Jump to content

Opšta tema


Recommended Posts

Ти си, значи, комуњара? Питам јербо се не проналазим у ове две групе, а цитирао си ме....

 

cekaj, NISI fasista?

preispitaj ponovo razlog zbog koga si me warnovao, pa ponovi sebi u glavi tu recenicu u kojoj govoris da nisi fasista.

mozda naidjes na neku kontradiktornost. cisto mozda.

 

EDIT: ili evo ja cu da napisem ovde, da ne bi morao da se cimas i da trazis.

dakle tema je navijaci, konkretno uroseva presuda.

 

Superius Deus: zasluzio je sto je dobio. on nije napao pandura jer ga je ovaj prekinuo u pola molitve, nego je on(nalozeni klinac) hteo da ispadne faca i ludak pred onim idiotima sto ljudi nazivaju navijaci. znaci on je bez ikakvog valjanog razloga napao pandura. kul je tuci se sa pandurima, onda si opasan.

i zato eto mu, sad budi opasan i ludak u zatvoru, ko te jebe.

i sto kaze doktor kuruz, kako to da ja na svojoj kozi nisam nikada osetio neku represiju od strane pandura? cak stavise, kada im se lepo i uljudno obratis i odgovoris, uvek te puste(kao i kontrola u GSPu mhihi.gif ). a ovi to traze, pa i dobijajau.

 

Axeanosilas: Зато што си комунистичка дрољица која је деведесетих била затворена у кућу, препуна наде да ће Милошевић опстати јер ти је тако одговарало?

 

Superius Deus: sisaj kurcinu, kromanjoncu retardirani!

nego zato sto se ponasam normalno, i nisam iskompleksiran idiot sa IQ manjim od 30(kao ti na primer) pa da moram da lecim svoje komplekse tako sto cu ispasti faca pred istim takvim imbecilima..

 

ishod: Superius Deus je dobio warn zbog vredjanja

 

takodje, tek sad videh da si ponovo upotrebio tu etiketu "komunista" potpuno neosnovano.

 

a evo i link ko hoce da se uveri: http://www.yumetal.net/forum/index.php?sho...t&p=1760122

Edited by Superius Deus

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da pozdravim decu liberale i komunjare...naravno, ja nisam kao Axe koji bi vas u logore, Axe stvarno ne zna sta prica...zasto da vi trosite vazduh i zagadjujete prirodu...

Naravno, ja sam fasista, nacista, sovinista, i zbog nas takvih vi plemeniti i pametni borci za ljudska prava ne mozete da uzivate u blagodetima napredne jevrope i eu...

i budite mi zahvalni, spomenuo sam jevropu i eu, verujem da ste sad doziveli bar tri orgazma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da pozdravim decu liberale i komunjare...naravno, ja nisam kao Axe koji bi vas u logore, Axe stvarno ne zna sta prica...zasto da vi trosite vazduh i zagadjujete prirodu...

 

eto vidis, ti si iskren covek...

 

 

edit

 

zaboravio si jevreje i crnce..

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, iz pouzdanih izvora znam da je Axe inace vodja NSDAP-a i NStroja iz okruga Bajine Baste, Sektor Sever-ogranak '14/88 i mlados' ' , i ucestvovao je u politikckim hapsenjima i prebijanjima lokalnih pripadnika SKPJ, SPS i DSS-a, i optuzen za sirenje propagande po jugoistoku BiH i neimenovanim delovima Dalmacije i Like; Odgovoran je za progon mnogih komunjara-demokrata u logore na severu Crne Gore, kao i za zajednicke svercerske akcije sa clanovima JSO-a na granici sa Hrvatskom; 1992 je vidjen u drustvu Vuka Draskovica i Veslija Klarka kako prima kovertu ispod stola u kafani 'Kod Stojka' na Ibarskoj Magistrali... Bio je u zatvoru u Poljskoj zbog pronevere i rukobludnicenja uz prisustvo clanova tamosnjeg Komunistickog Pokreta; 2000-te prelazi u redove DS-a kao spijun iz SPO-a, gde ulazi u fizicke obracune sa radnicima obezbedjenja Miskovic'n'Djukanovic Inkorporejted tokom mitinga SRS-a kod Celareva; 2001-ve vidjen u kaficu 'Pimpek' u drustvu Legije i Siptara na keju gde dolazi do razmene dokumenata vezanim za politicki vr' Bugarske i Makedonije; Njegov stan u bloku 61 je pod racijom i policija nalazi samo prazne kutije i nesto namestaja - on je vec pobegao na Kipar na Sekom Aleksic.... tamosnje vlasti nista ne preduzimaju, jer nije usla nijedna osoba pod imenom ****** Axeanosilas nego Alexandros Stojkovic, tj. sa laznim pasosem, gde on nastavlja put ka Malti gde ce primiti cek od vodje tamosnjeg pokreta NSDAP-a i nove instrukcije 'sta i kako sa politickim neistomisljenicima, 2. deo', i vraca se u Srbiju preko Rumunije, gde su ga docekali neimenovani clanovi Skupstine Rumunije i lideri minornih politickih partija - cuveni sastanak u Timisoari 'G17'! :ph34r: Gazda Bidza iz Svilanjca preko veza ga ubacije u Srbiju, i prosledjuje tamosnjim pripadnicima Obraza, gde dolazi do dila izmedju njih i komunjara o pokusaju destabilizacije Srbije i porobljavanju demokrata i fasista, takodje poznat kao Hajdelberski sastanak..... :ph34r:

Ostatak price je opste poznat i vecinski se odvijao ovde na forumu, uz pomoc clanova grupe 'Resist Or Serve' i Grill Ekipe (predvodjene mnome, ledzendom!)... Sada nam se pokorite, bedni clanovi ili cemo vas mi (plus Thule okoreli NS Marxista) banovati automatski ako se ne slazete sa nama, majku vam cigansku! :rockdevil:

 

Sh!t overload.... :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaboravio si jevreje i crnce..

