Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Bravo...to niko da pomene...jbt, ljudi nisu imali dovoljno vremena da se priviknu na podlogu i to je glavni uzrok losoj igri !!!

 

 

A ne bi bilo lose da Delije malo posete upravu Zvezde...ono, kafica, meza...opustena prica ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda je igrala k'o kurac i prošla onako kako je i igrala.

 

Zvezda je prosla bolje nego sto je igrala, zasluzila je da izgubi sa bar 3 gola razlige. U stvari Zvezda niej ni igrala, ja nisam video ni jednu akciju, tri spojena dodavanja vec samo ispucavanje i bunarenje, a tako se igra fudbal samo u prvom razredu osnovne. A Javor je, cini mi se, bolja ekipa od nas jer zguzili su Vojvodinu koja je zguzila nas pa je logicno da nas dobiju. Mislim da je nejbolje lepo preorati Marakanu i kapulu posaditi, bar neka korist da bude od tog terena

 

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr....mp;sectionId=44

 

Partizan - Politehnika Temisvar

 

Eto prolaza za Partizan, opet ce igrati Ligu UEFA, a i neka igraju, zasluzili su

 

Ajaks - Borac

 

E jbg Cacani, ovo je ipak kraj za vas, ali bar cete uzivo videti prave zvezde fudbala

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Борац у том двомечу стварно нема шта да изгуби, зато би требало да уђу крајње растерећено и пруже свој максимум, макар и пукли к`о звечке!

Нисам синоћ гледао Звезду, а и боље што нисам, тек сада читам шта се све дешавало и не верујем својим очима! :no:

 

Срж проблема и тему за размишљање лепо рекох јуче:

Докле год се не буду приватизовали клубови, по могућству страним капиталом, фудбал, а богами и остали спортови ће нам таворити, а ви шатро навијачи ћете имати мотива за мржњу напретек!

Боље се запитајте ко то кочи приватизацију клубова и због чега, јер тај је најодговорнији за тренутно стање у коме се налазимо ... :da:

 

Једино гре`ота бачених пара за траву, боље да су нахранили гладне! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda je prosla bolje nego sto je igrala, zasluzila je da izgubi sa bar 3 gola razlige. U stvari Zvezda niej ni igrala, ja nisam video ni jednu akciju, tri spojena dodavanja vec samo ispucavanje i bunarenje, a tako se igra fudbal samo u prvom razredu osnovne. A Javor je, cini mi se, bolja ekipa od nas jer zguzili su Vojvodinu koja je zguzila nas pa je logicno da nas dobiju. Mislim da je nejbolje lepo preorati Marakanu i kapulu posaditi, bar neka korist da bude od tog terena

:da: :da: :da:

Ja nisam ni razočaran toliko. Prešao sam na novi nivo - nevjerica. Ne mogu da vjerujem da je iko ko je makar dva puta u životu pipnuo loptu u stanju da se onako sramoti. Ajmo sada, osnove fudbala - dodavanje. Dok ne savladaju osnove nema ništa od igre pa ni od rezultata. Isto to važi i za reprezentaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sto je najtuznije oni ovo rade da spuste cenu Zvezdi, na kraju ce je kupiti neki oligarh javnost ce se buniti, navijaci, oligarh ce malo podmazati gde treba i sve ce se stisati .....ma treba to preorati i kapulu posaditi, najtuznije od svega je to sto ti "igraci" zaradjuju mesecno vise nego neki inzenjer ili doktor za godinu dana ili cak vise, a ne znaju da sastave dva dodavanja iako SAMO TO vezbaju citav zivot! Stvarno za neverovati :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sto je najtuznije oni ovo rade da spuste cenu Zvezdi, na kraju ce je kupiti neki oligarh javnost ce se buniti, navijaci, oligarh ce malo podmazati gde treba i sve ce se stisati .....ma treba to preorati i kapulu posaditi, najtuznije od svega je to sto ti "igraci" zaradjuju mesecno vise nego neki inzenjer ili doktor za godinu dana ili cak vise, a ne znaju da sastave dva dodavanja iako SAMO TO vezbaju citav zivot! Stvarno za neverovati :(

To mi je uvijek bilo tragično - dobijaš masne pare da po čitav dan šutiraš loptu, i onda nakon godina i godina treninga, godina i godina igranja ti i dalje ne znaš da dodaš loptu igraču ako je ovaj udaljen više od 4 metra od tebe. Kapula, nego šta, makar će roštilj valjati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapula, nego šta, makar će roštilj valjati.

 

 

Taj rad :pivopije:

 

Inace kad vidim ovo strasno mi je zao sto nisam trenirao fudbal, pa da sam ne znam kako los nema sanse da bih bio losiji od ovih baba, to je nemoguce, barem bih mogao precizno da dodam loptu na 10 metara i da trcim, za to ne treba neki talenat

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte ljudi sta se primate, te preorati te ovo te ono.

