Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

nije sestro, nije. osjecala sam se kao da zivim sa shar-planincem, dlaka po kuci, koliko oces.

Znam kako ti je bilo, sestro, razumem potpuno, sreca sto nisam preterano osetljiva na te stvari jer bih se i sama odavno do glave osisala. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to si u pravu...

ovaj moj za svoju kosu koristio doduse samo sampon, ni gel ni vosak ni balzam, ma nista.. a imao bolju kosu od mene (u svakom pogledu). nagovorim ga da se oshisha, sad je totalno pod vojnicki skracen.. jebi ga, udarao mi komplekse.. bachi pogled : ) http://smg.photobucket.com/albums/v673/blo...nt=IMG_2297.jpg

 

 

Е мој Иване, сИЈеци курац. Одма'.

А ти, Тања, од сада да носиш искључиво пантОлоне! :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja to pijem, ali ne pilule nego onaj bipov prah koji rastvorim s jogurtom... naime, pijem jednu kašičicu na dva dana, jer to mnogo povećava apetit, a i pijem ga prvenstveno zbog noktiju, i zaista mnogo pomaže!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima nesto protiv noktiju koji se listaju kao blesavi cim predju par mm?? :( Plus su tanki.

Mada s obzirom sta i kako jedem dobro je da ne sejem udove okolo :)

Ono, neki dodatak ishrani koji ste provalili da bas utice na nokte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zajebi ti to.. odes fino i uradis nokte.. em ti izmasiraju ruke/noge, em te lijepo zgotive, parafinsko pakovanje, nabace ti sve vjestacko i bog ti pomogo :D

 

a i da neces vjestake, samo onako regularan manikir vrijedi.

 

 

 

mene ovdje to kosta mjesecno - 30 dolara (pun servis ruke/noge), s baksisom : )

 

koji klinac jos da pijem suplemente, da mi jaca kosa ili nokti.. kose mi fala bogu ne fali, a za nokte sam postala lijena..

Share this post


Link to post
Share on other sites

И даље сам става да коси највише помаже добра, квалитетна и разноврсна исхрана, одговарајуће уношење течности итд.

Међутим, сведок сам да и сама генетика може да коси малте не дода тј. сама по себи носи 80% квалитета.

Знате оно - ако је коса лоша сама по себи, можеш да је мацкаш чиме хоћеш, бадава.

Наравно, ипак препоручујем фирмиране шампоне/препарате јер су, једноставно, најбољи.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmm, da, pivski kvasac jeste zdrav, ali ako pogledas da momcad koja zele da nabace masu koriste to (kada hoces da se nabildujes samo navalis na kvasac, najbrze deluje) razmislis da li zelis da nabacis par kg da bi ojacao kosu :)

Iovako imam pojacan apetit, ako bih pocela sa tim da se kljukam stigla bih do 70kg za nedelju dana :D

 

Elem pocela sam da koristim kombinaciju clear.jpg i visu-detail-elseve_nutri_gloss_light.jpg

pre nedelju dana i zasad mi deluje ok :da:

Videcemo kakav ce efekat biti nakon mesec dana :D

Edited by Tanya

Share this post


Link to post
Share on other sites

zajebi ti to.. odes fino i uradis nokte.. em ti izmasiraju ruke/noge, em te lijepo zgotive, parafinsko pakovanje, nabace ti sve vjestacko i bog ti pomogo :D

 

a i da neces vjestake, samo onako regularan manikir vrijedi.

 

 

 

mene ovdje to kosta mjesecno - 30 dolara (pun servis ruke/noge), s baksisom : )

 

koji klinac jos da pijem suplemente, da mi jaca kosa ili nokti.. kose mi fala bogu ne fali, a za nokte sam postala lijena..

 

 

Bravo za post! :pivopije:

Obozavam salone, uvek te tretiraju kao caricu... a o masazi da ne govorim...mmmm..

Edited by VilHELLmina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima nesto protiv noktiju koji se listaju kao blesavi cim predju par mm?? :( Plus su tanki.

Mada s obzirom sta i kako jedem dobro je da ne sejem udove okolo :)

Ono, neki dodatak ishrani koji ste provalili da bas utice na nokte?

Odseci ruke....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odseci ruke....

Nemojmo biti tako drasticni :D

Moze i noktice samo da skrati :)

 

I meni su svi preporucivali Diklu, mada ja ne podnosim duge nokte, pa se nisam nesto ni trudila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...