 

nisam, znam ja da ces ti spomenuti svoje omiljene drugove...

 

 

 

 

Da, iz pouzdanih izvora znam da je Axe inace vodja NSDAP-a i NStroja iz okruga Bajine Baste, Sektor Sever-ogranak '14/88 i mlados' ' , i ucestvovao je u politikckim hapsenjima i prebijanjima lokalnih pripadnika SKPJ, SPS i DSS-a, i optuzen za sirenje propagande po jugoistoku BiH i neimenovanim delovima Dalmacije i Like; Odgovoran je za progon mnogih komunjara-demokrata u logore na severu Crne Gore, kao i za zajednicke svercerske akcije sa clanovima JSO-a na granici sa Hrvatskom; 1992 je vidjen u drustvu Vuka Draskovica i Veslija Klarka kako prima kovertu ispod stola u kafani 'Kod Stojka' na Ibarskoj Magistrali... Bio je u zatvoru u Poljskoj zbog pronevere i rukobludnicenja uz prisustvo clanova tamosnjeg Komunistickog Pokreta; 2000-te prelazi u redove DS-a kao spijun iz SPO-a, gde ulazi u fizicke obracune sa radnicima obezbedjenja Miskovic'n'Djukanovic Inkorporejted tokom mitinga SRS-a kod Celareva; 2001-ve vidjen u kaficu 'Pimpek' u drustvu Legije i Siptara na keju gde dolazi do razmene dokumenata vezanim za politicki vr' Bugarske i Makedonije; Njegov stan u bloku 61 je pod racijom i policija nalazi samo prazne kutije i nesto namestaja - on je vec pobegao na Kipar na Sekom Aleksic.... tamosnje vlasti nista ne preduzimaju, jer nije usla nijedna osoba pod imenom ****** Axeanosilas nego Alexandros Stojkovic, tj. sa laznim pasosem, gde on nastavlja put ka Malti gde ce primiti cek od vodje tamosnjeg pokreta NSDAP-a i nove instrukcije 'sta i kako sa politickim neistomisljenicima, 2. deo', i vraca se u Srbiju preko Rumunije, gde su ga docekali neimenovani clanovi Skupstine Rumunije i lideri minornih politickih partija - cuveni sastanak u Timisoari 'G17'! :ph34r: Gazda Bidza iz Svilanjca preko veza ga ubacije u Srbiju, i prosledjuje tamosnjim pripadnicima Obraza, gde dolazi do dila izmedju njih i komunjara o pokusaju destabilizacije Srbije i porobljavanju demokrata i fasista, takodje poznat kao Hajdelberski sastanak..... :ph34r:

Ostatak price je opste poznat i vecinski se odvijao ovde na forumu, uz pomoc clanova grupe 'Resist Or Serve' i Grill Ekipe (predvodjene mnome, ledzendom!)... Sada nam se pokorite, bedni clanovi ili cemo vas mi (plus Thule okoreli NS Marxista) banovati automatski ako se ne slazete sa nama, majku vam cigansku! :rockdevil:

 

Sh!t overload.... :zeleni:

 

 

:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

u vezi price o tome sta je i kako nasa vojska sacuvala 1999...

 

kakva je mudrost "sacuvati vojsku" koja se sastoji od ljudi koji su mobilni, sposobni i naoruzani? sakriju se "po sumama i gorama nase zemlje ponosne", i nista. i sad je kao neki veliki uspeh sto smo "sacuvali vojsku" i sto smo im poturili lazne mete (jebe se njima, oni rokaju pa rokaju)? posao vojske je da zastiti CIVILNO stanovnostvo i infrastrukturu. dakle, batalite te price za laku noc i za "tesenje", kao mi smo carevi za kamione, avione, makete i rakete.. tamo neki amer je imao "prekidac" za kompletnu struju u srbiji, a nasa vojska jedino sto moze to je da se krije po sumama i jede pastete iz 1946 godine. ljudi, dozovite se pameti - bre.

 

dokle ide ljudsko slepilo i spremnost da zivi u imaginarnom svetu najbolje svedoci sledeca prica: u vreme bombardovanja, izmedju dve sirene, ja se vozio kolima do druga na banjici i tu povezem nekog vojnika koji je stopirao. pocne prica o tome kako je on u PVO i o tome kako smo mi oborili oko 270 aviona. dakle, sad ja mogu da kazem da mi je "licno izvor iz vojske potvrdio cifru od 270 aviona". on veruje stvarno u to da smo mi njima jebali kevu, i samo je dva santimetra falilo da srbija pokori ameriku. :) :)

 

---

 

kuriozitet: znam licno ljude koji su u elektrodistribuciji radili za vreme bombardovanja koji su mi rekli: dve rakete na prava mesta i mi bi narednih 6-7 gopdina imali struje mozda 12 sati dnevno (dok se trafo stanice posle rata ne dopreme posebnim sinama koje bi morale da se grade samo za tu namenu). eto toliko je vojska srbije bila "sposobna" da obavi svoj posao. :udri: ne mogu da zastite nista jer su imali totalno nadmocnog protivnika. bio je totalni idiotizam uopste se upustati u taj "rat" u kome sve sto mozes jeste da trpis samare od najceg.

