Jump to content

Паранормално


Recommended Posts

Hmmm. Uz duzno poshtovanje i saucheshche prema tvojoj pokojnoj baki, mislim da samim tim shto je i tvoj otac sanjao istu stvar to verovatno bila posledica pritiska i teskobe u celoj porodici. Ne znam pod kojim okolnostima se to odvijalo ali cenim da je verovatno bila neka teshka bolest i da se to oteglo. I onda neki tezhak dogadjaj koji je to nagovestio i neminovnost.

 

Jel' neko imao iskustva s utvarama? Lichno nisam, al' kapiram da su u urbanom folkloru to najcheshche priche.

Hvala za saucesce,...

Sto se tice bolesti, imala je infarkt, tako da to nije bilo ocekivano,...

A i nije prvi put da tata i ja sanjemo nesto isto...no, dobro...

 

 

da nisi mozda riba ili devica u podznaku?

 

Ne! Bik/ Strelac sam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад ти се то следећи пут деси уради ово - нађи три камена испод дрвеног моста, стави у флашу воде са рузмарином, пиј сваком поуног месеца по неколико гутљаја и кад све попијеш - удаћеш се.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha samo sam čekao ovo. Ovoj fori neću nikada prestati da se smejem :)

 

-------------------------------------------------

Ја никад нећу престати да је користим. :)

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад ти се то следећи пут деси уради ово - нађи три камена испод дрвеног моста, стави у флашу воде са рузмарином, пиј сваком поуног месеца по неколико гутљаја и кад све попијеш - удаћеш се.

 

jbg. nije da mi trebaju bas tri kamena :P pre ce biti da cu sledeci put da se zakucam o neku banderu, pa cu opet da sanjam tako nesto...

Edited by Dionis6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Еееееее... :)

 

Иначе, од ових чудних ствари, једино ми се дешава дежа ви повремено.

 

I meni, a poslednji put pre nekoliko dana, i to na yumu. Čitam neki post i sve to već vidim u glavi, kao da sam čitao isto to ranije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali to nije paranormalno vec se najceshce deshava u sitne sate ili kada smo umorni (ustvari kada je ''mozak umoran'' po naucnim istrazivanjima) - Takoreci, prihvatimo informaciju i tek je kasnije registrujemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bas shvatio to tvoje objasnjenje,meni se to desava bez obzira na umor...dobro al to vec nema veze s paranormalnim ...

 

 

Znao sam da si žensko, Dionis6! :D

 

 

ccc napade me coek/zena :) skroz dobronamernog ... :surprised:

Edited by East

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ovo je valjda ''paranormalno'' :)

 

jogi.jpg

 

Devraha Baba was a siddha who lived for over 250 years, before entering samadhi in 1989. So elderly was he that the first President of India, Dr. Rajendra Prasad, more than fifty years ago, said that his father had sat at the feet of Devraha Baba as a child - that is, in the middle of the nineteenth century - and Devraha Baba was already elderly at that time. Devraha Baba never took food, and never set foot on the ground. He lived in a unique hut that was raised off the ground by bamboo poles. This rare video footage was recorded for a russian television channel around 1987-1989, so it is not in English.

 

 

 

jogi2.jpg

 

The Fire Yogi is a 47 minute documentary exploring a Yogi who has the extraordinary ability to use a unique breathing technique to get into union with Fire. The yogi creates a sacred fire and actually lies in the fire, but remains unharmed by the flames. This documentary portrays the rare and unusual Fire Ritual performed by the Yogi and the subsequent chemical analysis of his clothing & physical tests that examine this supernatural phenomenon. Many aspects of the Yogi are on the edge of unbelievability, while at the same time highlighting the power and endurance of human mind, body and spirit.

 

A da..

evo i sajta:

 

http://www.indiadivine.org/

Edited by Hvit Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte bre ljudi, pa to su ipak indijci...Njima je sve to svakodnevnica ;) Oni ne kupaju decu u svetoj vodici, nego ih ubace u vatru da ih okale :) I njima bi bilo paranormalno kada bi kod nas dosli na neki splav i videli sponzoruse sa silikonima i sljokicama svuda po telu i kada bi culi onu paranormalnu muziku :) Sve je to samo stav gledanja :)

 

Sto bi rekao moj bivsi profesor fizike, "Sve je drugacije kada se gleda iz drugog koordinantnog sistema." :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

izostavili su jedno objašnjenje koje je i najprostije. ono što nam se čini da smo već doživeli, zapravo i jesmo doživeli jer vreme ponekad ume da preskoči kao ploča, unazad.

 

ne preskače baš toliko dana uzastopno kao u Danu mrmota npr, ali dan-dva unatrag, ponekad i godinu-dve, pre no što se vrati u aktuelno vreme :opusteno: dakle, vreme nije savršeni kontinuum, nego je više nalik na stari raspadnuti gramofon sa prljavom iglom, koji nasumično zna da poskoči napred-nazad.

 

u stvari nije samo to slučaj kod gramofona, evo svi znate da ne postoji nepogrešiva reprodukcija tonskog zapisa ili fajla. preskače i laserski disk, kao i mp3-ojka.

 

možda bi mogo danas da otvorim na ovom pdf-u topik o vremenu, samo da smislim uvod. Onime, Varg, Mistress, želite li da otvorim takav topik (ako već nije bio)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...