Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedva cekam...... :rockdevil:

 

Prezadovoljna sam listom najavljenih bendova,i pocinje odbrojavanje....hm,samo da ispitni rok prodje kako treba,i eto me....svih 5 dana. :rockdevil:

Edited by ^Crna_Dama^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću zbog dnevnih obaveza verovatno morati svaki dan da palim nazad za BG, tako da se iskreno nadam da će Terra Nostra maximalno profi da odradi prevoz u sopstvenoj režiji.

 

I ja isto... za NS. To me sad najvise zanima kako da se organizujem i koliko ce to da kosta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ispite 3. i 4. jula. E divote :)

 

Jebao sam im mater. Nishta od mog planiranog davanja uslova u junskom roku..

 

Ispite možeš da položiš i u drugom roku, važno je da se pripremiš za njih. Ali, ako nekoga otpuste s posla zbog odlaska na Castle, to je već druga priča.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki

Meni je prijemni u to vreme, ali doci cu na fest, jer cu polagati u bg-u, pa ce da se isfrikombinuje nesto!xexexexe

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEDAN OGROMAN PROPUST CASTLE ORGANIZACIJE I TO BASH GLUP STO NISU PROMISLILI O DATUMU OD 1-DO 5 SU PRIJEMNI ISPITI I TO NE SAMO KOD NAS NEGO I U BOSNI I MAKEDONIJI TAKO DA CELO JEDNO GODISTE CINI MI SE DA JE 89 NECE DOCI NA FEST....

 

Kad smo objavili fest, nismo znali da ce prijemni biti od 30. juna do 02. Jula. Tako da je glupost iskljucena. Druga stvar je da smo nebrojeno puta ponovili da je festival ovog datuma zbog Judas Priesta, koji su bukirani za 01. Jul, tako da to ne moze da se mijenja. Jebi ga, problem su prijemni, ali, ako treju do 02. Jula, vec drugog vece je cijela 89 generacija slobodna.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трећег Соилворк и Ет Д Гејтс, четвртог Амон Амарт и Дисмембер, петог Сатурнус.... Због њих би можда дошао, а ово остало ми је досадно ... боље да се штекају паре за море ил тако нешто. Напето је то са тим фестивалима, а биће и много дроге :)

Edited by Господин Граул

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ispite 3. i 4. jula. E divote :)

 

Jebao sam im mater. Nishta od mog planiranog davanja uslova u junskom roku..

 

isto ovde, brate, najtezi ispit u drugom semestru treceg jula, a tad mi sviramo na castleu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...