 

to je sve naravno zbog velike "strucnosti" kadrova i "jagnjece brigade", budza u nasoj vojsci koji veze s mozgom nemaju. da imaju veze s mozgom i makar po jedno mudo, izvrsili bi puc jos 1991, uklonili slobu i sproveli "grcki scenario". svi ti generali, oficiri, veliki-stratezi nisu stisli mudo da rese problem onako kako se to resava kad banda idiota krene da vodi narod i zemlju u propast, kao sto su to sloba i seselj radili 90-ih godina.

 

 

***

 

Avnoj bih i ja skinuo. I Tita.

ja bih beograd preimenovao u slobograd da nas uvek podseca koliki smo bili idioti kad smo birali vlast. tito-partija, slobo-slobodo, kostunica, seselj - sve su to ista sranja i isti idioti kojima smo se MI klanjali, kojima smo mi klicali, i koje smo mi birali.

 

lepo kaze LDP: "od nas zavisi". nazalost. :udri:

 

***

 

Propaganda je cudo, ali na kraju smo, kao i uvek, mi izvukli deblji kraj...

kazem ja da je "mahanje zastavama" i dobar dil sa pravom ekipom mogao da nam donese mnogo koristi.. umesto toga, mi smo popili batine. :( ali dobro, jednog dana ce se srbi opametiti samo sto cemo mi svi tad biti u godinama.. :(

 

no bitnije je da LDP infjuzed klinci pro

sta si toliko navalio na LDP, leba ti? :)

 

sta ako sam ja na primer LDP-ovac? jel sam infjuzd in d vejn. ;-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je suludo govoriti o američkim gubicima tokom bombardovana '99. Ja to uvek zovem "bombardovanje" a ne "rat" jer se to ratom nije moglo ni nazvati. A kako drugačije nazvati konstantno 78 dana rušenja svega što je imalo valjalo u ovoj državi.

A to o cenama aviona je takođe smešno jer se oni ne moraju ni pominjati. Jedna njihova tomahawk raketa je maltene skuplja od svakog tenka kojim smo mi raspolagali al to ne menja stvari u našu korist.

 

Država je unazađena 10 godina i nikakvi podaci o američkim oborenim avionima i našoj "dosetljivoj" vojsci ne mogu promeniti tu činjenicu...

Taj "rat" se mogao i morao izbeći. Nema tu puno šta više da se kaže...

 

Još malo pa će 10 godina...ko bi reko...

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast nasoj vojsci za vrijeme bombardovanja, ali nije uspjeh podmetati zastave i folije i skrivati se po shumama i gorama. Npr. par bombi onog skladista goriva u Baru bi poslalo dobar dio primorja u kurac. A nas PVO gadje avione, a domet mu nije ni do pola. Jeste da je dobra fora ta zastava sa banderom, ali samo fora. Iskulirajte malo, stvarno ispadate smijesni. Ameri su dobili sto su htjeli, a mogli su jos 200x gore da se poseru na SRJ. A vi se i dalje lozite na makete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

u vezi price o tome sta je i kako nasa vojska sacuvala 1999...

 

kakva je mudrost "sacuvati vojsku" koja se sastoji od ljudi koji su mobilni, sposobni i naoruzani? sakriju se "po sumama i gorama nase zemlje ponosne", i nista. i sad je kao neki veliki uspeh sto smo "sacuvali vojsku" i sto smo im poturili lazne mete (jebe se njima, oni rokaju pa rokaju)? posao vojske je da zastiti CIVILNO stanovnostvo i infrastrukturu. dakle, batalite te price za laku noc i za "tesenje", kao mi smo carevi za kamione, avione, makete i rakete.. tamo neki amer je imao "prekidac" za kompletnu struju u srbiji, a nasa vojska jedino sto moze to je da se krije po sumama i jede pastete iz 1946 godine. ljudi, dozovite se pameti - bre.

 

dokle ide ljudsko slepilo i spremnost da zivi u imaginarnom svetu najbolje svedoci sledeca prica: u vreme bombardovanja, izmedju dve sirene, ja se vozio kolima do druga na banjici i tu povezem nekog vojnika koji je stopirao. pocne prica o tome kako je on u PVO i o tome kako smo mi oborili oko 270 aviona. dakle, sad ja mogu da kazem da mi je "licno izvor iz vojske potvrdio cifru od 270 aviona". on veruje stvarno u to da smo mi njima jebali kevu, i samo je dva santimetra falilo da srbija pokori ameriku. :) :)

 

---

 

kuriozitet: znam licno ljude koji su u elektrodistribuciji radili za vreme bombardovanja koji su mi rekli: dve rakete na prava mesta i mi bi narednih 6-7 gopdina imali struje mozda 12 sati dnevno (dok se trafo stanice posle rata ne dopreme posebnim sinama koje bi morale da se grade samo za tu namenu). eto toliko je vojska srbije bila "sposobna" da obavi svoj posao. :udri: ne mogu da zastite nista jer su imali totalno nadmocnog protivnika. bio je totalni idiotizam uopste se upustati u taj "rat" u kome sve sto mozes jeste da trpis samare od najceg.

 

to je sve naravno zbog velike "strucnosti" kadrova i "jagnjece brigade", budza u nasoj vojsci koji veze s mozgom nemaju. da imaju veze s mozgom i makar po jedno mudo, izvrsili bi puc jos 1991, uklonili slobu i sproveli "grcki scenario". svi ti generali, oficiri, veliki-stratezi nisu stisli mudo da rese problem onako kako se to resava kad banda idiota krene da vodi narod i zemlju u propast, kao sto su to sloba i seselj radili 90-ih godina.

