Jump to content

Type O Negative


Nik

Recommended Posts

konkretno....

 

Eto rekao sam.

Sad ti priznaj gresku.

 

 

Textovi su im uglavnom ozbiljni pricam o humoru nevezano za pesme.

 

Inace ja sam u debilnom tripu sa ili bez gothic prefiksa.

ukoliko su duhoviti k'o ti u prvo redu, onda su na nivou vrtica.... icon_smile.gif

 

a, inace, da, u debilnom si tripu definitivno, pazi da te 'nesto ne pojuri iz mraka' sa gotivnim ruskim akcentom.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ukoliko su duhoviti k'o ti u prvo redu, onda su na nivou vrtica.... icon_smile.gif

 

a, inace, da, u debilnom si tripu definitivno, pazi da te 'nesto ne pojuri iz mraka' sa gotivnim ruskim akcentom.... icon_smile.gif

Ne, ne...

Rumunskim akcentom... icon_smile.gif

 

Zasto toliko postujes na temi kada su TON toliko debilni? ph34r.gif

Pokusavas nesto da dokazes?

Edited by Three Tears

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cemu tolika pompa oko ovih ljudi?

Pa ToN je uglavnom grupica za nedozrele devojcice....Njih je tako lako prevazici...Nikako nisu zanimljivi na duge staze....Doduse,ostalo mi je par nekih pesama koje pustim ponekad,ali ponavljam....Nisu nista specijalno....

Necu ti zameriti to sto si rekao jer ocigledno nisi upucen u bend i njegovu publiku ali cu reci da gresis. Gresis. icon_da.gif Publika TON je raznolika od gothicara, punkera, rokera do metalaca. Ja sam fan benda pa sam tako svasta kopao o bendu pa sam i mogao da se uverim u ovo sto pricam. icon_da.gif

 

@Dabar

Peter Steel je poreklom Poljak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ne...

Rumunskim akcentom... icon_smile.gif

 

Zasto toliko postujes na temi kada su TON toliko debilni? ph34r.gif

Pokusavas nesto da dokazes?

pa, citirah recimo jedan vrlo bedan tinejdzerski nezreo pokusaj satanizma i duhovitosti....hriscanku....

 

inace, ne smeta to da se slusa bend, nisu muzicki totalno sranje, imaju nesto.....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

TON ne treba shvatati toliko ozbiljno i bukvalno...odlican su bend i imaju mnogo dobre fore a i dopdaju mi se njihovi pervezni tekstovi...ali to ne znaci da cu da se obucem kao gothic queen..ima klinaca koji to dozivljavaju preozbiljno...ali ja ne mislim da je to bio cilj momaka iz TON-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pesma koja ne moze da se nadmasi je love you to death...sva je tako emotivna i sva takva................

 

Ne znam kakav je ovo sync u vazduhu, ali prvi put sam video spot za tu pesmu pre 10 dana i skroz mi legao. Osetio sam praziluk tamo gde nisam smeo osetiti ga, jer sam se setio mlađih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ToN nije "bend za nedozrele devojchice" zato shto znam mnogo ljudi koji ga slushaju dugo...a svi su mnogo stariji od mene...

Volim da ih chujem s vremena na vreme,ranije sam ih mnogo vishe slushala,ali nisu mi dosadni...I da,imaju jako perverzne textove,ali lezi im to.

Love You To Death je... :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...