Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Devojke pogotovo treba da se cuvaju, ipak ste vi nezniji pol...Mada, cinjenica je da muskarci znaju mnogo vise da kukaju kad se prehlade i od toga prave ne znam kakvu dramu...

Naravno, ne treba ni u jednu krajnost(kao ja kreten, koji radi i vozi robu i ako ima temperaturu, pa se setim izmeriti treci dan a ono skoro 40...pa komsinici doktorka kad ne pade u nesvest kad je cula da radim tri dana takav bez prestanka)

Jel te bar izlecila? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel te bar izlecila? :)

 

Prvo me zacudjeno pogledala - u stilu, komsija, stvarno nisi normalan :)

Dala mi neke jake lekove, da mi sto pre prodje temperatura, jer sam morao na put, to nisam ni nasao u apoteci...ali je vec pocela da pada pa sam ubrzo bio fit...ma Feniks je besmrtan i neunistiv :)

 

Uradio sam sklekove i par vezbica sa tegovima, idem se obuci pa u setnju do grada i Dunava, nema odmora dok traje obnova :)

I ne bojimo se zime, zima je moj dobar drugar :D

Vidi se da sam zimsko dete(februar) :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja radim kao elektrozavarivac, i odkako je stigao ovaj hladni talas na poslu radim non stop! A pre nekoliko dana dok su bile vrucine dodje ti da se svuces go i da varis jer se pregrejes i dobijes plikove po rukama ko gubavac,a sad.. Ni jedan varioc se ne skida sa aparata! Danas sam, da bi se zgrejao, vario 7 sati i 25 minuta od ukupno 8 sati radnog vremena!! A kakva zima tek dolazi, o tome necu ni da razmisljam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...