 

 

***

 

 

ja bih beograd preimenovao u slobograd da nas uvek podseca koliki smo bili idioti kad smo birali vlast. tito-partija, slobo-slobodo, kostunica, seselj - sve su to ista sranja i isti idioti kojima smo se MI klanjali, kojima smo mi klicali, i koje smo mi birali.

 

lepo kaze LDP: "od nas zavisi". nazalost. :udri:

 

***

 

 

kazem ja da je "mahanje zastavama" i dobar dil sa pravom ekipom mogao da nam donese mnogo koristi.. umesto toga, mi smo popili batine. :( ali dobro, jednog dana ce se srbi opametiti samo sto cemo mi svi tad biti u godinama.. :(

 

 

sta si toliko navalio na LDP, leba ti? :)

 

sta ako sam ja na primer LDP-ovac? jel sam infjuzd in d vejn. ;-)

 

 

1) Ja sam se lepo izrazavao i nisam rekao da smo MI ikom jebali mater, vec da smo dobar posao odradili u odnosu na protivnika i (ne)uslove. Znaci, po tebi nismo trebali da sacuvamo vojsku ili sta..? :uhoh: Da, posao Oruzanih snaga je da stite drzavne granice, narod, ustav itd itd, ali kao sto sam rekao ucinjeno je sve moguce da se svi zastite, samo sto smo mi pricali specificno o vojsci, a ja na to gledam kao na svo to ljudstvo sto se naslo tu u tom trenutku, ali jebiga, morali su da se kriju umesto da ginu brezveze i dokazu liberalnim demokratama kako se to radi.. :da: Pa sta ako su jeli pastete iz '64te? Ne moze bolje a bolje ista nego nista...

 

2) Da, svi smo mi u imaginarnom svetu i jos jednom generalizacija kako su 'ljudi' slepi (aludiranje na me izgleda), inace - doslo je do borbe, i sta bi ti? Da bezis ili uzvratis? Naravno, moramo sad filozofirati kako je sve to trebalo izbeci i stagod, ali se desilo sta se desilo.... Ako nisi primetio, moral je veoma bitan, ali opet, licni problem tog redova ako smatra da smo zamalo SAD-u jebali mater ili zadali tezak udarac, o tome se ovde ne prica... Ja sam sve lepo rekao i ogranicio se od takvih nebitnih zakljucaka.

 

3) Do o distribuciji pretpostavljam, ok mogli su i da nas nuklearno napadnu, nego primecujem nametanje zagonetnih delatnosti - znaci, ne samo da smo trebali da izginemo, nego se pitamo sto nam nisu unistili elektro-mrezu? :uhoh: Znam ja odlicno mogucnosti masinerije poput NATO-a, ali pored brojnih zlocina koji su upravo oni pocinili nad nama, mi se pitamo sto nisu jos...? Ne razumem te... A to da smo jadni, pa jebiga jadni smo ali ne znaci da me svako treba savijati kako oce, no to je druga diskusija o 'ko nas sve samara' koja se odnosi na politicki deo koji NISAM komentarisao. Naravno da to nije bio rat, vec bombardovanje, ali otom potom...

 

4) Puc. Posto si ocigledno neupucen i neinformisan, da ti objasnim - bas zato sto smo mali, kao sto smo konstatovali, ne izvodi se u REALNOM svetu puc tek tako, ako oces da se to odradi kako treba, sa rezultatima. Konkretno, nacelnik generalstaba u tom periodu, odredjeni ljudi neimenovani, sa JNA koliko-toliko funkcionalnom i nadmocnom na teritoriji SFRJ, i ono sto je kljucno u svakom pucu, revoluciji, itd je zaledjina ili 'blagoslov' neke sile, koja je u ovom slucaju bila Rusija! Problem je bio u tome sto su oni sami sa sobom imali problema, dosao covek pijanac i pored puta u tamosnju komandu, nije dobio potrebnu podrsku da odradi posao i pobije svu separatisticku i antisrpsku gamad, dok sa druge strane inostrane sluzbe su vec napravile bazu za guranje i podrzavanje separatista (brojni primeri jos koji datiraju s' kraja 40tih pa nadalje), i na nasu zalost, nije se izvelo to sto je trebalo da se izvede. E sad, to je vec domen politike i licnog interesa, a tice se konkretno tadasnjeg rukovodstva SDS-a (Karadzicevi) i ekvivalenta u RSK (Krajisnikovci) i 'njihove' policije... moglo je jos i '92 i '93 da se sve odradi i preseku stocari, ali jebiga, opet domen politike i relativno malih para. Dalje, dosta je bilo smenjeno nekvalifikovanim i netreniranim osobljem, necu imenovati, na pozicije komandanata bataljona cak (kurac-palac jaran od nekog bliskih Karadzicu)! Rezultat toga je vecinski nevini i neodgovorni za optuzbe u Hagu, dok se bagra koja je to pocinila seta po Banja Luci i ostalim ratom razrusenim gradovima, posedujuci impozantan kapital i kompanija.... :puke: Bilo je djuturum brigada, ali to su ljudi koji nisu imali izbor nego da brane svoje 'pragove', a mnogi su dezertirali... Da ne detaljisem vise, previse iskenjano, to je druga prica od one '99.

