Jump to content

At The Gates


oʞɾoƃ

Recommended Posts

Neee, neee, nije to hejt prema samom festivalu, čak mi je veoma drago da u ovoj usranoj zemllji ima nešto takvo, u pitanju sam ja lično, išao bi isključivo zbog nekog benda konkretno, jer me 99% stvari sa festa ne zanima. jbg ovo je možda palamudjenje ili moje puste želje, ali bi možda bilo mnogo zanimljivije da nekako reduciraju Explosive na 2-3 dana, i ubace barem po dva-tri veća imena dnevno, a ne da svih pet dana bude jedan hedlajner, a ostatak dana krš bendovi, ipak se daju pare za ceo festivalski dan, ili više dana jbg!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jednodnevna karta ti nije nista skuplja od karata za mnoge regularne koncerte u poslednje vreme - 2500-3000

 

ljudi rade u odnosu na budžet koji imaju i ponude koje su za te datume u opticaju, ideja da jedan stejdž na festivalu radi samo 2 od 4 dana je urnebes jebiga :D šta, ostalim danima stejdž bleji prazan ili da ga razmontiravaju dok okolo traje haos? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste cimanje, ali ovako Explosive stage do 12 - 01h tj. do svirke nekog bitnijeg benda bude bukvalno pust..

a mogu da se kladim da kada bi sada pored ATG ubacili npr Kreator(isti dan), da bi poseta bila drastično povećana, a samim tim i manji bendovi bi imali veću podršku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

to bi opet bila privilegija za metalce, možeš misliti, pa ajde onda i fusion i svi ostali stejdževi da tako rade :haha: a baš zato što stejdž bude pust, publika koja ga posećuje i ne treba da očekuje da joj Exit ugađa i dreši kesu za budžet stejdža kad je logično da daje pare tamo gde je uvek puno, tipa na dens areni, fusion-u i na mejnu naravno

 

a i ne možeš tek tako bubnuti neki bend i kao "ajde da ih dovedemo", radiš sa bendovima koji su u to vreme na turneji kroz tvoj deo sveta, neće niko sesti u avion samo zbog jednog certa (ili hoće ali za x puta veće pare)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jednodnevna karta ti nije nista skuplja od karata za mnoge regularne koncerte u poslednje vreme - 2500-3000

 

ljudi rade u odnosu na budžet koji imaju i ponude koje su za te datume u opticaju, ideja da jedan stejdž na festivalu radi samo 2 od 4 dana je urnebes jebiga :D šta, ostalim danima stejdž bleji prazan ili da ga razmontiravaju dok okolo traje haos? :haha:

 

Gledao sam Motorhead,Skrtice,Terror i Eyesburn za 2000, kud ces bolje. :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:P

 

 

2010. je bio ludnica. Kombo FNM pa Chemical Brothers, Behemoth. Vehementer :blek::bigblue:

Pa onda Suicidal Tendencies, The Exploited tezgica, zezanje :D

 

I poslednja svirka Disdaineda koja je trajala ~25 minuta, da bi posle njih izašao baja iz Samrta koji je nešto zeznuo sa gitarom i posle nije ni svirao, nego blejala prazna bina -.-

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
we probably won't do extensive touring and definitely not another record. I mean, it would be pointless to follow up "Slaughter of the Soul" which was made 12 years ago. We have all changed as persons and musicians since then. I know that most people will agree with me on this...

 

Trebalo je da jebeno ostanu pri ovome.

 

Primetićete da od 2014. do danas nisam ništa napisao o comeback albumu. To je zato što sam mu davao još jednu šansu. Pa još jednu. Pa još jednu. Svaki put pauza je bila sve duža, ali istina se ne može sakriti.

 

Ovaj album je u najboljim trenucima podgrejani instant SOTS iz supermarketa, a u najgorim zamaskirano The Haunted govno. Nema ni trunku duše, zapamtio sam ukupno dva rifa posle ovolikih slušanja. Lindberg u jednom tonu od početka do kraja. Bjorleri odsvirali svoje pre 10+ godina. Dalje neću da nabrajam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih ga bas toliko mazao govnima - ali apsolutno stoi dae ravan, bezidean i monoton

 

Onai intro sa spanskim kletvama, circular i book of sand su dasci svezeg vazduha u pustinji smora...ostalo za zaborav

 

I cudi me da se odje siva eminencia foruma uglavnom pozitivno izrazila o albumu...da li sto ih spucala nostalgia (jerie vazduh prepun Tompinih mirisa) ili sto nisu sceli da rizukuiu da im se oprecnim misljenjem, nakaci Blagoe i ispusie im sve po spisku, do askurdzel linie...ostae misteria

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blagoje je smeće.

 

At war with reality je super album, i dalje stojim pri mišljenju koje sam imao kad je izašao.

Meni Death and the labyrinth svako malo u glavi recimo. No videćemo in vivo kako rade te pesme masu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se, ni meni se mišljenje nije nimalo promijenilo od kad je izašao. Jako dobar album, čak me iznenadio koliko je dobar kad je izašao, nisam to očekivao iskreno.

I naravno i dalje ga redovno slušam.

 

Kad pričamo o povratnicima, šije npr. novi Carcass lagano.

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je album baš dobar. Možda nije baš u rangu sa Slaughter of the Soul, ali je dobar. Jedina zamerka, ali ništa strašno, je vokal. Ne zvuči onako moćno kao na Slaughter... ali daleko od toga da je loš. The Head of the Hydra mi se često u poslednje vreme vrti po glavi.

 

Ako neko reši da kupi disk, neka juri ovu verziju albuma, sve pesme koje treba su tu. Na onom duplom disku ima 2 više, jedna obrada i jedna demo verzija, i nisu nešto bitne što se mene tiče. Disk fenomenalno izgleda.

https://www.discogs.com/At-The-Gates-At-War-With-Reality/release/6227418

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...