Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

lude krawe da ne diras! :violent:

 

i ne smarajte vise... ovo je tema o vremenu a ne o princu i njegovim grbavim (bi)tangama....

naravno, uhvatila me je kisa malopre, pa sam morala da se sakrijem u mek... i sedela sam sama, kao debil, dok mi nije dosao drug.

Edited by Happy Legs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Могли би ви из Танги да обрадите ову песму, па да качиш сваки пут кад те неко "нагази"... :)

 

 

Него, ова киша неће стати до викенда...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad je smešno, jbg. :):):) Ionako tvoji postovi zauzimaju 95% teme Najsmešniji najgluplji, dal' smo ti svi "dušmani" ili ti stvarno daješ takve izjave, proceni sam...

 

Nego, dobra je ova kišurina, ne moram da zalivam cveće tri puta dnevno :P

Jedini zez je što mi patike imaju neki glupi kao vazdušni otvor na đonu pa sve cvile kad hodam :D Mnogo smešno zvuči.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad je smešno, jbg. :):):) Ionako tvoji postovi zauzimaju 95% teme Najsmešniji najgluplji, dal' smo ti svi "dušmani" ili ti stvarno daješ takve izjave, proceni sam...

 

Ja sam dao izjavu da nema dobre pesme bez inspiracije koju daje kiša. Ne znam šta je tu smešno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, ubo' sam da budem u BGu danas za vreme onog sranja. Ali sam tom prilikom uvideo i najmanje jednu pozitivnu stranu letnjeg pljuska, dobijemo opštenarodni izbor za mis mokre majice. :mhihi:

 

Čudi me da po ovdašnjim tabloidima još niko nije izneo tipičnu made in Serbia teoriju zavere u stilu "da li ste primetili, istovremeno dok kod nas totalno neubičajeno za ovo doba godine imamo veliku količinu padavina, na ovogodišnjem Vimbldonu još nijedan meč nije odložen zbog kiše". :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...