 

5) Ja licno mislim da je Sloba odradio koliko je maximalno mogao, ne znamo mi pod kakvim je pritiscima i pretnjama radio, lako je sada sve svaljivati na pokojnog coveka i tako sebe prati sopstvenih gresaka. Prica se o njemu kao da je bio diktator koji je zabranio rad neistomisljenicima i sta ti ja znam, kao da smo ziveli u Iranu.... a isti ti su postojali kao opizicija. Demokrate ne znaju sta ce vise da proseru pa udri po Slobi, on je kriv za sve, zajedno sa Seseljem... :no: Jel danas bolje nego pre? Ma kao sto kazes, lepo je rekao LDP, sta god da je rekao.... :lol: to je to! :lol:

 

6) Ok, sad je lako reci 'mogli smo' napraviti dil.. Ja licno verujem da se ne samo mogao napraviti dil, nego da procveta nasa zemlja, ali interesi i REALNOST je drugacija - jaka i stabilna Srbija NE odgovara stoci sa zapada! Velika u kontextu svojih sopstvenih granica NE odgovara, posto se pozivas na realnost, budimo realno onda... Sad mi znamo sta bi bilo kad bi bilo, smesno...

 

7) Zao mi je ako si u redovima LDP-a, veoma moguce da si infjuzd, posto na osnovu sveg sto su israli, pogotovu one feministicke sovinistkinje i ostale svinje, ko smatra da je LDP u pravu taj jednostavno NIJE patriota - ili je tesko zaslepljen pa jadan ne zna (nista), mozda i dali koju smrdljivu paru ili mu odgovara anti-srpski smrad i sentiment iz neimenovanog razloga..... Jeste, svi ce imati prava u ovoj DEMOKRATSKOJ zemlji, osim Srba! Ne zaboravimo i na poziciju pasa lutalica i pedersko-lezbejska prava, i jadne i potlacene nacionalne manjine, giv pis a chens.... :da: Sa ogorcenjem i gadjenjem gledam celu nomenklaturu od Kandicke, Cede, one smrad-plavuse (zaboravih joj ime), one organizacije za prava zivotinja pa sve do B92 i ostalih demokratskih reformatora - previse ih je sto kenjaju o sopstvenom narodu i idu jos i izvinjavaju se za Srebrenicu.... :) Alo bre.................

 

Ja ne znam sta ti vidis u njima i koja je to filozofija koja ce nas gurati u prosperitet.... tj. po cenu svega sto nas definise Srbima, mislim, kada nas rasparcaju i naprave od nas Gornju ili Veliku Albaniju (a Kosovo bude ekskluziv fajnenshel distrikt i mobiLJni teLJefon) i Demokratsku Republiku Sandzak na severu sa Madzaskom Republikom Vojvodinom, i Timok Bulgerien Pokrajina onlajn.... :da: I prihvatimo krivicu za sve lose na svetu i oko nas prvenstveno, i kako smo mi zapravo dosli sa Sri Lanke i vodimo poreklo od Tamilskih tigrova, jer Srbi zapravo ne postoje, to je mit o nekoj zlocinackoj bandi koja je harala Saharom, pa kasnije i zapadnom evropom - izvor fasizma i nacizma je to! Ne zaboravi da smi mi zapravo izvrsili genocid nad Jevrejima i da je Jasenovacki logor zapravo biJo cist SRPSKI, i da su jadne Ustase morale da traze pomoc od Njemacke da kazne zle, mocne Srbe, koji takodje terorisu aljbance, rome i ostale manjine, ukljucujuci i imigrante na jugu Kalifornije....

 

FAK DET!

 

 

@Tomas Sojer - Cemu pokusaji podjebavanja..? Mislim, reci Ivane seljaku, a ne neke nepovezane teze na temi 'ovo-ono' ne bi li te neTko prozvao... da, svi smo mi seljaci, zemljoradnici i poljoprivrednici koji zele da im crkne ne samo komsija, vec komsijin komsija... :pivopije: O tome je ovde zapravo rec, a ne o nekim tehnickim podacima i ciganima...

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nisam ja ni implicirao da si ti nesto od ta dva, nego kazem samo ovako, nadovezujem se.

 

niko nije spomenuo ni komuniste kao takve pa si ti opet osetio potrebu da kazes da ih "sve treba u logor".

 

komunisti su se bar borili protiv fasista (za koje nisam primetio da ih napadas sa takvim zarom btw) u wwii, gledas stvari jednodimenzionalno, tj. pogresno.

 

OK.

Наравно да јесте. Флонивин помену Авној и Тита, на пример. Кад кажем комуњара мислим на остатке смрдљивог сустава.

 

Генерали, јагњеће бригаде, разноразни потказивачи, дроље, подгузне муве, букаче, апаратчике и погано им потомство. Не треба у логор, у праву си, треба им јебати мајку по виђењу.

Наравно да јесу. Лукс је, тако]е, спасио Тита, а mалог Јожу је једном болео стомак јер је јео чорбу од скуваnе говеђе главе. Такође се санкао у кориту и прехладио јербо није имао чарапе но је морао јуначка стопалца обмотати крпама.

Хоћемо црвенији Универзитете и социјалистичкији социјализам.

:рогови:

 

