Jump to content

Fueled By Fire


WoI

Recommended Posts

Eve ga jos jedan old school thrash iz USA. Izdali su sada svoj prvi album Spread The Fire, i onako. Nije lose za nekoliko slusanja ali nista vise, bar po meni. Rifovi su zaista super, onako ostri old school al bubnjar pokusava tu da ubaci neke moderne ritmove pa sve pokvari nekako :)

133175zd7.th.jpg

sluso neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, наши јарани са МајСпејса... Ако ништа друго, омот им је крајње занимљив. Какви су оно клинци, неки емои?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vraški moćan bend!

 

Toplo preporučujem ''Spread The Fire'' svim iskrenim/izvornim zaljubljenicima thrash metala.

 

Album mu stvarno dođe kao ''Kill 'Em All'' ali sa top produkcijom!

 

Posebno mi se dopala optimistična ''Thrash Is Back'' main riff maznut iz ''Dyer's Eve'', 100 %

 

Ah ti magični Meksikanci, iz USA dela Kalifornije...

 

Denim, leather, Thrash is what we are!

Bang your head against the stage

At Baloffs command

Thrashing, smashing...Posers on the floor!!

We'll leave you on the floor,bruised and sore

 

THRASH IS BACK!

 

:rockdevil::muzicar::rockdevil:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Navalio sam da preslusavam sve ove jace bendove novog thrash talasa, pa mi i ovi dodjose na red.

Dosadio sam sam sebi sa recenicom "moye biti nesto od njih" ali tako je svakim od ovih novih bendova - korektno ali nista da se useres.

Ako nista, drago mi je sto klinci sviraju iskren thrash bez sugavih modernih uticaja.

Ovi momci mi dosta znaju povuci na Exodus, cak i pevac zvuci malo kao Baloff.

Cak znaju nekad ubaciti i dosta melodija u NWOBHM fazonu.

Samo se covek smori dok odslusa ceo album, sve je nekako isto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar bend,svidja mi se "Spread The Fire",old school totalno.Riffovi su super,solaze isto,u globalu sve valja...ali ipak bih jednu sitnicu izdvojio kao losu,a to je pevacev histericni vrisak u nekoliko momenata,sunce ti jebem kako to lose zvuci.Al' sva sreca pa je dosta retko radio to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
Dobar bend,svidja mi se "Spread The Fire",old school totalno.Riffovi su super,solaze isto,u globalu sve valja...ali ipak bih jednu sitnicu izdvojio kao losu,a to je pevacev histericni vrisak u nekoliko momenata,sunce ti jebem kako to lose zvuci.Al' sva sreca pa je dosta retko radio to.

 

 

Gledao ih na koncertu u Rijeci,bend koji zvuči uživo potpuno isto kao i na cd-u,to mogu samo strava bendovi!Ko ne voli i ne shvata bay area thrash ne treba ni da komentariše ovu vrstu muzike!Thrash till death!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...