Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

http://www.blackouteurope.eu/

 

 

da budem kratak-ako se izglasa najverovatnije ce nam ograniciti pristup internetu, tj internet ce postati kao kablovska, znaci svaki provajder nudice paket sajtova na koje mozete ici, a na ostale ne.

 

sve informacije na sajtu iznad

 

jbg

 

 

Mrzi me da čitam šta piše na tom sajtu,ali mogu da me povuku za kurac.

:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axeanosilas-i reply je odlican steta je njega ne staviti

 

 

Ne. Rodjenje jezika je bolest covecanstva. Dok nije postojao jezik ljudi su komunicirali telepatijom i ziveli su u skladu sa prirodom.

 

 

Ako je kamen misao onda se slažem sa tobom.

 

 

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene prvi put nije bolelo. Jedino nije mogao da mi se digne. Drugi put mi je nekako uspelo, ali sam jedva navukao kondom. Otada ne volim kondome, ali jebi ga kad su nužno zlo. Neće cure da uzimaju pilule, jer se tripuju da će se ugojiti. I ne umeju da broje dane.

 

Što se tiče krvarenja - nema teže gore/grind scene, nego kad vodiš ljubav sa devojkom za vreme menstruacije. Gubljenje nevinosti? Malo dete za ovo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sanjao kako me zmija ugrizla za kurac,i onda došo Prince of Darkness i isiso mi otrov.

 

 

којекуде је реалнији сценарио да си сањо да те је принц лапио за киту, а змија дошла и исисала смор...

 

mrtva trka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U veoma ranom detinjstvu sam vidjao demone. To je prestalo a onda sam ponovo dobio takve sposobnosti kada sam otvorio trece oko pre nekoliko godina. Nije mogla da prodje noc a da kada legnem u krevet i telo se opusti, svest sama ode na astral a ja budan. Ma uzasi bilo je tu svega. Posle duhovnog rada na sebi u dinamickoj meditaciji, za astralnu projekciju mi nisu bile potrebne tehnike vec svest sama ode bez moje volje, cim se telo dovoljno opusti. Hvala bogu vremenom sam to naucio kontrolisati. Bar mislim da jesam. Ali jedno sam shvatio, koliko god duhovno napredovao preko dana, toliko ce entiteti pokusati da me spuste i zaplase preko noci, bar u mom slucaju. Problem je u tome sto tajne indoktrinacije se ne slazu sa time da obican covek koristi nivoe za koje nije planiran. I tu ne mislim na astral vec na prostor iznad astrala.

 

Sto se konkretno astrala tice, pazite se kada se projektuje da ne boravite mnogo u donjem ili tako zvanom nizem astralu. To je zabokrecina i tu ima samo losih entiteta i demona a vi im se pojavite kao lampica koja zasvetli u mraku. I onda se opkole na vas i sisaju vam energiju.

 

Gornji astal je vec nesto drugo. Ako dosegnete dovoljno visoke nivoe gde mozete naici na predivna bica sa ljubicastim ocima i krilima. Oni ce vas uzeti u zastitu i mogu vam cak pomagati u fizickoj realnosti u nekim najbanalnijim poslovima ako je potrebno.

 

Dečko je kao mali upao u kotao sa marihuanom.

Edited by Gojko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Причао ми је лик с факса да је неки геј јеб'о свог цимера у Патрису. Наводно му је сипао неко срањце у чај, па кад заспи, фегет га кресне. :) Јел' неко чуо ту урбану легенду или штагод? :)

Домови су закон, једва сам чекао да побегнем из њих.

 

 

Kao prvo: nije bilo u Patrisu i kao drugo: nije mi sipao u caj, nego u sok od ribizle :mhihi:

 

epic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Jao, a tek scena kad krv pomešana sa spermom kaplje sa sveže izvađenog penisa... uh, kud me nateraste da se setim, imam takvu traumu od toga, dođe mi da nikad više ne priđem devojci, joj... :udri:

 

 

Jesi se setio majke u tom trenutku? Tj, vratio bi se majci, ali ne bi prišao devojkama? Jer majka je čista i neukaljana, i nikada neće cediti krv iz svoje vagine po tvom penisu.

 

 

:):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albanski hakeri napali sajt Nemanje Vidića

 

 

Njegov zvaničan sajt http://www.nemanjavidic.com/ bio je meta napada albanskih hakera.

 

Kada pokušate da uđete na Vidićev sajt otvara se crna stranica na kojoj piše: "United states of Albania -nothing can stop us".

Ovo nije prvi put da albanski hakeri napadaju sajtove srpskih sportista. Ranije mete bile su i najbolje srpske teniserke Jelena Janković i Ana Ivanović.

 

Očekujemo kontranapad. Gde ste, srpski hakeri?

 

 

Kakav crni kontranapad.Ovim pokazuju koliko su zaostali.Mislim Liverpul sampion...Pa to je bilo pre 20 godina. :)

Карнисеро има пиће ако дође на окуп. Пост деценије.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kad vec spomenuh: publika. Ekstremi svih vrsta, ali je ponajvise bilo retardiranih klinaca zbog kojih mi momentalno dodje da se osisam, upisem vojnu akademiju i postanem koristan clan sistema. :)

 

sa teme koncerta COF-a,Moonspell-a...

 

prvo

 

:) :) :) :)

 

a onda

 

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Varg Vikernes

 

 

Norvezanka kurva rodila je idiota

sto odmah ne zadavi kopile stvarno je grehota

To bese Varg mali

sto jednog dana crkve pali

 

Varg je bio kreten iskopleksiran

kita mu je bila mala

zbog toga je bio jadan

i morao je da se pravi da je budala

 

Uzeo on klince na satanu da lozi

i da sa njima crkve pali

muzika mu je bila sranje

vokali su mu kao da koza stenje

 

Cak je i ubio druga zbog para

ali sve mu bilo dzaba

evo sada u zatvoru ga svako kara

ko mu kriv kada je hteo da bude baraba

 

Hteo je da bude opasan naci

tripovao se da je arijevac kurci palci

Sada mu u zatvoru prolaze dani

dok ga guze muslimani

 

Pusi njima Varg svaki dan

da ih zadovolji on je predan

Voli Varg muslimanske kare

Voli i arape i turke ali najvishe shiptare kosovare

 

Kad se Kurban Bajram slavi

tada svaki balija Vargu uglavi

jebu njega i tokom ramazana

ma razvaljuju ga svakog dana!!

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...