Da, iz pouzdanih izvora znam da je Axe inace vodja NSDAP-a i NStroja iz okruga Bajine Baste, Sektor Sever-ogranak '14/88 i mlados' ' , i ucestvovao je u politikckim hapsenjima i prebijanjima lokalnih pripadnika SKPJ, SPS i DSS-a, i optuzen za sirenje propagande po jugoistoku BiH i neimenovanim delovima Dalmacije i Like; Odgovoran je za progon mnogih komunjara-demokrata u logore na severu Crne Gore, kao i za zajednicke svercerske akcije sa clanovima JSO-a na granici sa Hrvatskom; 1992 je vidjen u drustvu Vuka Draskovica i Veslija Klarka kako prima kovertu ispod stola u kafani 'Kod Stojka' na Ibarskoj Magistrali... Bio je u zatvoru u Poljskoj zbog pronevere i rukobludnicenja uz prisustvo clanova tamosnjeg Komunistickog Pokreta; 2000-te prelazi u redove DS-a kao spijun iz SPO-a, gde ulazi u fizicke obracune sa radnicima obezbedjenja Miskovic'n'Djukanovic Inkorporejted tokom mitinga SRS-a kod Celareva; 2001-ve vidjen u kaficu 'Pimpek' u drustvu Legije i Siptara na keju gde dolazi do razmene dokumenata vezanim za politicki vr' Bugarske i Makedonije; Njegov stan u bloku 61 je pod racijom i policija nalazi samo prazne kutije i nesto namestaja - on je vec pobegao na Kipar na Sekom Aleksic.... tamosnje vlasti nista ne preduzimaju, jer nije usla nijedna osoba pod imenom ****** Axeanosilas nego Alexandros Stojkovic, tj. sa laznim pasosem, gde on nastavlja put ka Malti gde ce primiti cek od vodje tamosnjeg pokreta NSDAP-a i nove instrukcije 'sta i kako sa politickim neistomisljenicima, 2. deo', i vraca se u Srbiju preko Rumunije, gde su ga docekali neimenovani clanovi Skupstine Rumunije i lideri minornih politickih partija - cuveni sastanak u Timisoari 'G17'! :ph34r: Gazda Bidza iz Svilanjca preko veza ga ubacije u Srbiju, i prosledjuje tamosnjim pripadnicima Obraza, gde dolazi do dila izmedju njih i komunjara o pokusaju destabilizacije Srbije i porobljavanju demokrata i fasista, takodje poznat kao Hajdelberski sastanak..... :ph34r:

Ostatak price je opste poznat i vecinski se odvijao ovde na forumu, uz pomoc clanova grupe 'Resist Or Serve' i Grill Ekipe (predvodjene mnome, ledzendom!)... Sada nam se pokorite, bedni clanovi ili cemo vas mi (plus Thule okoreli NS Marxista) banovati automatski ako se ne slazete sa nama, majku vam cigansku! :rockdevil:

 

Sh!t overload.... :zeleni:

 

- Војника Кемала М. стално одређивао за редара мокрог чвора.

- Више пута пљунуо ка џамији уз "мајчицу вам турску".

- Цијепао плакате ЛДП-а.

- Убио Роналда Мекдоналда (што сам раније признао).

- Лупио шамар Крцуновом споменику на Ибарској.

- Заврнуо довод воде на "ниској" чесми и бацио онај курчић, не знам како се зове, и тако онемогућо ритуално прање дупета припадницима војске исламске вјероисповести.

- 'Сово мајку шиптарску, усташку и ину.

- Негирао Сребреницу.

- Завео и регрутовао пар људи на скупу посвећеном љуЦким правима, напио их и касније певао четничке са њима.

- Не поштује родно сензитивни говор.

- У чизмама седео на серџади.

- Испалио "трећи метак".

--------------------------

Реко' dа признам и остало, кад су подаци из досијеа, вероватно преко Дерсуовог командоса, процурели до Америке.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tomas Sojer - Cemu pokusaji podjebavanja..? Mislim, reci Ivane seljaku...

Ivane Seljaku, Eto.

 

Zurim na posao pa ne mogu duze, ali u kratkim crtama, smesno mi je sve ovo. Sta vi uopste pokusavate da argumentujete?

Jebase nam mater i uzduz i popreko i sta mene boli kurac za bandere u jugu i ostale gluposti. Kome je to danas bitno?

Mislim da tebi uopste nije jasan nivo stradanja, sem onog vojnog i standardno kolateralno civilnog.

Posle svega vi se nesto kurchite, pa jebo te, presmeshno.

 

Odoh na posao.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane Seljaku, Eto.

 

Zurim na posao pa ne mogu duze, ali u kratkim crtama, smesno mi je sve ovo. Sta vi uopste pokusavate da argumentujete?

Jebase nam mater i uzduz i popreko i sta mene boli kurac za bandere u jugu i ostale gluposti. Kome je to danas bitno?

Mislim da tebi uopste nije jasan nivo stradanja, sem onog vojnog i standardno kolateralno civilnog.

Posle svega vi se nesto kurchite, pa jebo te, presmeshno.

 

Odoh na posao.

:) :)

 

Pa da, mi probamo nesto da pricamo/diskutujemo, ali klinci poput tebe upadaju i generalno kao jebu mater svima i postavljaju satru (karakterna?) pitanja neka, ovo ono sine, a nista nisu/te ni rekli pritom... :) Ako te boli qrac za bandere i bakrace, shut the fuck up kid - eto koliko je jednostavno. :da:

Meni je sve jasno, ali tebi i istomisljenicima nije - dal je u pitanju neka zavist, ljubomora, ili nesto trece, ne znam. I sta je tacno smesno? Objasni lepo, ajde daj ti neki konstruktivni argument ili diskutuj - zato sluzi forum, ako ti se ne svidja ne dolazi, nemoj da seres samo da bi bio vidjen u grupi ql ljudi, koji nepovezano probaju da potkace nekog... Iskreno mi nisu jasnu ljudi poput tebe. Nit smrdis nit mirises, nego ono... necu da vredjam. :)

 

I kako se to mi/ja kurcim-o? :uhoh: Ko se jos kurci? :ph34r: Kandise mi to na inferiornost neku...

 

Ja ne ocekujem esej kao sto sam ja pisao, ali ukratko daj konkretno odgovore posto me indirektno vec komentarises par stranica (uz opasku 'nasao' se u prici i sl. sh!tovi).. :zeleni: Mislim, kada se vratis sa posla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tomas Sojer - Cemu pokusaji podjebavanja..? Mislim, reci Ivane seljaku, a ne neke nepovezane teze na temi 'ovo-ono' ne bi li te neTko prozvao...

