Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Oh, 43 posta sam nabio tamo već.

 

Ja sam onaj sa nečitljivim nickom, što ima plavog Golfa i dve gole plavuše na avataru.

 

Jebem mu slavca, koliko im je nepregledan forum, sve me oči bole .... sve bre drečavo, šljašti!!! :)

 

 

 

 

 

... gowanca mala emotivna! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi obrisase onu temu "Pozdravi sa Yumetal foruma"... Pizde emovske. Dosta od mene za danas idem kod drugara na kafu, sutra pravim novi napad :rockdevil: :rockdevil:

 

p.s. e da, pogledajte sta pise pri dnu index stranice, kada i u koliko sati je bilo najvise posetilaca na forumu IKADA! :) :) :)

Edited by Jabba the Hutt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banovala me ona mala Jevrejka moderatorka iz Izraela. :)

 

 

Sad ću ponovo da se registrujem, samo da joj ispričam vic za male židove, Hitlera i Hansa. :)

 

A znači ti si taj golfer, a? Hehehe

 

Znači ljudi, preopteretili smo ih mrežu najopasnije. Ja sam se najviše nasrao na Metalika temama.

 

Kad planiramo sledeći kontra-napad?

 

Ma provalili su da smo svi došli sa yumčeta i sad ima da nas banuju sve redom (samo je pitanje vremena). ;)

Edited by Whiteman

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam, htedoh da im je*em sve po spisku, ali mi je muka. :( Jbt, kolika koncentracija gluposti :(

Za Behemoth, pardon - *BEHEMOTH*:

~*E owo je zhestok blacj=k metal,mozhda je i death a mozhda je i doom!Bego ja owo eolim da sluskam,ozb!Mislim da su oni iz Grchke ili iz Finske.Gde se koristi tjirilica:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...