Jump to content

The Dark Knight


Nightwing

Recommended Posts

Pa nisam imala na umu mišljenja drugih, ali meni se svakako sviđa suština Bartonovih (uglavnom starijih) filmova. Zamišljam da će imati Corpsebride-ovsku atmosferu, i da, biće interesantno. To ti je ista stvar kao i sa Vudi Alenom, Almodovarom, Del Torom i tako tom kompanijom... Ne možeš opovrgnuti kvalitet.

 

A Dep ima tu nesreću da bude jako zgodan i mega talentovan u isto vrijeme. Nema on samo ultra komercijalna ostvarenja. Čo'ek je radio kratke filmove (u trajanju od max 10min) koji su jako dobri. Nije on izvikan, a-a.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tripujete se obojica.

 

Depp će glumiti Ludog Šeširdžiju. Film je, naravno, Bartonov.

 

Ajdeeee....

 

Barton upravo to i hoce, da naivni ljudi pomisle da Depp glumi sesirdziju, ali prava istina je da ce ON biti Alisa. Pa gde si ti videla da Depp igra sporednu ulogu u Bartonovom filmu, ajde kazi mi, gde?! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada mislim da Zeka nije sporedna ličnost. On nas uvodi u priču, pojavljuje se onda kada je glas razuma (ili logike?) prijeko potreban, zaključuje priču. Ako ćemo da govorimo o glavnim ličnostima, samo je jedna, a to je Alisa. Sve ostale su sporedne, ali samo tehnički gledano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

film koji ne zasluzuje da bude na top 5 imdb.com

tacno se vidi da su amerikanci velika vecina ljudi koja glasa na tom sajtu

 

ok film za pogledati, ali nista posebno, Kristijan je pretjerao sa glasom, u stvari reziser je pretjerao, Kristijan radi kako mu se kaze.. Hit Ledzer je faca, kao i uvijek, ali se na kraju filma vidi da se nesto desilo glumcu, jer ono nije nacin na koji se zavrsava prica glavnog negativca u filmu, obicno puste pred sam kraj nesto kao u ludnici, zatvoru ili gdje vec. a ovde se da primijetiti da se nesto sjebalo ...

 

sve u svemu, film nije vrijedan onakve najave. Poslije Dosijea X, najkomercijalniji film godine. onako kako samo amerikanci mogu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film je relativno ok, mada bio bi sranje da nema Dzokera, tj. Hit Ledzera... Betmen, odnosno Kristijan Bejli, mi je najgori do sad, a i stvarno su ga malo preterali sa glasom...

Kako sam cula u novom nastavku Dep igra Ridlera, a Hofman Pingvina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah film tek malopre. Iskreno su preterali sa jurnjavama, eksplozijama, pucnjavama i ostalim zajebancijama. Suviše dramatično za moj ukus. Pre drugog dela sam odgledao prvi ponovo da se podsetim i mogu reći da mi je bolji od drugo dela.

Nije mi jasno zašto su tako "ne lepu" osobu izabrali da glumi Rachel. Sva sreća pa je poginula...

Totalno je neuverljivo kako je Joker preokrenuo Harvey Denta da bude zao.

 

Previše su poznatih glumaca doveli bez specijalnog razloga, mada moram priznati da je Ledger dobro odglumio, al to menja činjenicu da je ovo prosečna akcija u rangu sa poslednjim Die Hard-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...