Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

@s0ki

rasisto nosi se! kretene kao sto si ti treba sitno iseckati i dati lavovima ili moze i bez seckanja pa nek te kida lav. svi crnci su veci ljudi od tebe. sljam poput tebe ide na nase stadione i pravi gluposti zbog cega ispata nas fudbal.

 

@sabre

ti me podsecas na ovog seronju odozgo. klosar bez 3 grama mozga. mnogo puta sam se nadao da ce zvezda nesto uraditi u evropi ali nikad nista. naucio sam da se ne razocaravam bez veze. ovo je najbedniji tim od kad ja pratim zvezdu. mozda 3-4 pristojna igraca. prosle godine su bili bedni a ove godine prvu utakmicu pocinju sa 9 igraca od prosle godine i kao nisu uigrani. pa majku mu jel 18 meseci nije dovoljno da se uigraju. pa onda los teren, estonci se branili...sve retardirani izgovori. nas fudbal je bedan i necu da go volim samo zato sto je nas.

 

@lemmy sixx

nema to veze sa ostrvskim fudbalom ovo je italijanska taktika i spansko-argentinski bezobrazluk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебено срање, не могу да верујем како смо изгубили!!! Нама требају један нападач и један нормалан леви бек, а не онај једноноги Анђелковић. Судију треба убити, њима је свирао 6 фаулова а нама 22!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utakmica je bila katastrofalna,oba tima totalno indisponirana.Ali moram priznati da sam iznenadjen Zvezdinom igrom,nakon onakvih katastrofalnih meceva protiv Sindjelica,sugavih estonaca i Cukarickog.U principu,Zvezda je odigrala bas onako kako se treba igrati dvomec u gostima.Jaka odbrana i kontre.Iako kontre nisu vredele kurcu.Odbrana je delovala organizovano i cvrsto,pogotovo Tutoric koji je odigrao odlicno.Imao je par sjajnih uklizavanja i startova,i dobro se gradio.Jebiga,gol je gol...jedna nepaznja odbrane i jebiga.Koroman je isto bio dobar,trcao je ko lud,bio izuzetno koristan.Skoti.Za njih nemam ni jednu jedinu pozitivnu rec.Zvalava govna.Pod jedan,ocajni su.Losi do panja.Mislio sam da su losi,ali da su ovako losi nikada ne bih pomislio.Bedni pojedinci,katastrofalna igra.Pod dva,celu utakmicu su isli na provokaciju,padali po terenu gore od Italijana,forsirali sudiju...zvalava ostrvska stoka.Vec pred utakmicu su poceli sa sranjem po navijacima,klubu...idu na psiholosku kartu,posto su na terenu go kurac!Ja mrzim ostrvski fudbal,klubove i reprezentacije,ali nakon ovakvih gluposti sada i na utakmici izmedju mladih reprezentacija Engleske i Srbije,zamrzecu ih jos vise.Sve u svemu,zadovoljan sam Zvezdom.Igrali su dobro,i malo se povratili nakon debakla sa Levadijom.Da je ostalo 0:0,imali bi sjajan rezultat,psiholosku prednost i 50.000 navijaca.Ovako,imacemo samo navijace.Bice tesko,pre svega sto u Zvezdi nema ko da zabije gol,ali se iskreno nadam da ce Zvezda dobiti ove zvalave luzere.Nada umire poslednja.

QUOTE(Black Totem 213 @ 14. 8. 2007, 23:35) *

Meni je izgledalo kao da si svi muve bez glave, nisam video bezlicnu igru odavno! Ne samo Zvezde nego i Rendzersa no.gif

Zvezda jeste bila totalno neorganizovana u napadu,bez ikakve ideje,ali je odbrana odradila dobar posao.

konacno jedan suvisli, objektivni komentar.

 

@sabre

ti me podsecas na ovog seronju odozgo. klosar bez 3 grama mozga. mnogo puta sam se nadao da ce zvezda nesto uraditi u evropi ali nikad nista. naucio sam da se ne razocaravam bez veze. ovo je najbedniji tim od kad ja pratim zvezdu. mozda 3-4 pristojna igraca. prosle godine su bili bedni a ove godine prvu utakmicu pocinju sa 9 igraca od prosle godine i kao nisu uigrani. pa majku mu jel 18 meseci nije dovoljno da se uigraju. pa onda los teren, estonci se branili...sve retardirani izgovori. nas fudbal je bedan i necu da go volim samo zato sto je nas.

idi majmune seci vene na engelsku reprezentaciju i na mufc. oni su sigurno u ligi sampiona, pa se nemas oko cega nervirati. previse si glup da bi iole ozbiljno i realno polemisao o fudbalu, a verovatno i o bilo cemu drugom. debili kao sto si ti nisu ni potrebni zvezdi, a ni bilo kom drugom klubu. ustvari, sta bi mufc bez tebe....

