Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Laziovi navijači su najveća GOVNALaciovi navijači su najveća GOVNA u Evropi! Kako taj klub treba suspendovati!!! Nacistički simboli na tribinama, izbodeni navijači... jeste li vidjeli kako je ono šiptarsko govno Behrami uletio klizeći start?!?!! Pa ono je bilo za smrtnu kaznu ili bar doživotnu suspenziju iz fudbala. Ali neka, majku im jebem prljavu, izbaciće ih Dinamo!!! Zaista ne mogu da shvatim ljude koji vole Lacio.

 

Pa i Romini navijači su desničari, a navijači Lacija čak nisu ni najekstremniji u Italiji po tom pitanju, možda jesu najpoznatiji...

I Frančesko Toti je najveći ciganin koji je igrao fudbal, ali ja i dalje razumijem ljude koji vole Romu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam i napisao da je to realno,sta se bunis , po trofejima jesu Zvezda i Steaua veci od navedenih to niko nije sporio , samo bi bilo interesantno i cudno da jedna Rumunija ima isti broj klubova u Ligi sampiona kao i Italija ako se ne varam ili Nemacka , to se jos nije dogodilo , ali ako je mogla grcka da bude sampion Evrope moze i Rumunija dva predstavnika.
To je to.Slazem se.
Pa i Romini navijači su desničari, a navijači Lacija čak nisu ni najekstremniji u Italiji po tom pitanju, možda jesu najpoznatiji...I Frančesko Toti je najveći ciganin koji je igrao fudbal, ali ja i dalje razumijem ljude koji vole Romu ;)
U ubedjenjima najekstremniji navijaci u Italiji jesu navijaci Livorna.To su levicari,partijasi i komunisti do panja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta me boli uvo ciji su kakvi navijaci, gledam fudbal, a ne navijace. Onaj siptar je druga prica. Werder me neprijatno iznenadio, Ajax popusio kuci od Slavie, to mi je bas bilo drago, Zvezda je standardno smesna, a rendzers jos smesniji, ovo ce biti najgora liga sampiona do sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta me boli uvo ciji su kakvi navijaci, gledam fudbal, a ne navijace. Onaj siptar je druga prica. Werder me neprijatno iznenadio, Ajax popusio kuci od Slavie, to mi je bas bilo drago, Zvezda je standardno smesna, a rendzers jos smesniji, ovo ce biti najgora liga sampiona do sada.

 

Pa kad ne igra Juventus :bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вердер ће проћи, мислим да ће и Ајакс, убио их је у Арени, а Славија је дала гол са пенала, мада ко зна са таквим утакмицама, биће чупаво. Пуно изненађења је било ове године

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i Romini navijači su desničari, a navijači Lacija čak nisu ni najekstremniji u Italiji po tom pitanju, možda jesu najpoznatiji...

Веронини су најекстремнији...

 

Милан ће да добије групу са 3 слаба тима...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Веронини су најекстремнији...

2001 ili 02 sam bio na Verona-Juventus i opušteno navijao za Juve. Deluju mi kao prosečna navijačka grupa. A što se tiče rasizma nema čak ni U u u crncima, što je na našim stadionima redovna pojava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

0-1 Del Pjero iz penala u drugom poluvremenu. Ušao je i Kovačević u igru kasnije.

 

Uh do jajca, to je bila 2000/2001 sezona. Mogu ti reći da si sretan čovek, gledao si Van Der Sara na golu Juventusa :lol:

Aj' da ne bude totalni off... Juve te godine u LŠ nije prošao grupu. Bio je poslednji u društvu Panatinaikosa, La Korunje i Hamburga. :lol:

 

edit: slovce

Edited by Калавера

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...