Jump to content

Baroness


Recommended Posts

c'mon, nije ni njihov najbolji album a ne godine ili slicno. Blue je pet puta bolji. Razocaravajuce, necu neki indie Baroness na pola puta izmedju ovih "vintaz" solo gitara i nekog njanjavog pop roka , kapiram da su ovo zgotivili najvise Dredg/Thrice/Minus The Bear fanovi ali meni Baroness tu ne pripada i sve mi zvuci kao kompromis za koledz radio za dizajnere. Mlako, neubdedjivo, sa tragovima intresantnosti i napredovanja u aranzmanima ali nedovoljno posle Blue Record koji je sveukupno mnogo bolji album.

Cekam novu QOTSA da oduva sve ovo.

Edited by Лука
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vec sam cini mi se napisao, po meni blue ostaje najbolji njihov rad.

sto se tice novog, posle vise slusanja odlucio sam da obrisem pesme koje smaraju i ostavim tako nekih 10-ak koje mi odgovaraju, jer ima par stvari koje mnogo jadno zvuce. tipa ona stvar kad krene deo nesto 'you greesy little thing... ' tu mi se zbilja priprdelo najstrasnije. pesme su nekako polovicno dobre, ili bude dobar uvod pa na refrenu zakenjaju il' obrnuto.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

c'mon, nije ni njihov najbolji album a ne godine ili slicno. Blue je pet puta bolji. Razocaravajuce, necu neki indie Baroness na pola puta izmedju ovih "vintaz" solo gitara i nekog njanjavog pop roka , kapiram da su ovo zgotivili najvise Dredg/Thrice/Minus The Bear fanovi ali meni Baroness tu ne pripada i sve mi zvuci kao kompromis za koledz radio za dizajnere. Mlako, neubdedjivo, sa tragovima intresantnosti i napredovanja u aranzmanima ali nedovoljno posle Blue Record koji je sveukupno mnogo bolji album.

Cekam novu QOTSA da oduva sve ovo.

 

Potpuno isto sam reagovao ali posle puno slusanja mislim da je ipak album fenomenalan.

Treba samo skapirati da su se spustili sa Horse called Golgotha nivoa na nivo cmizdrenja za ribom u fazonu Nickelback ili Hari Mata Hari. Album je iskren i down to earth, tako da slusalac mora da se spusti na taj nivo da bi ga skapirao, sto je tesko ako slusas bendove tipa Mastodon koji uopste nema takve momente.

 

Ali debelii minus su kriminalno predvidljivi aranzmani na zutom, svaka pesma se zavrsava eksplozivnim solazama. I sa svim tim minusima album je odlican, kad bi u idealnom svetu napravili kul spotove za Little Things i the Line Between postali bi ogroman bend.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajme ovaj album dobar, slusam i neverujem (jedna rec) !

23 Bambija za ekipu, odradili pos'o svaka cast, mogli su i da iskuliraju koju pesmu, doduse.

Bez Foolsong, Collapse i Stretchmarker su mogi komotno da svedu ceo album pod isti Zhuti krov, a ove roknu kao neko bonus izdanje, jer mi nekako bolje fercera bez istih (one su mi malo meh)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

The American Band Baroness were on the tour bus which crashed and fell 30ft over a viaduct near Bath.

The incident happened at 11.30am at the junction of Brassknocker Hill and the A36, the fire service said.

A total of nine people were on the coach. Two were trapped and had to be rescued by firefighters.

Seven people have been taken to Royal United Hospital in Bath with what are thought to be relatively minor injuries. The two others have been taken to Frenchay Hospital in Brtistol with more serious injuries.

The band played at The Fleece in Bristol last night. They were on their way to Southampton when the accident happened.

 

article_9a6ec1abcc35ecab_1345038807_9j-4aaqsk.jpeg

 

http://www.itv.com/news/west/update/2012-08-15/american-bands-tour-bus-crashes-in-bath/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...