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj malko da gledash kako igraju timovi po ligi shampiona pa se onda vrati na ovo shto si napisao...

 

Probaj malko da prochitash moj post josh jednom pa se onda vrati na ovo shto si napisao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvini molim te...uvek sam mrzeo dorcolce nista licno to je nesto do vazduha ;)

 

Сине, будеш ли наставио са оваквим сељачким етикетирањима,имаћу ту част да те лично упознам са остатком народне изреке:"Миријево мали гребен, ..." :no: Е сад,ко зна,зна!!! :D

 

Елем,да се вратим на тему! Иако нисам присталица ни Звезде ни Партизана,сваке године у ово доба држим палчеве и навијам за сваки српски клуб који нас представља у Европи да догура што даље!

Сада ће се појавити неки геније који ће ми дрвити како је наш фудбал у ку.цу,како ми немамо квалитет за Европу,итд. и сл. Најпростије гледано,квалитет за Лигу Шампиона нема ни овај Глазгов Ренџерс (реално,половина европских лига има квалитет који се незнатно разликује од наше прве лиге - што значи и они су очајни),па што би се онда који мој они пласирали,а наши клубови од следеће сезоне играли од првог кола квалификација??? :confused:

Баш као што је пре неку годину већи део популације био уз Партизан,када је играо Лигу Шампиона, сада исто тако треба бити уз Звезду,да за почетак,покида ове папке!!! :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je Piksi (ipak on pre pijane barabe, zna se ko je gazda) stis'o muda i napao rendžere, direktor Zvezdinog stadiona je već mogao da potraži u oglasima novu travu, te da se krene sa pripremama za mušemu; 'vako će se još malo čekati, sa istim šansama kao i pred prvu utakmicu. Mis'im da ovih 1:0 nije mnogo lošija varijanta od (bolje hrabro ustuknuti, nego kukavički pobjediti) priželjkivanih 0:0, iz prostog razloga što će Pikseta napokon morati da se osloni čelom o šaku, uzdahne i odobri jednu ofanzivu.

Rendžeri su jedna MSL ekipa sa dobrim budžetom, koja i pored toga nije mogla sebi da priušti iole ozbiljnijeg igrača koji zna igrati fudbal. Sigurno jedna od tri najlošije ekipe u ovoj fazi takmičenja (sa trenutnom formom).

Pijana baraba je danas na KZŠ sročila jedan biser: Moramo da damo gol, a onda do kraja meča odigramo koliko bude vremena. Ako se opet tako postavi igra, ništa od LŠ. Bilo koji ofanzivniji pristup šalje rendžere u kvalifikacije za manje prestižno takmičenje, gde im je skupa sa sudijom od sinoć mesto.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toulouse : Liverpool 0-1

 

Spartak M. : Celtic. 1:1

 

Ajax : Slavia P 0:1

 

Sparta P.: Arsenal 0:2

 

Bate Borisov : Steaua 2:2

 

Werder B.. : Dinamo Z. 2:1

 

Ostrvski klubovi prolaze,bar bi trebalo , jebote ajax,zamislite Ligu sampiona sa sledecim klubovima Zvezda,Steaua,Slavia Prag,Dinamo Zagreb,Dinamo Bukurest , a to je realno

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sabre

kakvi argumenti...kako takvim recima da me ne ubedis da si u pravu...strasno

ocigledno da si ti taj koji se u fudbal uopste ne razume. uprava je ocajno uradila svoj deo. 4-5 novih igraca dolazi 10 dana pred prvu zvanicnu utakmicu, i propusta 20 dana priprema. i to su dovedena 3-4 juznoamerikanca preko zajednickog agenta, da oni nesto vrede ne bi njihov agent morao da juri klubove da ih potpisu i da ih vodi na probe nego bi ih klubovi trazili. zaludjivali su se sa trazenjem nekog stranog trenera i kad su naravno izduvali od svih poznatih imena zadrzali su jadnog Boska.

pljujem po timu jer su i celu proslu godinu igrali ocajno, nema osmisljenih akcija, uvezbanih kombinacija, ni malo kreativnosti, nego samo mucenje lopte. i sad su kao neuigrani ma to moze da prodje samo kod budala. da bi timu oprostio lose utakmice treba da ga postujes. koga ovde da postujem samo Kastiljo, Gaj i Tutoric igraju uglavnom dobro dok su svi ostali u stanju da odrade 2 dobra poteza na 20 losih. Djordjevic izgleda kao perspektivan momak, ali sa ovakvim saigracima nece napredovati mnogo. zvezda je bila velika 1991. ali ova danasnja nema veze sa tom starom. necu pljuvati po njima kad zasluze, kad pokazu da mogu mnogo bolje.

