Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

I ti mislis da je to ono pravo za mene?

 

ma ideja mi je bas tr00,ali da se ipak ti nekako potrudis oko faksa :da:

 

jednu godinu sam obnovio i iskoristio je, da bih radio k'o nigga kod nekog privatnika u manjem pogonu za proizvodnju namestaja kod mene u Cacku...

uspeo da skupim za skolarinu i za nekoliko meseci da platim stan,ali je ostalo ledja iskrivlenije u amanet!

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma necu. nisam ni na budzetu a povisili su skolarinu na 96 000 + troskovi sto mu dodje preko 100 000din a te pare ne zelim da im dam. Treba da placam i stan i ostale troskove. boljem ije da radim nesto a devojka zavrsava faks, bar neko da bude pametan :)

 

 

Banditi jedni, duplirali su skolarinu. jebala ih evropska unija i sve.

 

to ti je kapitalizam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srbljanovićevoj je bolje bilo da je ostala kući... Kao da su mene zvali u emisiju koja će se baviti astro-fizikom.

 

Ja sam morao da iskljucim tv zbog nje, zazalio sam sto sam ga i ukljucio uopste..

Nakon sto vidim njenu facu i cujem taj glas ne smem da gledam tv narednih mesec dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona verovatno veruje da je moderna Jovanka Orleanka, koja će sa oreolom francuske civilizacije da dođe da nam objasni kako da vodimo državu.

Irelevantno mi je šta ona misli, nije ni prva ni posljednja osoba sa kojom ne dijelim mišljenje. Ali meni smeta način na koji ona saopštava ta svoja razmišljanja. Još od onog razgovora sa Popovićem iz DSS-a na FOX-u mi je postala vrlo odbojna, kao ličnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...