Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

@cba a što se ti toliko ubi od dokazivanja da ima "lepih" metalki??? ti misliš da ih ima, većina misli da ih nema i šta sad tu da se dalje priča? bolje to vreme potroši na nešto drugo a ne na ispravljanje krive drine....

 

PS slažem se sa gojkom...mogla bi i neku valjanu da okačiš ;)

:)

poenta teme je kacenje slika osoba (“zvezda” :rolleyes: ) koje ti se cine prihvatljivim, i njihovo eventualno komentarisanje.

to sto ja znam sta je meni lepa/simpaticna devojka na slici, to ne znaci da time hocu da dokazujem nesto, ili sta si vec lupio.

bolje da se okrenes drugim stvarima nego da se brines koliko ja vremena provodim radeci bilo sta jer, vidis, mene apsolutno ne zanima na sta ti trosis svoje vreme.

jednostavno, ima lepih/simpaticnih devojaka (e sad, za nekog manje, a nekog vise) koje sviraju/pevaju u metalu/roku, i izjave tipa: “nema uopste lepih/simpaticnih devojaka u metalu/roku” su cisto proseravanje, zato sto nisu sve na isti kalup. i osobe koje su sposobne da lupe tako nesto, ocignedno ne prate dovoljno metal/rok bendove u kojima sviraju/pevaju devojke.

 

 

i da, vecina?? ne.

 

Ajde sad okači neku koja valja.

ako ti znas za bolju..

 

paramore nije metal brffff

ko je rekao da je metal?

 

jeste da je totalno pedo i da je mala klinka(bar za mene) ali vidi se da ima potencijala :mhihi:

l_9d3045155b0640e181db70ca1a8ba0fb.png

ajoj, ne svidja mi se uopste ali, ovo:

 

Epica1578072470.jpg

vec moze.. moze moze :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste da je totalno pedo i da je mala klinka(bar za mene) ali vidi se da ima potencijala :mhihi:

l_9d3045155b0640e181db70ca1a8ba0fb.png

 

Sa ovom bi mi se mozda i desilo da odmah posle posla ne utonem u san.

Covek zadovolji potrebe, a onda umesto gluposti, u krevetu povede razgovor o tome kada je Napalm presao na death metal i koliko je koji album bio dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajao bre boško. ono ti devojče malo zrikavo :P niko da primeti?

al ima dojku za odbojku to svaka čas'

Ето ти га сад! И ко је онда са предубеђењима?

Искрено, нешто нисам приметио да је зрикава, а има прелепе велике зелено-сиве очи... и још штошта. ;) Тетоваже бих у овом случају свакако превидео.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha

joj to je ona kultna gorbova fotka :)

:wub::) :)

 

@Shamandalie: Čovek sa slike je bivši član Analnog Mravojeda, da ne bude zabune.

:) :) :)

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Овде Гроб изгледа к'о зелди из 90-их. Само још када би уместо ове сњежне позадине стајала нека опака бембара и рибизле. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

n1140458183_30255418_8695.jpg

Ах, мајчица Русија и ћале Сибир... право из гулага... то је тај култни дух. Само напред, Слобо! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...