Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Rendžersi nisu ekipa koja posljednjih godina daje puno golova, ni u Škotskoj, ni u Evropi...to je ekipa koja rutinski osvaja poene, a osim toga, igrali su sa samo jednim napadačem, bez svog najvećeg golgetera Krisa Bojda...

Zvezdi pod hitno treba jedan dobar napadač, bilo da je to za Ligu Šampiona ili Kup UEFA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je glodari? frka sto ce zvezda proci, a? pa kao "ruzna igra oba tima, ovo-ono..."

 

nije randjelovic kriv za gol uopste. i kosanovic nije bio lose resenje u ovom momentu, sto se i pokazalo. dobro je spremio i motivisao ekipu i dobro je postavio utakmicu. na marakani ce biti druga prica. sad, istina je da fale napadaci. videcemo, ali zvezda ipak ima dobre sanse da prodje. NAPRED ZVEZDO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije randjelovic kriv za gol uopste. i kosanovic nije bio lose resenje u ovom momentu, sto se i pokazalo. dobro je spremio i motivisao ekipu i dobro je postavio utakmicu. na marakani ce biti druga prica. sad, istina je da fale napadaci. videcemo, ali zvezda ipak ima dobre sanse da prodje. NAPRED ZVEZDO!

 

Daj Boze, ali mene bas interesuje KOJA JE TO SANSA :confused:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lacio ostao bez Mutarelija i Behramija za revanš, uz promašen penal Rokija... Ne mogu da vjerujem, i pored toga što su u drugoj polovini prošle sezone na skoro svakoj utakmici dobijali crvene kartone...

 

NON MOLLARE MAI!

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je glodari? frka sto ce zvezda proci, a? pa kao "ruzna igra oba tima, ovo-ono..."

 

nije randjelovic kriv za gol uopste. i kosanovic nije bio lose resenje u ovom momentu, sto se i pokazalo. dobro je spremio i motivisao ekipu i dobro je postavio utakmicu. na marakani ce biti druga prica. sad, istina je da fale napadaci. videcemo, ali zvezda ipak ima dobre sanse da prodje. NAPRED ZVEZDO!

 

 

Ma kakva Zvezda.. Ne mogu Levadiju da dobiju kuci.. Pucaju i na marakani, jer ce biti pod pritiskom dok ce Rangers lagano da odigra..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Звезда везе нема, али није заслужила да изгуби... И што су мењали Ђуровског кад и овај вади једног нападача без разлога! И Броновицки је нула од играча...

 

Надам се да прођемо, јер овај Ренџерс није тим за ЛШ. Нисмо ни, али то није важно...

Share this post


Link to post
Share on other sites

na komentare grobara o zvezdi se naravno ne osvrcem, tj. ne uzimam ih za ozbiljno...

ALI

Vi koji ste (navodno) "navijaci" zvezde mozete slobodno da mi popusite kurac, dok god znate da ostavljate samo takve negativne i pesimisticne komentare, UVEK, SVUDA i U SVAKOJ SITUACIJI.

 

pa mislim, dajte ljudi malo entuzijazma, koji vam je bre kurac jebote.

pa znamo svi da uvek moze bolje. ok, moze i mnogo bolje. ali budimo malo realni.

ovo NIJE los rezultat i ovo NIJE bila losa igra. pa jebote, otisli smo u glazgov pre svega da ne primimo gol, a ako damo nesto, super. nismo otisli da pobedimo 3:0. u tom kontekstu, igra je bila DOBRA. pa ne terajte me sad da pejstujem ovde izvestaje sa nekih portala... OBJEKTIVNE izvestaje.

tako ti je to - na strani se branis, kod kuce napadnes. pogotovo kad igras na strani protiv tima koji ima duplo veci budzet od tebe... jebote... pa koji fudbal vi pratite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

2:1 bi vam vise odgovarao...ovako ako primite go kod kuce ispusili ste...i realno decko niko ne igra fudbal da izgubi...rendzers je jadan i zvezda je jadna...pola tima su vam neki majmuni...dajte im banane mozda ce vise da trce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utakmica je bila katastrofalna,oba tima totalno indisponirana.Ali moram priznati da sam iznenadjen Zvezdinom igrom,nakon onakvih katastrofalnih meceva protiv Sindjelica,sugavih estonaca i Cukarickog.U principu,Zvezda je odigrala bas onako kako se treba igrati dvomec u gostima.Jaka odbrana i kontre.Iako kontre nisu vredele kurcu.Odbrana je delovala organizovano i cvrsto,pogotovo Tutoric koji je odigrao odlicno.Imao je par sjajnih uklizavanja i startova,i dobro se gradio.Jebiga,gol je gol...jedna nepaznja odbrane i jebiga.Koroman je isto bio dobar,trcao je ko lud,bio izuzetno koristan.Skoti.Za njih nemam ni jednu jedinu pozitivnu rec.Zvalava govna.Pod jedan,ocajni su.Losi do panja.Mislio sam da su losi,ali da su ovako losi nikada ne bih pomislio.Bedni pojedinci,katastrofalna igra.Pod dva,celu utakmicu su isli na provokaciju,padali po terenu gore od Italijana,forsirali sudiju...zvalava ostrvska stoka.Vec pred utakmicu su poceli sa sranjem po navijacima,klubu...idu na psiholosku kartu,posto su na terenu go kurac!Ja mrzim ostrvski fudbal,klubove i reprezentacije,ali nakon ovakvih gluposti sada i na utakmici izmedju mladih reprezentacija Engleske i Srbije,zamrzecu ih jos vise.Sve u svemu,zadovoljan sam Zvezdom.Igrali su dobro,i malo se povratili nakon debakla sa Levadijom.Da je ostalo 0:0,imali bi sjajan rezultat,psiholosku prednost i 50.000 navijaca.Ovako,imacemo samo navijace.Bice tesko,pre svega sto u Zvezdi nema ko da zabije gol,ali se iskreno nadam da ce Zvezda dobiti ove zvalave luzere.Nada umire poslednja.

Meni je izgledalo kao da si svi muve bez glave, nisam video bezlicnu igru odavno! Ne samo Zvezde nego i Rendzersa :no:
Zvezda jeste bila totalno neorganizovana u napadu,bez ikakve ideje,ali je odbrana odradila dobar posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ce Zvezdi biti tesko,da ih usere sa dva gola...ali donekle i verujem da moze to da uradi,jer objektivno Renzers nevalja ni za kurac...

Celtic je za njih bolji klub koji postovan svugde i medju navijacima i medju klubovima...a ovi su igrali kao italijani....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...