zvezda vec godinama nema igru. dok su tu bili Zigic, Jankovic, Kovacevic, Lukovic...isto nije bilo neke igre, solidna defanziva, duge lopte na Zigica i poneki individualni potez. ne moze svake godine da se menja pola ekipe i da se igra u ligi sampiona...

voleo bih da zvezda prodje jer vidim da ni rendzersi nisu nikakav tim tako da na kvalitetu liga sampiona nece izgubiti mnogo, donece neke bodove nasem fudbalu, a i mogu da zarade neke pare kako ne bi morali da rasprodaju sve sto vredi na kraju sezone, mada je sada za tako nesto vec kasno.

nisam retardirani navijac tako da ni za kim ne secem vene. za zvedzu navijam od kad znam za sebe a za ManUtd od '96 ali ManUtd vise volim i to je moja stvar. inace sto se tice reprezentacija navijam prvu za nasu, pa Nigeriju(jos od vremena Okoce), a Engleska mi je tek treca :P

e sad ako imas neki argument odgovori ili da ne gubim vise vreme na tebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostrvski klubovi prolaze,bar bi trebalo , jebote ajax,zamislite Ligu sampiona sa sledecim klubovima Zvezda,Steaua,Slavia Prag,Dinamo Zagreb,Dinamo Bukurest , a to je realno

 

Zvezda i Steaua su bili prvaci Evrope za razliku od kojekakvih Rozenborga,Lacia,Az Alkmara,Valencia,Chelsea...to su sve soder klubovi naspram jedne Zvezde,i ako oni mogu moze i Zvezda.Po imenu.Igra je druga prica.Ali ako prodju,ocigledno da su nadigrali svoje protivnike,zar ne?

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Звезда је име шампиона, има нас двеста милиона ... хахаха

( 'оће то са све пикцијевим Јапанцима)

 

Криво ми што није играо ( пензија ) мој омиљени хрватски фудбалер Дадо Пршо.

 

Тај човек би им рокнуо један масан хет трик, да утихну и последње ганци наде за даљи пролаз....

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda i Steaua su bili prvaci Evrope za razliku od kojekakvih Rozenborga,Lacia,Az Alkmara,Valencia,Chelsea...to su sve soder klubovi naspram jedne Zvezde,i ako oni mogu moze i Zvezda.Po imenu.Igra je druga prica.Ali ako prodju,ocigledno da su nadigrali svoje protivnike,zar ne?

 

 

Ja sam i napisao da je to realno,sta se bunis , po trofejima jesu Zvezda i Steaua veci od navedenih to niko nije sporio , samo bi bilo interesantno i cudno da jedna Rumunija ima isti broj klubova u Ligi sampiona kao i Italija ako se ne varam ili Nemacka , to se jos nije dogodilo , ali ako je mogla grcka da bude sampion Evrope moze i Rumunija dva predstavnika.

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo bi bilo interesantno i cudno da jedna Rumunija ima isti broj klubova u Ligi sampiona kao i Italija

 

?

 

pa italija ima vec tri predstavnika, a imace verovatno i cetiri, tako da... wtf...

Share this post


Link to post
Share on other sites

?

 

pa italija ima vec tri predstavnika, a imace verovatno i cetiri, tako da... wtf...

 

dobro za Italiju sam se gadno zajebao :udri: , a koliko ce imati jedna Holandija,Potugal,Nemacka ???Pitam posto ne znam ,ali ne verujem preko 2 ,mozda Nemacka,ko odatle ide u ligu sampiona?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laziovi navijači su najveća GOVNALaciovi navijači su najveća GOVNA u Evropi! Kako taj klub treba suspendovati!!! Nacistički simboli na tribinama, izbodeni navijači... jeste li vidjeli kako je ono šiptarsko govno Behrami uletio klizeći start?!?!! Pa ono je bilo za smrtnu kaznu ili bar doživotnu suspenziju iz fudbala. Ali neka, majku im jebem prljavu, izbaciće ih Dinamo!!! Zaista ne mogu da shvatim ljude koji vole Lacio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Geozee:

Naravno da nisu, pu-pu daleko bilo.

 

@Hail Metal: Švabe imaju direktno dva kluba (Šalke, Štutgart) + Verder u kvalifikacijama; Holandija direktno PeEsVe, dok je Ajaks u kvalifikacijama; Portugalci direktno Porto i Sporting, a Benfiku u kvalifikacijama.

 

edit: ulete simpatizer Rome u post ;)

Edited by Калавера

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...