Jump to content

The Dark Knight


Nightwing

Recommended Posts

Ако ћемо тако, откад Џокер изгледа као курва којој се размазала шминка и откад нема зелену косу?

 

А кад је то Џек Николсон па нешто лоше одглумио?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ако ћемо тако, откад Џокер изгледа као курва којој се размазала шминка и откад нема зелену косу"

 

To sto funkcionise u stripu,ne moze uvek na filmu,ovako je daleko uverljiviji i strasniji...zamisli da se svako jutro sminka do perfekcije,i izvlaci pramenove :D

 

Neke stvari su vise za stripove i crtace...bogu hvala da je nolan to skapirao...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebite ta sranja i gledajte u bioskopu. Kad vam kazem ja koja nisam ni zbog kakvog filma htela da mrdnem dupe vec 3 godine :)

Film je mnogo dobar. I Ster Cinema je super bioskop, ako nista zbog ogromne udobnosti :da:

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao u ponedeljak u Budvi.

Nije los film, posebno kada se uporedi sa ostalim superhero filmovima, ali su uspeli da upropaste fantastican potencijal glupostima, lame krajem i usa-najbolja-zemlja-na-svetu momentima.

Ledger je odlicno odglumio ... a Bejl... meni covek deluje pogubljeno ceo film(nesto poput Kijanua).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao u ponedeljak u Budvi.

Nije los film, posebno kada se uporedi sa ostalim superhero filmovima, ali su uspeli da upropaste fantastican potencijal glupostima, lame krajem i usa-najbolja-zemlja-na-svetu momentima.

Ledger je odlicno odglumio ... a Bejl... meni covek deluje pogubljeno ceo film(nesto poput Kijanua).

 

Nisam bas nesto primetio da nabijaju kroz film da su Sjedinjene Americke drzave najbolja zemlja, cak sta vise nije bilo ni previse americkih zastava ili slicnih govora o tome :ph34r:

A bogami znaju da preteraju sa njima kao na primer u Spider-man serijalu, nema da prodje ni 5 minuta a da ne sevne zastava u skoro svakoj sceni...

 

Kraj mi je bio sasvim pristojan, otvoren za novi nastavak, cak je i Batman Begins imao takvu vrstu kraja.

 

Pazi Bale je odlican glumac, to se vidi iz raznih mu likova koje je dosada glumio (Patrick Bateman iz Americkog Psiha, Alfred Bordena iz The Prestige-a, onog baju iz Harsh Times-a i da ne zaboravim sizofrenog The Machinist), eto Vejn mu lezi kao uloga, pa cak i Betmen, jedino sto me je pomalo iritirao onaj promukli glas kada govori kao Betmen, ali preko toga se lako moze preci...

 

A sto se tice gluposti, pretpostavljam da mislis na neke veoma nemoguce stvari kojih zaista ima dosta u ovom filmu, ali sve je to deo zabave, i kao sto spomenuh vec gore deo Betmen mita.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, u onako ozbiljnoj situaciji Amerikanci sednu i mirno glasaju.

I ona scena sa zatvorenikom koji baca detonator - katastrofa, doslo mi je da povratim.

Kraj je nevidjeno glup, kao da nisu mogli ona ubistva da natovare nekom drugom. I vrhunac patetike - vijaju-ga-zato-sto-je-heroj govor koji Oldman drzi sinu.

 

Bale je uverljiv Vejn, ali nije dobar Betmen, zvuci kao klinac koji se pretvara da je tough guy:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta si ti uopste trazio u bioskopu gledajuci film radjen po STRIPU??

Naravno da ce da bude teatralno! I treba da bude! Treba da ti se jeze bradavice na govore a ne da bude "hm da ovo je sasvim realno, vidjam svaki dan kad kupujem leba"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican film.

Predugacak doduse.

 

Za nijansu mi je bolji "Batman Begins".

 

Zaista, Jack Nicholson who? Ledger je razvalio. Steta sto je mrtav. Nezahvalno je traziti novog Dzokera za neki buduci nastavak.

Two face... jbte da li su mogli gluplje i gadnije da ga naprave. Ona gadna strana lica izgleda kao Terminator koji se umivao u fritezi.

Maggie Gyllenhaal... zasto ona?! Mislim znao sam da glumi ali riba je ruzna i lose glumi. Skroz los izbor.

 

Slazem se sa ovim klipom sto je Boyan92 postavio. Bale ga pretera sa onim Batman glasom. Skroz loshe. Dobre se bije doduse. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa morao je da promeni glas da ne bi svi znali ko je :)

Svidja mi se sto je makar ovde za promenu ispostovano to... u svim ostalim filmovima kad neko krije identitet vidis mu i oci i cujes mu glas i vidis gradju i jos ti je najblizi clan porodice a niko ga kao ne prepoznaje :)

(naravno ovo bi bio neki vrhunac :)http://www.imdb.com/media/rm3627128832/tt0348150 http://www.imdb.com/media/rm3459356672/tt0348150 )

Maggie je kul ovako ali je suvise ruzna za tu ulogu. Pogotovo na pocetku filma gde ima naborano lice kao shar pej.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, u onako ozbiljnoj situaciji Amerikanci sednu i mirno glasaju.

