Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

to je filozofija komplet tima,zato su pozerske i ciganske picke.

 

 

Шта онда рећи за Реал? Намазани манекени педерчине предвођени ибер-циганином Мурињом. Није да волим Барселону, али... Овај Реал, некад Франков клуб, а данас...

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Криштијано је стварно најгори био данас, да је дао гол у првом полувремену кад је имао чисту прилику сасвим би другачија слика била. А и да је шутнуо људски бар један слободан ударац..

Share this post


Link to post
Share on other sites

^On je oduvek bio najgori u bitnim utakmicama. Dok je Mesi onaki fenomenalno povukao loptu sa sredine, predriblao nekoliko igraca i savrseno je poslao Sancezu za izjednacenje(kojeg su ocigledno saigraci vrlo brzo naucili kako da se ponasa).

 

Zalsuzeno pobedi barsa. Opet su polako uveli real u svoju masinu. Prave im sve vece i vece komplekse.

 

Sad ce biti jako bitno kako nastave prvenstvo, real je i dalje u prednosti 3 boda. Konkretno, da li ce ovaj poraz uticati na moral Madridjanja koji ce prosuti jos neki bod, i da li ce Katalonci nakon ove pobede konacno proigrati kako treba u gostima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стигао сам на друго полувреме и ту је Барса била дупло боља,ови се нису видели,поготово Кристијано. Џабе и Мурињо и све,превелику комплекс имају да би добили Барсу. Колико су се само унервозили после другог гола,усрали су се живи,кренули да крше као блесави.

Ко после овога каже да је Роналдо бољи од Месија треба да батали праћење фудбала.

Ипак, Реал ово осваја. Лагано.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, сад кад је еуфорија мало попустила, да дам и неки коментар. Рекао бих да је Барса била и ментално јача синоћ. Јер, после онаквог првог гола, у двадесетој секунди, после онакве грешке, 95 посто екипа би пало и вратило се кући са бар пет голова у мрежи. У принципу, цело прво полувреме ми је деловало као опипавање снага противника. А онда Месијева мајсторија и Санчезов доказ да је довољно добар за Барсу.

 

Друго полувреме много боље зато што се кренуло са коришћењем већег броја опција у нападу. Алвеш, који се у првом делу није видео, готово да није био у одбрани, већ је одрађивао веома офанзивно крило, што се и исплатило. Али, ипак, чини ми се да је Инијеста донео преокрет. Човек је одиграо невероватно друго полувреме. Нико лопту није могао да му узме. Пробијао је, дриблао, добацивао... Све без грешке. Штета што му није ушла она лопта, кад је искоса био један на један. Ипак је заслужио гол синоћ. Тачно сам знао да ће Реал после другог Барсиног гола да крене на све или ништа, и то им се обило о главу јер су се превише опустили. И то је показатељ зашто Мурињо никада неће бити међу највећима, колико год да је велики. Човек не зна тактички да постави екипу кад се јури резултат. Одушевио ме је Абидал који је одлично затварао Ди Марију по левој страни, иако је овај, уз Бензему, једини који је конкретно одиграо за Реал.

 

Што се Роналда тиче, изузетно ми је драго што је имао лошу утакмицу. И управо ово што Карнисеро каже, мислим да више нема дилеме ко је најбољи. Меси можда синоћ није дао гол, али је имао ту генијалну асистенцију и знао је да повуче напад, и тако на себе навуче по двојицу, тројицу, самим тим остављајући друге играче саме по крилима.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се Роналда тиче, изузетно ми је драго што је имао лошу утакмицу. И управо ово што Карнисеро каже, мислим да више нема дилеме ко је најбољи. Меси можда синоћ није дао гол, али је имао ту генијалну асистенцију и знао је да повуче напад, и тако на себе навуче по двојицу, тројицу, самим тим остављајући друге играче саме по крилима.

 

Меси маестрално одиграо,десно је стално неко био слободан јер су морали на њему да скупљају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo gledali istu utakmicu?Kurac je odigrao maestralno,realno je odigrao ispod svog nivoa (pri tome ne mislim da je bio los zbog toga sto nije zabio gol,vec je odigrao u svim segmentima slabije nego sto smo navikli).Kao doduse i ceo tim.Stvar je u tome sto je on vanserijska igracina koja i kada ima slab dan odigra jedan/dva poteza koji rese utakmicu.Ronaldo isto to ume,samo sto on protiv Barse ima toliki kompleks da je bolje ni da ne igra.Ali dobro,ja se slazem da je generalno Mesi bolji igrac,nevezano za sve ovo.Realno,ovo je bio najlosiji el klasiko u poslednjih par godina.Toliko gresaka i gluposti sa obe strane nismo dugo videli.

 

Управо о томе причам. Навуче пар играча, и онда на оба крила има неко слободан да му дода.

 

I zbog toga je odigrao maestralno?Maestralno je kada zabije 3 gola,razigrava tim,asistira,prodire...a ne kada odvlaci dva igraca od drugih.Onda i Kaludjerovic odigra svaku utakmicu maestralno,ako cemo po tome.Budalastina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има смисла то што причаш, мада сам ја негде чуо да маестрално одиграш само ако се то тако учини Борису Доброкесу... То ми некако делује смисленије,поткрепљено је са више чињеница.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рекао бих да је Барса била и ментално јача синоћ.

 

Zadrzao bih se na ovoj recenici. Ne samo da je to istina, vec treba uzeti u obzir da je real ekipa koja je vec 10tak godina bez ikakvog karaktera. Nemaju muda da zagrizu i zaginu kada je frka. A i kako bi, kad su skupina preplacenih manekena.

 

Drugo, ko je vodja u realu, ko je taj koji ce licnim primerom i borbenoscu da gura tim napred? Nevidljivi Ronaldo ili Ozil, ogavni Di Maria, povuceni Alonso, ludi Pepe ili Ramos kikser? Kako da ne. U barsi je to Pujol, i zaista svaka mu cast kako je pre svega srcem odigrao juce.

 

Trece, Gvardiola. Moze Murinjo takticki da bude takticki superiorniji 1000 puta, ali Pep ume da motivise igrace pred veliki mec. U poslednje vreme sam dosta promenio misljenje o njemu.

 

Mnogo toga se mora promeniti u samoj psihi Madridjana da bi poceli dobijati barsu. A za to nije dovoljno samo da pokupujes najbolje igrace za velike pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nema spora da je mesi najbolji na svetu...portugalski rom je emotivno nestabilna zalizana pedercina...zato i ne zna da igra jake tekme...kako vidim da se pise,ispalo da je real ostecen jer nije mesi iskljucen zbog njegovih grubih startova?!

 

Јок, пише се о томе да се Меси фаворизује и да не може никад да добије црвени картон. Имао жути и направио два фаула који нису баш безазлени за кратко време.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...