 

jel kapiras ti metaforu? ono, stilska figura i to...?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je stilska figura...?

 

Edit: Upade mi elAf, inace hteo sam reci da ce Sloba uvIJek biti nas preCednik! Btw. smaraju ljudi sa nekonstruktivnim komentarima, dajte nesto zanimljivije i pametnije... :P

 

milosevic_slobodan.jpg

 

Edit2: I ovo je stajlish figjur.... :zeleni:

Toolbag.jpg

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit: Upade mi elAf, inace hteo sam reci da ce Sloba uvIJek biti nas preCednik! Btw. smaraju ljudi sa nekonstruktivnim komentarima, dajte nesto zanimljivije i pametnije... :P

Ti si meni upao sa tim editima. :P

 

Elem, ako hoćeš nešto zanimljivo, baš čitam na jednom 3D forumu, raspričali smo se oko krize u Americi i sad ja nekako nisam verovao u sve te priče o propasti Američke ekonomije, ali me je Rale, koji je to dublje od mene proučavao, bacio u nedoumicu.

Evo ga citat tog momka (koga sam upoznao lično btw. i ne deluje mi ni najmanje kao neko ko bi tek tako izmišljao stvari, naprotiv, jako je načitan momak).

 

Nemoj da vas mrzi da čitate, strašno je zanimljivo, a i objašnjeno da i laik poput mene može da shvati. :da:

 

evo u cemu je problem:

 

Nisu usli odjednom u tu crnu rupu nego je problem maskiran duzi niz godina a sad je eto odjednom postao vidljiv.

Ti stambeni krediti su samo zavrsno poglavlje, problem je daleko veci od toga.

 

 

1971 godine USA je napustila "Zlatni standard". Zlatni standard znaci da je vrednost valute izrazena u zlatu, tj da je mnogo teze manipulisati vrednoscu velute posto je vezana za zlato. Napustili su ga jer je Nikson ocajno trebao jos novca za finansiranje rata u Vijetnamu. To je iminentno dovelo ko krize oko nafte krajem 70-tih, zemlje OPEK ogranicle prozivodnju da bi cena skocila jer su provalili da je je vise dolara u opticaju pa im za barel realno treba vise dolara. To je na kraju dovelo do recesije sa kraja 70-tih koja nije bila dramaticna kako inace moze da izgleda.

 

 

Valuta = poverenje

Ako odrzis poverenje da tvoj novac vredi sa druge strane mozes da ga stampas. To nudi nevidjene mogucnosti...kao recimo: odstampas gomile novca ni-iz-cega upumpas u MMF ili WTO i onda odes u afriku, aziju (bilo gde), pozajmis nekoj zemlju ogrmonu kolicinu novca za koji ona veruje da vredi, a kad posle nekoliko godina ne bude mogla da vraca taj kredit pojavis se i kazes : "ok, dugujes mi pare, nemas da vratis - prodaj mi naftna postrojenja, prodaj mi infrastrukturu, prodaj mi telekom ...prodaj mi sta god vredi" za male pare.

 

To znaci da si kupio resurse nek zemlje koji pre toga nisu ni bili na prodaju prakticno obmanom kupca. Za male pare si kupio realne resurse koji na trzistu znace VREDNOST, i na osnovu toga mozes da gradis novo poverenje u dolar.

Feneomenalno zar ne?

 

Uz to forsiras "free market" - slobodno trziste sto znaci da ako recimo imate neku zemlju koja se bavi poljoprivredom, proizvodi recimo krompir, udje u "free market" onda dodje tehnoloski razvijenija zemlja i ponudi industrijski hypeprodukovan krompir po nizim cenama. Kompletna poljoprivreda preko noci propada, populacija pada u bedu i onda dolazi NIKE (patike) i ti ljudi onda strikaju patike za 1cent/h

 

znaci: double, triple, quadriple mumbo-dzumbo ... taman kad mislis da si ultimativno iscedjen dolazi nova ekipa...ni dugmici ne ostaju

 

Sta se onda desava? Dolar se stampa ali se njegova vrednost i poverenje odrzava vrlo agresivnom i predatorskom ekonomskom politikom koja je podrzana i vojno gde treba. Sve zemlje vide ko je serif a serifova valuta je onda sigurno najjaca

 

To nudi nevidjene mogucnosti pentagonu jer uvek imaju neograniceno novca na raspolaganju...ako terba odstampa se.

pogledajte ovaj NEVEROVATAN video klip.... 10. septembar 2001, dan pred "napade" 9/11, Donald Ramsfeld priznaje pred komisijom senata da je u pentagonu izgubljen trag 2.3 TRILIONA dolara !!!!! (2300 milijadri).

Sutradan, navodno avion ulece u zgradu pentagona i pogadja tacno sektor za finansije, ljudi koji su bili kao odgovorni za tu proneveru navodno ginu...i niko vise ne pita za 2.3 triliona...neverovatan video (nema lazi nema prevare, nema ni para)

http://www.youtube.com/watch?v=_rRqeJcuK-A

to samo pokazuje koje su razmere stampe i potrosnje.

 

 

idemo dalje...

90'tih pada SSSR i poverenje u dolar je nikad jace. Finansijska klima u USA je povoljna i jos za vreme Klintona pocinje pariod dobrih kredita (objasnicu dole sta je zapravo kredit, tu i lezi sustina). To traje dugo a u poslednjih nekoliko godina stambeni krediti se prodaju kao hleb, uzimaju ih i oni koji realno ne mogu da ih plate.

