Jump to content

The Trigger


Dushan S

Recommended Posts

Управо то.

Мени можда и најбоља ствар код ПД, што се не зна ко ту кога зајебава.

Као што ономад рекоше за моју омиљену групу из неомиљене Словеније: "Булдожер зајебава цијели свијет."

 

Елем, ја сам те албуме (Перо Деформеро и Поинт Бланк) навео онако успут, као нешто што ми је прошло кроз руке. Сигурно да има неки албум из "попбокс таласа" (Аутопарк, Репетитор или шта ти ја знам) који је урађен врхунски, по свим правилима жанра, али то, као и ови албуми, нема значај за читаву сцену, да покрене и обликује главни ток (mainstream).

 

Нешто што би могло покренути неки нови талас - главни ток је С.А.Р.С., ма колико да ме не занима тај бенд. Заболи су били поштено са "Буђавим лебом", толико да их је тај леб замало појео, али наставише некако, "Перспектива" је брутална слика актуелног момента и премасиван хит. Нисам слушао албуме па не знам колико ту има квалитетног материјала, али ако има макар још по једна ствар као што су наведене, плус 3-4 стварно добре, то би могло бити нешто. "Социјала рокенрол", "Биро за запошљавање рокенрол", "Сиротиња рокенрол", или неки десети назив, гдје ово рокенрол није нужно рокенрол. Не знам да ли се Горибор може везати у неки фронт са С.А.Р.С.-ом и ко би већ могао ту да се прикључи, може бити ови моји футави земљаци Дубиоза колектив... итд. о тој теми.

 

***

 

Него, Душане, ти оно свираш у некој групи? А шта свирате? А шта радите?

:bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Него, Душане, ти оно свираш у некој групи? А шта свирате? А шта радите?

:bigblue:

Ma evo, sad nešto ne radimo ništa a posle ćemo da odmorimo malo :da:

da

Jbg, šta da ti kažem...To je vaša krivica što vam fale foršpili u muzici :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo prilike da poboljšate svoju karmu, učinite veće dobro delo nego da ste nahranili gladno dete, dali krv ili preveli baku preko ulice! Glasajte za naš album Ex na ovoj stranici Nocturne magazina i učinite da bude proglašen izdanjem godine a mi dobijemo ultra giga mega nagrade i tako to! :mrgreen:

http://nocturnemagazine.net/izbor-za-najbolji-domaci-album-2012

Glasa se tako što upišete svoj email (ili više njih ako ih imate, vaš email, email od devojke, dečka, babe, dede, komšije) i onda vam stignu emailovi za konfirmaciju u kojem-kojima MORA da se klikne na link za potvrdu, INAČE GLAS NE VAŽI. Hvala vam unapred što ste tako divna, topla ljudska bića ogromnog srca a još volite i Trigger, pa ćete odvojiti vreme da glasate za nas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Najava za našu novu pesmu "Ne hrani ljudoždere" koja će uskoro moći da se čuje i u celini! U novim pesmama imaćemo i neočekivane goste a prvi u nizu je naš drugar Darko Živković iz grupe Downstroy:

Dakle Trigger u Ethno Gothic Prog HC Crossover Metal izdanju! mf_metal3.gif

http://www.youtube.com/watch?v=_KjdhtnpPMk

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Najava za našu novu pesmu "Ne hrani ljudoždere" koja će uskoro moći da se čuje i u celini! U novim pesmama imaćemo i neočekivane goste a prvi u nizu je naš drugar Darko Živković iz grupe Downstroy:

Dakle Trigger u Ethno Gothic Prog HC Crossover Metal izdanju! mf_metal3.gif

http://www.youtube.com/watch?v=_KjdhtnpPMk

 

 

Odlican bend!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Samo da ti odgovorim

http://www.youtube.com/watch?v=yxjlJGLm3jc

Meni izgleda kao pun kst ljudi koji headbanguje,bloodbathu je vader u to vreme bio predgrupa,dead joker je svirao brzo kolko i jedino malevolent creation u to doba,jednostavno ti ljudi nisu preneli na mladje generacije nista stoga smo mi morali sve izpocetka

 

Ja mislim da gresis...ipak su ti bendovi uzor mnogim danasnjim klincima.Postavili su oni mnogo dobar temelj,i ne samo oni,jos par dobrih bendova,ali izgleda da to nema da cuva i da razvija kao oni svojevremeno.Znam,moj brat je bio bio deo svega toga ,ako fan,prenosio mi je sve.Imali su nesto zajednicko,ovi sada skoro da nemaju nista,sem ogovaranja i prepucavanja i mrznje koja im je osnov svega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nije nas bilo neko vreme, pa evo malo vesti za sve koje interesuje šta se dešava kod nas. :)

 

Pesma „Ne hrani ljudoždere“, koja nažalost kasni zbog sklopa okolnosti na koje nismo mogli uticati, za 2–3 dana će konačno moći da se čuje i vidi! Naš drugar Dimitrije Baltić je za ovu pesmu montirao lyric video koji će vam, nadamo se, dodatno ulepšati iskustvo muzičkog kanibalizma. :)

Druga dobra vest je da je skoro završeno snimanje pet novih pesama a radi se na još nekoliko. Zavisno od toga kako nam bude išlo, u toku jeseni dobićete od nas EP od 5–6 pesama a možda, čak, i ceo album krajem godine! Pesme radimo kao četvorka, bez klavijaturiste, pa i pored toga što će biti nekih sintova i elektronike, novi Trigger će zvučati direktnije, gitarskije i agresivnije!

Biće još novih gostiju u pesmama a neki su već dali svoj doprinos. Osim Darka iz Downstroy-a i Marka iz Manntra-e gostuje nam i jedan od najizuzetnijih gitarista iz balkanskih krajeva. U pesmi koja se zove „Nisam ta“, uz Milenu, čućete još tri moćna ženska vokala. Više o tome kada i te pesme budu spremne za objavljivanje! :)

 

Slušamo se za koji dan kad ćemo videti kako vam prija hranjenje ljudoždera! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Juče uveče smo snimili vokale još jednog gosta za naš predstojeći album! Imamo čast i zadovoljstvo da u pesmi pod imenom "Ponor", zajedno sa Milenom peva Milutin Jovančić, vokal kultnog sastava Block Out! Pesma je dugačka skoro 9 minuta, a po tome što je Mitin vokal sjajno "legao", možete i pretpostaviti kakva je atmosfera pesme. :)

 

Takođe, jedno izvinjenje za to što još uvek nemate priliku da pogledate video za "Ne hrani ljudoždere". Završen je još pre deset dana ali nam je YouTube pravio tehničke probleme. Mislim da smo konačno skapirali kako da izađemo na kraj sa tim, tako da se video može očekivati u naredna dva dana. :)

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala bata Voivod-e za updejtovanje teme! Ja eto nisam toliko čest gost :)

 

Novitet! Prvi singl sa albuma koji planiramo za sam kraj 2013. Gledati u HD-u i pre toga obezbediti neku dragu osobu da bude kraj vas, da je grickate. Ne valja na prazan stomak toliko buke!

http://www.youtube.com/watch?v=YufKUyPq25U

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...