Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Kako su profesori iskompleksirani jbt.

Po ovom kecu (nervozno razvučenom na pola strane), se vidi koliko je učitelj bio nadrkan i koliko visoko mišljenje ima o sebi.

 

Najjače od svega u slici mi je, što je dečko sasvim lepo gramatički napisao te dve rečenice... retkost danas...

  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
Najjače od svega u slici mi je, što je dečko sasvim lepo gramatički napisao te dve rečenice... retkost danas...

 

 

koje dve rečenice? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako su profesori iskompleksirani jbt.

Po ovom kecu (nervozno razvučenom na pola strane), se vidi koliko je učitelj bio nadrkan i koliko visoko mišljenje ima o sebi.

 

Najjače od svega u slici mi je, što je dečko sasvim lepo gramatički napisao te dve rečenice... retkost danas...

 

decko je promasio temu, za promasenu temu se i dobija kec na pola strane. Ustvari samo debil i treba da budes (ili kao npr ovaj sto je mislio da je pametan da posle kaze drugarima znaci brate kako sam dojaja zaebo profanku) pa da dobijes keca na pismenom iz srpskog.

 

A opet, nije mu ni neko vidjenje zivota sve i da je tema bila o tome :haha:

 

edit: NIJE PHOTOSHOP http://i174.photobucket.com/albums/w91/Stormtrooper86/2010-10-21_002601.jpg

Edited by Oddball
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Za divno čudo, srpski motivational urađen kako treba. Mislim da ću ga koristiti ubuduće, a ovih dana baš ima prilika koliko hoćeš.

 

da bi demotivational bio dobar, mora biti to: de-motivational

 

 

znaci mora biti neka izvitoperena verzija motivational postera. i mnogi engleski demotivationali su meni sranje iz tog razloga, pogotovo kad se bas vidi da neko nije skapirao doticni meme format.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...