I ona scena sa zatvorenikom koji baca detonator - katastrofa, doslo mi je da povratim.

Kraj je nevidjeno glup, kao da nisu mogli ona ubistva da natovare nekom drugom. I vrhunac patetike - vijaju-ga-zato-sto-je-heroj govor koji Oldman drzi sinu.

 

Mene su toliko zaslepeli toliki preokreti u filmu, da uopste nisam obracao paznju na to :D

Znas moglo je da bude gore, tipa kao u nasim filmovima bez trunke pozitie, samo negativno da bude, tako nekako prija tako nesto pri, posle svega sto se izdogadjalo u filmu...

 

Logicno je da ce Betmena da okrive, jerbo je on neshvacen od strane drustva, uvek je tako bilo sa, i nastavice da bude, ali vidim da si zaboravio jedan veoma bitan detalj

Betmen je namerno na sebe preuzeo krivicu, da ne bi svalili na Harvija Denta, jer je on bio njihov "beli vitez" kojeg je Joker izmanipulisao da bi dokazao svoju poentu, da cak i normalna osoba moze da predje granicu normale i da se iskvari/poludi.

 

Tako da je barem po meni to sasvim logican kraj.

 

Two face... jbte da li su mogli gluplje i gadnije da ga naprave. Ona gadna strana lica izgleda kao Terminator koji se umivao u fritezi.

Da moram da priznam da je i mene razocarao Two Face-ov izgled, pogotovo sto nije imao kapke da zastiti oko, a i sam dok je bio u bolnici bio je pod jakim bolovima, tako da cenim da je morao da bude zesce natankovan morfijumom ili cime vec da bi mogao uopste da izadje odatle i uradi dalje sta je zamislio. (a da ga pritom u tome ne ometa doticna bol, heh)

 

Maggie Gyllenhaal... zasto ona?! Mislim znao sam da glumi ali riba je ruzna i lose glumi. Skroz los izbor.

Maggie je kul ovako ali je suvise ruzna za tu ulogu.

:da:

 

Nadam se da ce na dvd originalu biti dodatnih scena i jos nekih poslastica, npr. Ledgerov komentar tokom filma (nadam se da je stigao da nasnimi isti)

Edited by Ultimate Bastich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha pa znam da je to zbog identiteta ali je preterao sa tim glasom.

A koji je bio drugi izbor? :) Mozda da utanji umesto da postane dublji? :) Ili da ide okolo sa voice changerom da zvuci kao robot :lol:

Ako su vec svi zapeli za realnost eto makar je ta "mana" usled realisticnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

interesuje me sta se desi sa dzokera na kraju, jebo bejla i njegov glas

Arkham asylum (Ludnica)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

EXTRA FILM! Ovaj film bi nazvao Joker! neverovatno kako su dobro prikazali zlo, osecam da se i Fincer uhvatio za glavu :da: Nije dzabe Joker u istoriji umetnosti prikazan kao otac zlocina!

 

Necu sad da pricam o filmu, secekacu da ljudi odgledaju, mada mi koji pratimo stip nama je malo lakse, ali kako god okrenes ne pamtim kad sam gledao ovako dobar film. :da:

 

Heath Ledger Svaka cast! :da: Steta sto je momak umro.

 

Christian Bale Sasvim Ok!

 

Gary Oldman Odlican!

 

 

http://www.imdb.com/chart/top?tt0468569

Edited by Black Totem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm..... nisma gledao film , ali hajp je nenormalan za ovaj film. Evo sad vidim na IMDb-u stoji kao prvi na top 250 najboljih filmova ikada i josh preti da obori rekord Titanikov po gledanosti. Nisam imao neku zelju da pogledam ovaj film ali ajde da vidim zasto je tolki hajp oko ovog filma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arkham asylum (Ludnica)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

EXTRA FILM! Ovaj film bi nazvao Joker! neverovatno kako su dobro prikazali zlo, osecam da se i Fincer uhvatio za glavu :da: Nije dzabe Joker u istoriji umetnosti prikazan kao otac zlocina!

 

Necu sad da pricam o filmu, secekacu da ljudi odgledaju, mada mi koji pratimo stip nama je malo lakse, ali kako god okrenes ne pamtim kad sam gledao ovako dobar film. :da:

 

Heath Ledger Svaka cast! :da: Steta sto je momak umro.

 

Christian Bale Sasvim Ok!

 

Gary Oldman Odlican!

 

 

http://www.imdb.com/chart/top?tt0468569

 

-||-

 

 

 

Najbolji Džoker do sada! UBEDLJIVO! Odličan film, osećao sam adrenalin pola sata posle završetka. :) Mnogo mi se svidelo što je Betmen ovde fakat nije centralna uloga.

 

\m/

Edited by Vitamin K Experience

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzoker je dobar.

film je sranje. ne secam se kad sam se toliko smorila gledajuci neki film. posle 2 sata je postalo preeeevise... mislim,samo ocekujes kraj i nista. i nista. i Betmenov prokleti glas. To je bilo smesno.

Steta sto je Hit Ledzer odapnuo papke,dobar je bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...