhemu i postigao je više od 100 golova, a pre toga igrao je u Lidsu. Odigrao je 81 utakmicu za reprezentaciju Republike Irske i postigao 33 gola, što je nacionalni rekord.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nije mala svota, ali je realna za igraca njegovog kalibra, na njegovoj poziciji, na vrhuncu forme... Jos kad bi doveli jedno pravo levo krilo (koliko god voleo Babela, i smatrao da je buducnost tek pred njim, cinjenica da ne pipa loptu levom nogom pa makar mu zivot od toga zavisio mi se uopste ne dopada...) i mislim da bi onda bez problema imali tim koji moze da osvoji EPL... Ovako, bice malo teze, ali ipak mislim da nam nisu nerealne sanse..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je Liverpool odlično prošao kupovinom Keane-a, on mi je jedan od omiljenih ostrvskih igrača.

 

Garant je i potajni navijač istih, ja sam tog Irca toliko želeo da vidim u Mančesteru prethodnih godina - ali eto...

 

... opredelio se za jednog od najvećih rivala crvenih đavola,

no želim mu puno pogodaka na Enfildu ( samo protiv Junajteda ne :bigblue: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je Liverpool odlično prošao kupovinom Keane-a, on mi je jedan od omiljenih ostrvskih igrača.

 

Garant je i potajni navijač istih, ja sam tog Irca toliko želeo da vidim u Mančesteru prethodnih godina - ali eto...

 

Meni je on omiljeni igrac u EPL koji ne igra u Liverpulu (tj. dosad :D)...

 

On ne samo da nije potajni navijac istih, nego nikad nije krio svoju ljubav prema ovom klubu, za koji navija od detinjstva

 

P.S. Keane ce nositi br.7, onaj ko ne zna koliko je taj broj znacajan za Liverpool nije njegov navijac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo me interesuje ako se sve odigra kako Ronaldu odgovara i konacno ode u Real, da li ce Fergie odrzati svoju rec i napustiti svoje mesto u ManUtd, ili ce opravdati svoju reputaciju najveceg licemera u EPL i ostati i praviti se kao da se nista nije desilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači i definitivno odlazi kvarcovani metroseksualac.

 

Ako neka ide pizdek, dabogda u debitantskome nastupu postigao autogol ... pa da ga Šuster naboksuje u svlačionici.

 

Dobar je igrač, ali je razmažen do zla Boga.

Hvala mu za sve silne pogotke na Old Trafordu i van njega, ali bez obzira na to neka puši kurac perverznom čikicu Kalderonu.

 

Kladim se da neće smeti nestrpljivi preCednik da ga privodi u svoju gajbu u Madridu zbog paparaca,

već će da se nalaze po svakojakim hotelima španjolske im prestonice.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači i definitivno odlazi kvarcovani metroseksualac.

 

još jedan :)

 

baš ih jebu ti kvarcovani metroseksualci, što igraju desno krilo i nose broj 7 :)... prvo Fergi napravi igrača od njih, a onda se prodaju Realu za veliku lovu :)... eh Fergi, Fergi, hoćeš li ikada naučiti :)?

 

mrzim gejeve! a naročiti gej fudbalere! osim jednog ortaka, njega mi je više žao... prebacio ga trener sa štopera na zadnjeg veznog, da ne može više da daje auto-golove :).

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...