Jump to content

Vaterpolo


Angelystor

Recommended Posts

Ма јок, откинућемо их.

 

Videcemo...sa zabarima se nikad ne zna...ako bude cupavo, sudije su uvek uz njih...moramo ih bas otkinuti, ako bude izjednaceno, smrdljive sudije uvek dizu zabare....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од Мађара нисмо изгубили још од 2004.

Мамицу им, да су изгубили од Грка, онда би Шпанија могла даље ако победи Мађарску са више од три гола разлике...

 

Но, прво Италија, па све остало...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razvaljuju na s zabari...igramo kilavo...napad ocajan....zabarima sve ulazi...idemo u cetvrtfinale....Sa ovakvom igrom, ispadamo u cetvrtfinalu jer idemo na Madjare ili kroate...

 

Cim sam dosao do kompa, izruzio nase, oni zaigrase bolje i dobismo zabare...idemo direktno u polufinale :srbija:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Капирам да ниси имао где да гледаш, дали су пар пресмешних голова, један такозваном шраубом (оно кад је фрљокне а не гледа у гол :)), онда неке глупе жабице са 10 метара, ми смо као коњи губили лопте кад смо имали играча више, а онда се опаметили и то је то. Имали су петерац при 10:8, Денис одбранио, судије нам пар пута безвезе узеле лопту, најмање два пута досудиле искључење 2 секунде пре краја напада и тако...

 

Рвати ће тешко са њима ако већ нису могли Грке, а и судије ће бити на страни Италије.

 

Срећом, нешто се сјебао програм кад је било 7:4, дошло је при 8:8 па се нисам нервирао... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam na RTRS, kasnije vidio da ima na RTS2...

 

Dobar je bio taj gol Italijana, ali je ipak Zloković majstor za takve situacije :cool:

 

Kako je moćno izgledao usporeni snimak kad je Šefik odbranio peterac :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sapic pocinje da me nervira. Znaci X puta je zajebao stvar. Taman sudija svira iskljucenje zabarima on odmah uzme loptu i sutne. Par puta je sutirao bez veze iz nekih losih siruacija i ili je promasivao ili mu golman lako skidao. Mislim da ponekad kada mu ne ide ume jako da upeopasti utakmicu. A koliko nam moj imenjak Vojasinovic znaci videlo se kad ga je Udovicic izvukao napolje zbog dve licne, tada smo vodili 2-0 a cim je izasao zabari poceli da nas deru, cim se Vlada vratio opet smo poceli da guzimo zabare. Po menidefinitivno nas najbolji i najkorisniji igrac.

 

Citam na index.hr kako su se hrvati primili, samo seru i jedu govna, jedva cekam da ih sad Italija izbaci pa da se malo smejem tudjoj nesreci :lol:

 

I nadam se finalu SRB - MNE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sapic pocinje da me nervira. Znaci X puta je zajebao stvar. Taman sudija svira iskljucenje zabarima on odmah uzme loptu i sutne. Par puta je sutirao bez veze iz nekih losih siruacija i ili je promasivao ili mu golman lako skidao. Mislim da ponekad kada mu ne ide ume jako da upeopasti utakmicu. A koliko nam moj imenjak Vojasinovic znaci videlo se kad ga je Udovicic izvukao napolje zbog dve licne, tada smo vodili 2-0 a cim je izasao zabari poceli da nas deru, cim se Vlada vratio opet smo poceli da guzimo zabare. Po menidefinitivno nas najbolji i najkorisniji igrac.

 

Lepo receno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace na koju foru je MNE prva u grupi kad HU ima bolju gol razliku............... ili se gleda medjusobno skor?

 

Covece vidi ovo, MNE prva u svojoj grupi, mi u nasoj. Da je ostala zajednica mi bi sada tukli sve po 10 razlike :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Паштровићи, Грбаљ, Бока!!! :wub:

 

Него, КинетиКе, ко преноси за ТВЦГ? Чуо сам да је урликнуо неко кад је Јановић дао гол.

Иначе, ако поведу са три у вом нападу онда ћао ђаци...

 

Како ове судије навијају за стоку, маму им...

 

Браво Црнци, браво Горци!

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milorad Đurković prenosi :mrgreen:

А он је...

Стока.

Чуо сам за неке од његових коментара...

 

Него, 'леба вам, има ли неко млађи у ЦГ да ради као спортски коментатор? :lol:

Ђурковић је Метузалемово годиште... :lol:

 

 

Е, сад мало ми...

Надам се а ће све да тече како треба, не бих да се нервирам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...