Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

ma da vidim koliko nisam bacio para na pljuge do sada

 

pa sto ne prebrojis koliko imas u steku?

 

zato sto su te pare opet otisle na neko sranje, to je prosto usud

 

btw, sta je problem da se sklonis ako ti smeta dim necije cigare? koliko je tvoje pravo da ne pusis toliko je i njihovo da puse

kad ti smrdi neko u busu valjda se sklonis ili sta

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poražavajuće je koliko je to novca koji odlazi na takvu naviku, kada se uzme u obzir novčano stanje stanovnika. Ljudi će kukati da je skupo ovo i ono, životne namirnice, računi i slično, ali se neće odreći cigareta.

 

to. i treba da poskupe jos vise, dok ne bude pakla 500 din, pa ce videti koliko su bedni, kada budu skupljali za to sranje i umanjivali kvalitet zivotnih namirnica koje kupuju, otrovali se dabogda

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

..a neko i na pljeskavice,pivo,2l kole,teretanu,krpice,cipele i pljuge...pa kad poskupe pljuge,e aj onda da se smanje malo pljeskavice,pivo,2l kole,teretana,krpice, cipele i pljuge,pa kad opet poskupe,ma moze i pica umesto pljeke,pivo,2l kole,jebes teretanu ne ide bas,krpice,cipele i pljuge.....kad poskupe pljuge moze kifla,pivo,ponekad kola,jeftinije krpice,cipele ne moraju i pljuge.....kad poskupe pljuge,kifla,ponekad pivo,jebes kolu,krpice i pljuge....kad poskupe opet kifla,jebes pivo raste pivski stomak,ne moraju krpice ima dovoljno i pljuge....kad opet poskupe ..troll_icons_2_28891_7697_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora se na neka sranja bacati lova, neko na pljeskavice i pivo, 2l kole dnevno, na sprave za bildovanje, neko na krpice i cipele,neko na cigare.

Meni nikakva usteda para nije bilo kad sam ih ostavila.

To bi značilo da su pare nestale, jer nisu potrošene na pljuge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

btw, sta je problem da se sklonis ako ti smeta dim necije cigare? koliko je tvoje pravo da ne pusis toliko je i njihovo da puse

kad ti smrdi neko u busu valjda se sklonis ili sta

Nije problem da se sklonim, ako to ima smisla. Znaci ako sam usao u kafanu, buvaru, kladionicu ili neko drugo usrano mesto, sam sam pristao da udisem dim. S druge strane, tvoje pravo da pusis prestaje onog trenutka kada ugrozavas moje zdravlje... ili mi jednostavno ides na zivce, ako sam jaci od tebe.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to. i treba da poskupe jos vise, dok ne bude pakla 500 din, pa ce videti koliko su bedni, kada budu skupljali za to sranje i umanjivali kvalitet zivotnih namirnica koje kupuju, otrovali se dabogda

 

Mnogo veci problem od pusaca u ovoj zemlji su ovakvi retardi.E toga se treba resiti.

 

Nije problem da se sklonim, ako to ima smisla. Znaci ako sam usao u kafanu, buvaru, kladionicu ili neko drugo usrano mesto, sam sam pristao da udisem dim. S druge strane, tvoje pravo da pusis prestaje onog trenutka kada ugrozavas moje zdravlje... ili mi jednostavno ides na zivce, ako sam jaci od tebe.

 

Opasnost od pasivnog pusenja je najveca laz u istoriji ovozemaljskog,i ne samo ovozemaljskog,zivota.

A sta ako nisi jaci? Ode zdravlje u kurac?

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako i gde da se sklonis, kad npr. 80% ljudi na bus stanici purnja?

izbegavam dim gde god mogu (premestim se recimo tako da pusaci budu niz vetar od mene :) ), ali nekad ne mozes da izbegnes, i to smara.

pritom ne toliko zbog zdravlja, vec sto mrzim smrad duvanskog dima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...