Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Изгледа да сам ја једини оптимиста овде који се нада резултату 3:0,3:1 за Звезду,али и за то ме заболе!!! :D

Само удри Звездо храбро, ако ови твоји не буду играли к`о пичке (као што увек играју,што би значило да ће морати да превазиђу себе саме; :rolleyes::D прим.аут.), ето те у Лиги шампиона!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da sam kosan, ja bi stavio salasa i burzu napred.

jes' da nijedan od njih dvojice nije klasican centarfor, al' bolje njih dvojica nego barkos i mali djordjevic, stvarno mi je tesko da zamislim da neko od njih dvojice da gol rendzersu.

 

skroz napred salas, odmah iza burza, iza koroman i molina po bokovima, jos iza kastiljo i lukas, spolja bronovicki i basta, stoperi gaj, tutoric. valjda ce ta ekipa izaci. eventualno milijas ili deki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da sam kosan, ja bi stavio salasa i burzu napred.

jes' da nijedan od njih dvojice nije klasican centarfor, al' bolje njih dvojica nego barkos i mali djordjevic, stvarno mi je tesko da zamislim da neko od njih dvojice da gol rendzersu.

Burzanovic obavezno....a za Salasa nisam siguran jer ga nisam gledao i ne znam koliko je spreman.....

 

i meni je jako tesko da zamislim da Djordjevic ili Barkos daju gol osim neki zicer......

 

a opet mora jedan da igra......

 

recimo Randjelovic - Gaj,Tutoric,Basta,Andjelkovic, - Lukas,Kastiljo.....Molina levo, Koroman desno, Burzanovic poluspic i jedan od one dvojice spic.......jeste defanzivnije ali jebiga kad nema dobrih napadaca......onda ako odmakne tekma na 0-0 ubaciti jos jednog napadaca.....

 

realno Zvezda je qrac od tima trenutno za evropu ali jedina nada je sto su isto to i Rendzersi......mozemo ih proci uz malo srece i punu marakanu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

recimo Randjelovic - Gaj,Tutoric,Basta,Andjelkovic, - Lukas,Kastiljo.....Molina levo, Koroman desno, Burzanovic poluspic i jedan od one dvojice spic

 

sve ok, samo bronovicki umesto andjelkovica

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема шта да одмиче текма на 0-0, од самог старта треба играти агресивно, да што пре анулирамо предност, а до краја текме да их накантамо!!! Једино таквим приступом имамо шанси да нешто урадимо! У таквој ситуацији и са таквим приступом игри (прегази противника :D ;прим. аут.) у коме као тим, а не скуп индивидуалаца би требало да их надиграмо, неко од кога бисте најмање очекивали да ували гол, може да постане звезда вечери! Због тога не бих отписивао малог Ђорђевића из стартне поставе, јер дрскост и жеља за доказивањем, могу изродити повољан резултат за Звезду! А мали је и у Глазгову доказао да уме да опали (најбоља Звездина шанса на текми је његов шут са Аутокоманде, :D фигуративно речено, из ситуације која се чак не може назвати приликом) ...

Уосталом, живи били па видели, и по могућству,веселили се !!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrlo vazan faktor je specificna akustika marakane i 70000 delija na tribinama. :rockdevil: u takvoj atmosferi svasta moze da se desi, pa cak i 3:1 za zvezdu.

 

videcemo veceras... jedino sto je sigurno je da ce utakmica biti za infarkt :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majку им крваву, нема преноса!

Мада, можда буде на сателиту, а онда се иде у неки од кафића да се гледа.

Edited by Doommaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote....veceras....ajmo Zvezdo........now or never

 

Ja sam na Jugu , samo se nadam da Piksi nije opet prodao 80000 karata , pa da opet nema igla gde da padne.

 

to je sigurno :) ......samo da mi je znati koliko se ljudi nagura na sever na ovakvim tekmama.......dvoje na jednu stolicu plus stepenice krcate sve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...