Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

In the Flesh, britanska mini serija, 3 epizode od po chuku, izgleda da cje biti druge sezone. Nemojte da chitate mnogo na netu, svudge stavljaju spoilere, uglavnom - radi se o zombi apokalipsi, ali se otkriva lek za zombije koji im vracja svest i sada ih tretiraju kao pacijente "partially deceased syndrom"-a, i pricha prati tinejdzera koji treba kao izlecheni zombi da se vrati kod svoje porodice u ruralnu zajednicu gde je zhiveo. zanimljiv koncept, zanimljiva pricha, vrlo realistichno odradjeno za "supernatural dramu", dobra je serija, odgledajte..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporučujem britansku seriju Utopia iz 2013. godine.Ima samo 6 epizoda,a u najavi je i nova sezona.Mislim da je rađena po nekom stripu iz osamdesetih,i ko voli teorije zavere,obavezno da je pogleda.Preporučio bih vam da je gledate u boljoj rezoluciji,jer je fantastično snimljena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je serija. Svidja mi se kolicina sirovosti koju poseduje. Fotografija je za sada solidna, najvise me je odusevilo prikazivanje snova i onoga sto Will vidi ulazeci u um ubica. Kada se na sve to doda i solidna muzicka podloga efekat je prikladan. Jedva cekam drugu epizodu, Eddie Izzard gostuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva cekam drugu epizodu, Eddie Izzard gostuje.

 

Jao, i ja isto. Još se sada razmišljam da li da pustim da prođe neko vreme, da poskidam ceo serijal i pogledam ga u jednom dahu, ili da strpljivo čekam epizodu po epizodu :haha:

#firstworldproblems

 

Mogli bi temu da otvorimo? Jel neko za?

 

Što se mene tiče, otvaraj :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bourboun, meni je to isto palo na pamet, ali mislim da cu ipak ispratiti epizode kako budu izlazile. Da imam kakav kontinuitet. I drago mi je da su odabrali David Slade-a da rezira prvu epizodu (radio spotove za Aphex Twin, SOAD, Stone Temple Pilots) radice jos dve epizode.

 

@Captain Spaulding, moze.

 

Nesto sam ceprkao po nekim forumima i ovo su preporucili kao neku novu vrstu Twin Peaks-a. (ima zaista nekih dodirnih tacak, mada se na kratko vidi u trejleru)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo mi što izlazi epizoda istog dana kad i game of thrones, pa se onda baš primeti razlika u produkciji kad se odgledaju jedna za drugom, ali super je serija.

Btw kapetane, malo da se ugojiš u obrazima i isti si John Snow.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo mi što izlazi epizoda istog dana kad i game of thrones, pa se onda baš primeti razlika u produkciji kad se odgledaju jedna za drugom, ali super je serija.

istina,

meni serija za sada deluje kao bojažljivi eksperiment historija na nepoznatom terenu, pre svega po broju epizoda, pa očekujem da u drugu sezonu ulože nešto više novca, pošto je svakako gledana.

(no, nikako nije ni sada jeftina, samo je ubi poređenje sa GoT)

 

btw, postaje natrpano ovim post-apokaliptik serijama: falling skies, twd, ova omega, ranije najavljen defiance...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...