Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

Sta ljudi slusaju u privatnosti nikoga ne bi trebalo da interesuje. I recimo neko slusa bend koji je nazi orijentisan, i skrobluje na last fm-u, po cemu on to siri nacisticku propagandu? Ko je te protiv ideologije neka gleda svoja posla, a ne da se zali kako mu to smeta, jer je to pre svega jadno.

 

Ne radi se o tome da ljudi to slušaju nego o tome da last.fm na svojim serverima drži muziku koja propagira nacizam i slike sa nacističkim simbolima, normalno je da će se neko žaliti zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da... ali instaliran mi je neki novi armor, sta god, nikada to ranije nisam imala na kompu pa mi stalno blokira last.fm... sto se tice programa stvarno sam duduk, kontam da treba da deblokiram nesto na tom nivou, ali nesto mi je islo bezuspesno iako sam probala par kombinacija u smislu valjda ce ovo da upali :haha:... aj igracu se danas sa tim pa da ako ne urodi plodom, opet zatrazim pomoc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ljudi slusaju u privatnosti nikoga ne bi trebalo da interesuje. I recimo neko slusa bend koji je nazi orijentisan, i skrobluje na last fm-u, po cemu on to siri nacisticku propagandu? Ko je te protiv ideologije neka gleda svoja posla, a ne da se zali kako mu to smeta, jer je to pre svega jadno. Niko tu ne podrzava nikakvu ideologiju slusajuci muziku. Ili treba onda zabraniti satanisticku, komunisticku, pagansku, hriscansku, islamsku muziku jer uvek je bilo i uvek ce biti neistomisljenika.

To sto je zakonom zabranjeno je druga stvar. Zabranjeno je i zrtvovati device, pa ljudi slusaju nekro blek metal.

 

Потпис. Нека свако бира музику која му одговара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колико сам ја приметио, није пуно бендова цензурисано, ја сам нашао да су цензурисани Der Stürmer, Landser, Stahlgewitter и то од скора, пре недељу дана их је без проблема отварао. Већина НС бендова (још увек) није цензурисанa.

 

Zamalo da napišem zašto bi cenzurisali hardcore bednove kad provalih da se HC (ćirilično) odnosi na nešto drugo :)

Edited by englis
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Pa da... Do pesama je. Evo ja npr za moj bend sam dozvolio stream svih pesama i download istih, dok ima opcija 30 sekundi preview. Verovatno neki bendovi zaborave to da iskljuce, pa eto, poslusas 30 sekundi i prc dalje...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...