 

jeste lose sad ali to ne znaci da ce zauvek biti tako jebote, pa jedan juventus je ispadao u drugu ligu jebote, olimpik marsej isto, milan, fiorentina, pa evo ih nazad, ponovo jasu!

 

a vi biste odmah da preoravate i da zatvarate, polako jebote...

Share this post


Link to post
Share on other sites

najtuznije od svega je to sto ti "igraci" zaradjuju mesecno vise nego neki inzenjer ili doktor za godinu dana ili cak vise, a ne znaju da sastave dva dodavanja iako SAMO TO vezbaju citav zivot! Stvarno za neverovati :(

 

Bas tako, svi fudbaleri zaradjuju za nase uslove fantasticne pare a niti znaju nesto i sto je najgore, ni ne trude se nesto posebno...a mi se nerviramo zbog tih kretena(bez obzira ko za koga navija) Ma, ja bih vecini njih podelio par vaspitnih, da ih sretnem negde...

I tuga je, ovi stranci(bar vecina) se jos i trude, za razliku od nasih zvezdica...

 

 

dajte ljudi sta se primate, te preorati te ovo te ono.

 

 

 

a vi biste odmah da preoravate i da zatvarate, polako jebote...

 

Meni je krompir omiljeno jelo(jos u kombinaciji sa rostiljom, mljac) pa nas moras shvatiti, zna se da Srbi vole dobru klopu :D

Jos kad se zalije sa pivom...pa se dovedu i neke zene, sta ces bolje, kome trebaju krivonogi fudbaleri...

Routasydan, da li sam u pravu? :D

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Routasydan, da li sam u pravu? :D

 

Apsolutno si u pravu druze, jedino sto ja nisam rekao da treba krtolu posaditi vec kapulu (crni luk), zato Thule kaze da bi rostilj bio dobar jer gde si video dobre cevape bez kapule ;) Naravno, moze i krtola da se posadi, a zene i pivo su tu uvek dobrodosli :pivopije:

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno si u pravu druze, jedino sto ja nisam rekao da treba krtolu posaditi vec kapulu (crni luk), zato Thule kaze da bi rostilj bio dobar jer gde si video dobre cevape bez kapule ;) Naravno, moze i krtola da se posadi, a zene i pivo su tu uvek dobrodosli :pivopije:

 

Majku mu, tek sad vidim da si mislio na luk, nema veze, zasadicemo i luk i krompir, sa rostiljom sve to ide...i sa pivom...i naravno zenama :D

 

Sad citam, pa u temisvaru zivi izmedju 10 i 20.000 Srba, plus ce dosta Grobara da ide u Rumuniju, imace Partizan odlicnu podrsku...

I citam na navijackim sajtovima, navijaci Politehnike su pruzali podrsku Srbiji protiv siptara...bice to lepo gostovanje...a nije ni skupo...mogao bih i ja da odem...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ja sam ocigledno slep, ali ne mogu nigde da nadjem koga e Zlezda danas izvukla u zrebu. Video sam da je Partizan dobio Politehniku, a Borac Ajax, ali ne znam koga je Zlezda. Da ne zna neko od vas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цела мандовска управа поднела оставку. Са'ће вас купи чика Мишко.

 

Вала, тај Слобин човек од поверења свуда гура свој матори нос.

 

Немој да се појаве неки нови Земунци, или још грђе ако изгубе стрпљење зајебани АВАЛСКИ КЛАН ... биће 3ло & наопако!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цела мандовска управа поднела оставку. Са'ће вас купи чика Мишко.

 

Ovo je sve namesteno i unapred smisljeno. Sada sam siguran u to. Kao prvo mi je bilo sumnjivo sto su smotanog Bunjevcevica stavili na mesto sportskog direktora, pa covek je smotan kao sajla (ozenio sestru mog prijatelja, cesto dolazio u moj kraj), pa zatim ona svadja sa malim Miskovicem i sad na kraju posle svega ovoga mi je jasno. Sve su to odglumili da bi unistili klub, oborili mu cenu maksimalno, kao mali Misko se borio za klub, ali nije ga niko slusao i sad ce kao da se pojavi kao spasitelj i time misli da kupi naklonost navijaca i publike! PA Toplica je MIskov visedecenijski prijatelj, a takodjer i covek koji ima jako dobar nos za biznis, znaci sve je ovo bio deo njihovog dila. Igra dobar - los policajac! Mame im ga spalim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nem' pojma ovu Politehniku, da je pre par godina rekao bih "prolazimo sigurno", ovako, rechima G. Bunjevchevica:"Treba biti oprezan!" :) :) Al' stvarno..Rumuni kol'ko poludeshe, imaju dve ekipe u LiZi shampiona..nije mala stvar. On the other hand, igramo drugu tekmu kuci, imamo the upper hand.

 

A...Ajax dolazi u Srbiju! :rockdevil: Nadam se da ce tekma da se premesti u BG! Stvarno bih voleo da gledam live ovu tekmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...