Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

ZATO STO JESAM U PRAVU...

 

Inace moze se zvati goth metal-metal,

kad po mom skromnom misljenju to nikada nece spadati u metal,

jer ja to nikada necu svrstavati u metal...

Dakle to je moje misljenje na ovu temu,

i samim time i moj odgovor na nju...

TKD opet ti kazem,

izloguj se i skrati...

 

Ja nisam na ovom forumu da bih pisala o muzici,

ovo radim u slobodno vreme,

a garantujem vam,

da iako sam clan tih foruma,

tamo vise ne idem jer se najveci metal propaliteti skupljaju bas na metal srbiji,

yu metalu, i naravno RSmetalu...

Sa takvim plaktonima ne vredi diskutovati ni na temu emo pokreta

 

jao bre ovo treba budakom mlatiti kakav malj

 

 

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseacti...logID=408875193

 

Hejtmejl

 

 

Nasi prvi Hatemail-ovi

 

From:ღ~KaULiTz bitch~ღ

 

 

myspace.com/kaulitz_milica

 

Subject: ALO FEGETI....

Body:

 

alo bre pedercine raspale jebem vam bre sve po t-o-m jebanom spisku fegeti raspali!!!!!!!!!!!!!glupi ste ko bulje vi ste samo glupe imitacije ajs nigrutina i one dr budale bre somine glupe jadni ste bre picka vam materina glupa crknite gejcine jadne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TOKIO HOTEL JE NAJBOLJI BEND NA SVETU I VI MOZETE SAMO DA IM ZAVIDITE MAJMUNCINE RASPALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GLUPI STE KO DJOKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PUSITE GA FEGETI!!! TOKIO HOTEL THE BEST FUCK THE REST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!JEBITE SE PACOVCINE.....

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

From:milkaaaaaaaaaaaa CAR!!!!! blok1

 

 

 

myspace.com/billmilka

 

 

Subject: !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Body:

 

Pederchine jedne raspale sa josh ochajniom i raspadnu~~T~~O~~M muzikom....da Bog da swi pocrkali nakaze ljubomorne....sa washom usranom ''MUZIKOM'' NE MOZETE NI KONCERT U MOM BLOKU DA NAPRAWITE....TJ. PRWO POKUSHAJTE DA OKUPITE PUBLIKU A DA TO NE BUDU USRANI CHLANOWI WASHE PORODICE!!!!!!!!pichke raspale....mozete samo da PODUWATE BILLu KURCHINU i da ceo SWOJ JADNI I JEBENI ZIWOT SEDITE U POWRACCI IZ KRWOTOKA I MASHTATE O TOME KAKO BI SAMO NA JEDAN DAN BILLI POPULARNI KAO TOKIO HOTEL!!!!!!!!!!!!BOLESNICI LJUBOMORNI....crkniteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mentoli raspali!!!!!!!!!!koooooooooooooooliko mi se sere od degena kao shto ste wi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!shta koji kurac spominjete uopshte TOKIO HOTEL ako wam se ne swidjaju????TO JE SAMO ZNAK KOLIKO STE BOLESNO LJUBOOOOOOOOOOOOMORNI...shto i trba da budete jel su ONI SAWRSHENIIIIIIIIIIIIIIIII U SWAKOM SMISLU....A WI JADNICI KOJI SWOJU "MUZIKU" POKUSHAWAJU DA REKLAMIRAJU NA SPACEU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UMRITEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEE N A K A Z E!!!!!!

 

 

 

http://www.myspace.com/sticksundstones

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjenja sam da ovde vec ne pomaze ni malj ni budak.Grabulje braco,grabuljama ovo zatuci....

mito,sine moj,pa ova druga je iz mog kablo!Mislim da i znam ko je!!!!

Edited by The Joker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjenja sam da ovde vec ne pomaze ni malj ni budak.Grabulje braco,grabuljama ovo zatuci....

mito,sine moj,pa ova druga je iz mog kablo!Mislim da i znam ko je!!!!

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

zivis u tr00 bloku kao Milka Car :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

001.jpg 002.jpg 003.jpg

 

Момчини, обзиром да има алат, смешно...

Pa gde nestade u trecem kadru?I jel se meni samo cini ili je ovo Ketrin Zita Dzons?A i ovaj klinac mi lici na nekog glumca...I may be wrong....Ali definitivno nema cune u trecem kadru.

Edited by The Joker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gde nestade u trecem kadru?I jel se meni samo cini ili je ovo Ketrin Zita Dzons?A i ovaj klinac mi lici na nekog glumca...I may be wrong....Ali definitivno nema cune u trecem kadru.

 

 

To je i meni cudno... :confused:

 

Mozda je to neka ekstra velika virsla kupljena u Agropapku.

Edited by cutak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...