Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

 

edit: Lukas je prebačen u Urgentni centar i van je životne opasnosti. Kontraverzni pevač ranjen je iz pištolja u Gandijevoj ulici ispred broja 666 dok je ulazio u svoj džip. Kako saznaje B92, Lukas je oko 20 časova, izašao iz zgrade, i krenuo ka kolima gde ga je čekao napadač policiji poznat pod uličnim imenom Baal.

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gde na temu Humor, bolesniku jedan... Navuci ces urok neki, nece ti se kosa vise kovrdzati or stg...

 

:evotigana:

 

Zatvorena 'bem ti život gde ste pričali o ciganima, pa je humor što je juče/prekjuče pričano o tome, a ne što su im izgorele "kuće". :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, niti se radujem, niti mi je žao... Ne pogađaju mene takve stvari, gde god da se dese.

 

Jos bolje. Sve vise me podsecas na nekog. ''Sa kim si, takav si'', lepu izreku ima nas narod koji je nekada bio pametan.

Ne dozvoli da ti neko drugi namece misljenje.

 

A i onaj prvi post nije izgledao tako..izgledalo je kao da ti je zao sto niko nije izgoreo.

Ne odredjujes ti to. I ponavljam ne zeli zlo nikome, pa ni najgrdjem neprijatelju. nije to dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je suncekretovo ulje napravljeno od suncokreta, od cega je napravljeno bebi ulje? ;)

Je li potreban prigusivac za ubojstvo pantomimicara?

Ako je vani 0 stupnjeva, a sutra ce biti dvostruko hladnije, koliko ce biti stupnjeva?

Ako Superman moze blokirati metke prsima, zasto se sagne kad u filmu tip na njega baci pistolj? Da, jos nesto. Ako je tako pametan, zasto nosi gace na hlace?

Ako te tvoj klon ubije, je li to onda samoubojstvo?

Sto napraviti kada vidite da zasticena zivotinja jede zasticene biljke?

Kako se na travi postavljaju natpisi: "Ne gazi po travi"?

Zašto su kamikaze nosile pilotske kacige?

Zašto se ovce ne stisnu kada pada kiša?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...