Jump to content

The Dark Knight


Nightwing

Recommended Posts

Kako čovek gleda glumu kad njen izgled zaslepljuje. Bukvalno.

 

A što to pa Katie nije dobro odglumela u prvom delu? Skoro sam gledao prvi deo ponovo i mogu reći da je vrlo dobro odradila ulogu. Naročito scene kada je Bruce hteo da upuca onog lika što mu je ubio kevu i matorog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pricao o izgledu. Maggi je glumica, za razliku od Katie.

 

Pa ne bih bas rekao...po meni je ova riba totalan promasaj,u svakom smislu,ukljucujuci i glumacki.Barem u ovoj ulozi,bila je totalno monotona,neuverljiva i lose je odglumila.Vec sam rekao ranije.Katie Holmes isto nije neka preterano dobra glumica,ali je svoju ulogu u Betmenu uradila mnogo bolje nego ova rugoba.I naravno,pored toga je i simpaticna i slatka,dok je ova riba zaista ruzna.A fizicki izgled u glumackom poslu igra veliku ulogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Imate u Mamutu fantastichnu ponudu. Ovaj novi Betmen za hiljadu dinara 2 diska, gde 2 disk stvarno ima dosta special featuresa. : )

 

Dark Knight?! Pa to je dzabalesku...

 

 

Ma daj,nadmasio ga je malo sutra...Nikolson je pogodio temu,ovaj je totalno promasio.

 

Napusti prostoriju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Ne znam, meni je ovaj dark knight bolji od prošlog. Mislim, kakve su ono nindža gluposti: idi beri cvet, skači sa zgrade...svi znamo kako je nastao i meni se više sviđa priča da je prs'o ko lajsna kad su mu utepali roditelje nego da ga je primilo neko tajno društvo.

Mislim da je Ledger dobro odglumio džokera, čak i bolje nego Nikolson, ali to nema veze sa kalibrom glumca već sa samim likom. Ovde je džoker veći psihopata nego pre i na tome je i akcenat bio, dok je prethodni više u nekom džentlmenskom šmek fazonu. Svejedno, koliko god dobro glumio nije za oskara. Tu je veću ulogu odigrala njegova prerana smrt nego on sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...