Jump to content

The Trigger


Dushan S

Recommended Posts

volimo kada se neko seti nas :haha:

 

i dalje ste odličan bend

mada se nadam je ovo sa ingrišom faza i da će biti još pesama na maternjem nam.

 

Tužno mi malo...

Trebalo je da do sada imate 4 studijska albuma na srpskom jeziku i brdašce para od koncerata.

Sećam se kada je izašla "Ljubav", to je bio album štogod. Još za PGP... nadao sam se da će Trigger zauzeti poziciju koju je imao Negative ili makar približno, s tim da je u pitanju bila ozbiljnija priča (iako mi je i Negative drag). Mislim, kada je moja majka vas slušala i ponavljala "al peva ženska, rastura", onako između Baje i Cece. I to joj Dobar pas bio omiljena pesma :haha: Čak je došla i na onaj koncert radia 202 na kome ste svirali, što joj je i jedini metal koncert u životu :haha:

Bukvalno ste bend za koji bih voleo da sada mogu da kažem, prodali se, ovaj 4. album im je pop rokić, pevaju za 15 hiljada devojčica u areni.

Edited by truliandedzombileš!
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

volimo kada se neko seti nas :haha:

 

i dalje ste odličan bend

mada se nadam je ovo sa ingrišom faza i da će biti još pesama na maternjem nam.

 

Tužno mi malo...

Trebalo je da do sada imate 4 studijska albuma na srpskom jeziku i brdašce para od koncerata.

Sećam se kada je izašla "Ljubav", to je bio album štogod. Još za PGP... nadao sam se da će Trigger zauzeti poziciju koju je imao Negative ili makar približno, s tim da je u pitanju bila ozbiljnija priča (iako mi je i Negative drag). Mislim, kada je moja majka vas slušala i ponavljala "al peva ženska, rastura", onako između Baje i Cece. I to joj Dobar pas bio omiljena pesma :haha: Čak je došla i na onaj koncert radia 202 na kome ste svirali, što joj je i jedini metal koncert u životu :haha:

Bukvalno ste bend za koji bih voleo da sada mogu da kažem, prodali se, ovaj 4. album im je pop rokić, pevaju za 15 hiljada devojčica u areni.

Hahahaha :D Pa zanimljivo ti to vidiš :) Ni prvi album baš nije bio dovoljno šalalala za domaće tržište, tako da to za 15000 devojčica, jbg :) Možda je nekom ko sluša agresivnije varijante metala to tada zvučalo kao da bi se moglo svideti narodnim masama, ali realno, mnogo je to bilo istripovano za prosečnog slušaoca.

A od početka nam je bio plan da uradimo engleske varijante, nego smo opsesivno kompulzivni, ja prvi sam teglio jer sam želeo tekstove koji su jednako valjani i jednako funkcionišu i na engleskom. Ne znam koliko ćemo se vraćati srpskom jeziku, nikad ne reci nikad, ali jedno vreme ćemo se pretežno baviti engleskim. Ja sam se navikao da prvo pišem na srpskom pa kasnije "prevodim", lično mi jeste malo čudno da pišem prvo na engleskom, ne radi mi isto mozak. Ako u procesu nastajanja nešto dobije i srpski jezik, objavićemo, nismo protiv.

Pozdravi kevu puno! :)

Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

52441727_2021206881249990_86072336336415

 

Quote

Dragi prijatelji, zadovoljstvo nam je da podelimo sa vama vest da je The Trigger potipisao ugovor sa poznatom metal izdavačkom kućom Massacre Records! Možete očekivati naš prvenac na engleskom jeziku u prvoj polovini ove godine!
Kao što ste mogli primetiti, došlo je i do male promene u nazivu benda 1f642.png:) Od sada nadalje, radićemo pod imenom The Trigger, da bi se izbegla potencijalna konfuzija jer postoje druge grupe koje su bile aktivne pod imenom Trigger.

Zatvarajte temu i otvorite The Trigger (2019-) :maca:


Grozan je ovaj trijbut poslednjem omotu Metallice. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Quote

 

CD "The Time of Miracles" je stigao! 1f642.png🙂 Naš prvenac na engleskom jeziku, sveže iz rerne našeg izdavača Massacre Records, 12 pesama, tačno 60 minuta kvalitetne buke 1f642.png🙂

Sa malim zakašnjenjem smo dobili određenu količinu CD-a našeg novog albuma, pa ako ste kolekcionar ili jednostavno želite da podržite naš rad, evo prilike! 1f642.png🙂

Pošto je CD strano izdanje, veća je i nabavna cena. morali smo da ga uvezemo i dopremimo pa će koštati i nešto više od naših ranijih albuma. Cena je 850 dinara + poštarina i pakovanje ako se album šalje poštom. Ako ste u Beogradu ili Pančevu moguće je i lično preuzimanje, samo se javite porukom da se dogovorimo.

P.S. Ako neko želi potpise, posvetu ili kupuje nekome kao poklon pa želi da se nešto napiše za tu osobu, slobodno tražite. 1f642.png🙂 Desilo se ranije u više navrata da ljudi tek kad su već dobili disk pomenu da su želeli neku posvetu ili potpis ali im je bilo glupo da traže. Zato, ne stidite se, recite 1f642.png

 

68820596_10157442558892505_1425034900016

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 2/13/2019 at 2:08 PM, Angelystor said:

Ja ne mogu da verujem da je neko "ispratio" taj pravac za cover :haha:

I da, baš niko neće da pomeša The Trigger i Trigger, super se razlikuje /s

 

Ta fotka tj montaža benda jeste Tribute ali ne Metalici, što mi u životu ne bi palo na pamet (šta od njih još ima da se mazne) već mom omiljenom bendu Maximum The Hormone, koji ako niste poslušali - obavezno.

The je dodato zbog dve stvari, prva je američki zakon o trejd marku koji omogućava nosiocu prava na ime da blokira korišćenje, zato su npr Ghost jedno vreme bili Ghost B.C., britanci Subs postali UK Subs itd. Postoje već bar dva američka Trigger-a za koje ja znam, a postoji i nemački i australijski tako da dodato The pomaže da se ne nađemo svi pod istim imenom npr na Spotify-u last.fm-u itd, plus što naravno, dovoljno obezbeđuje od pravnih problema. Eto malo predavanje o pravnoj problematici 🙂

Veliko hvala Voivodu još jednom, što okači ovde nešto s vremena na vreme 🙂 A ko nije naleteo, evo šta ima:
 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...