Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

I meni juce i danas bukvalno jedva otvara last.fm, tek posle nekoliko pokusaja:

 

We are once again experiencing technical difficulties and as such you may experience intermittent access to the Last.fm website, API, and services including scrobbling and starting stations. We sincerely apologise for the disruption, and thank you for your patience while our engineers work to resolve this issue.

Posted 8 hours ago by jon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Pazi, ja sam probao da platim kreditnom karticom na ovaj americki acc i nije uspelo, pre nekih pola godine ili jace, zato sto mi registruje kreditnu karticu na Srbiju a ne na Ameriku. Ali kontam, ako imas nekog ortaka u Americi, shibnes mu lovu, on plati i to je to. Ajd probacu sada ponovo, mozda prodje pa javljam

 

kako vam spotify radi u srbiji?

 

Skines za Chrome plugin hola better internet, odes na spotify.com i upalis na plugin neku zemlju tipa ameriku, registrujes regularno i cepas :) Kada ti istekne dve nedelje van zemlje koriscenje, obavestice te, odes na play.spotify.com isto sa americkom zastavom, pustis pesmu, restartujes na kompu Spotify i teras ponovo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je ono sa Last.fm-om, ne mogu normalno da ocitam stranicu, cak ni iz vise pokusaja, jer se pojavi bijeli ekran sa reklamom u gornjem lijevom cosku??

izgleda da polako odlaze u kurac, eno svako malo im ne rade sedmicni chartovi.

Ranije sam u par navrata uplacivao pretplatu na po mjesec dana, ali sada nema sanse da bih im ista uplatio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ kao što već ustanovismo, mi sa adblocker-om nemamo te reklame, eto ti rešenja

 

btw, je l' se ikad više pojavio neki last plejer na foru onog ruskog čuda što je bilo za Chrome? taj mi je najbolji bio, mada je i onaj za Firefox bio super na foru radija

Share this post


Link to post
Share on other sites

instalirao sam ad-block za Chrome, izgleda da radi. Blagodarim.

 

sto se tice last.fm plejera, imam vec neko vrijeme na Chrome-u instaliran ovaj: https://chrome.google.com/webstore/detail/lastfm-free-music-player/bbncpldmanoknoahidbgmkgobgmhnafh

Veoma rijetko ga koristim, ali neki dan sam bas nesto slusao preko njega i radilo je normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Od danas neće da mi učitava scrobblove na profil samo u scrobbleru stoje, na profilu samo očitava pesmu koja trenutno svira ali je ne učita kad prođe. Jel imao možda neko ovaj problem? Pomislio da nije neki bug do njih, ali vidim da drugim ljudima ide sve.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...