Jump to content

Parfemi


Zagrivuk

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Има ли неко искуства: када отприлике цитрусни парфеми почињу да мењају свој мирис?

 

Мој омиљени Montana Blu се више не производи. Нашла сам још две бочице од по 50 милилитара у Кикинди и купила бих их да их имам након што потрошим ову стотку, али бих ипак да их приштедим мало, па се плашим да не промени мирис. Онда ми се куповина и не исплати... А баш га волем.

 

Sicily ми је, на пример, променио мирис након неке две и по године стајања на полици и то баш оне ноте при врху. Опет, чула сам за парфеме који стоје по десетак година и не промене мирис.

 

Стварно ми није јасно зашто су будале решиле да престану да га производе. Мислим да им је то био најпознатији парфем. Савршено мирише, дуго се задржава на кожи и најбоље од свега - феноменално је повољан. Е, душа ме боли. Изем ти идиоте.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pozz ljudi! Ne zezam se, original parfemi (testeri i full pakovanja) na prodaju. Duplo jeftinije cene *i vise od duplo*. Veliki izbor, ako vas nesto zanima PP, pa javljam cenu! Pare-Parfem razmena bi bila iskljucivo kod konja. Veliki izbor, iskljucivo original! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...