 

Zasto je kriza globalna? EU banke (i iz celog sveta) su videle trziste nekretnina kao idelano trziste za plasiranje kapitala. Ogromne pare su ulagane i cela stvar je isla po inerciji do neslucenih granica. Pored toga sve zemlje sveta kao depozite drze obveznice Americke drzave i ako pada dolar pada i vrednost tih depozita, a sa time vrednost banka i sveostalo.

 

amerika je u ovom trenutku duzna 10300 milijardi dolara, uz to ima nevidjen trgovinski deficit sa kinom i EU, na duze staze nafta ce samo da skace - sto znaci da je Amerika pred krahom cije razmere mogu da prevazidju bilo sta vidjeno do sada.

Trenutno ne pokusavaju da spase dolar vec da odrze poverenje u njega a ono sto je zanimljivo: u tome im pomaze Kina koja ima preko 2.5triliona dolara rezervi i zabrinuta je za sebe i EU koja je takodje vezana za dolar.

Uz to nafta je vezana za dolar a EU je osetljiv na naftu.

 

....Kolaricu panicu, pletemo se samicu, sami sebe zaplicemo ...

 

USA da se izvuku nema sanse, nema sanse bez ozbiljnog udarca za ekonomiju. Pitanje je samo scenarija koji ce da ih zadesi.

 

Ovo sto sad rade je da zapravo da inflaciju gase sa jos para (inflacije). Znaci ako dolar vredi manje zaspi ljude sa jos dolara tako da imaju utisak da im kupovna moc ne opada da bi sprecio paniku. Pre neki dan su za 800 milijardi dolara kupili propale banke za cenu daleko visu od trzisne - znaci za racun gradjana su kupili gomile trule robe.

Cak i ako stvar zaustave na nekom nivou to ima da traje godinama

 

Najgori scenario je potpuni kolaps, neverovatan pad kupovne moci ljudi, vanredno stanje, vojska na ulicama i slicno.

 

ukratko: dolar je postao skoro bezvredan. samo je pitanje vremena kad ce vestacki nabildovano poverenje da se srusi kao kula od karata.

negde sam citao je Februar 2009 period sunovrata, taman kad svare ovih 800 milijardi dolara smile.gif

 

I najzanimljivije. :da:

 

Sta je kredit?

 

Po bibliji, jedini put kad je Isus upotrebio silu je kad je silom isterao menjace novca sa ulaza u hram koji su manipulisali vrednost sekel-a (jevrejski novac) kojim su jevreji placali.

 

Dali se neko zapitao kao nastaje kredit?

Verovatno masa vas misli da kad odete u banku i trazite kredit, banka povuce taj novac iz cirkulacije i da ga vama...to mozda zvuci logicno ali nije tacno jer da jeste to bi znacilo da je ukupna kolicina kredita koji mogu da se izdaju ogranicena kolicinom novca u opticaju. Drugo kad povlacite novac iz cirkulacije automatski gucite privredu i tokove novca.

 

 

Znaci, odete u banku ... "dobar dan, zelim 100.000eur kredita", "moze, polozite hipoteku....potpisite".

 

U tom trenutku jedina vrednost u ovoj transakciji je vasa hipoteka (garancija). Pare koje vam banka obecava kao kredit nemaju nikakvo pokrice u vrednosti. Banka ugovor salje u centralnu banku koja stmpa novac i banka odstampa novih 100.000eur da nadomesti manjak novca u cirkulaciji.

To znaci da svaki kredit=inflacija.

Zato ne postoji limit u kolicini kredita koji moze da se izda...."ima za svakog"

 

E sad kad uzmete kredit imate konstantnu pretnju nad sobom. Ako ne placate kamatu na vreme ode hipoteka. Taj faktor pogoni ljude da rade sa 101% i cupa iz ljudi po pravilu vise nego sto bi to bio slucaj sa covekom koji nije zaduzen.

 

To mozemo da poredimo sa nekim ko je na heroinu....posle recimo 10 godina kad savere lovu koju je dao na drogu nece moci da veruje koliko ja para nabavio i potrosio. da mi je neko pre nego sto je posta narkoman rekao da ce za 10 godina da spiska 100.000+ eur na bilo sta - ne bi verovao.

To je moderna verzija ropstva

 

 

 

E sad najneverovatnija i najzlokobnija stvar (najsladje za kraj)

 

U americi novac stampaju Federalne Rezerve. Zovu se "federalne" a nemaju veze sa drzavom. To je klub stranih poverioca, privatna firma pre svega zainteresovana za profit.

Kako je to moguce? Procitajte knjigu "Money Masters"...ima film na youtubeu.

 

zanimljivost:

Abraham Linkoln, Jamas Gardfield i JFK su ubijeni na potpuno identican nacin, usamljeni pucac, delovao sam, uhvacen ali ubijen pre nego sto je stigao do suda. Malo cudno? Pojedinci cuda cine

 

Federalne rezerve stampaju novac pa ga onda IZNAJMLJUJU kao kredit Americkoj drzavi.

Znaci gledajte ovako....zamislite sistem od recimo troje ljudi....ja stampam novac i svima dam po 100$ sa tim da mi vrate 150$

Kojih 50$ dolara ce da mi vrate na ime kamate? TAJ NOVAC OPET JA MORAM DA ODSTAMPAM i opet im dam i trazim kamatu. U sistemima od 300mil ljudi ova prevara je nevidljiva i ljudi misle da je problem u njima, da moraju vise da se trude, da moraju vise da rade.....vise i vise i vise

Neverovatno, zar ne?

 

To znaci da ce to troje ljudi da se pobije medjusobno ne bi li dosli do dodatnih 50$ da vrate dug. Ko ne vrati ja mu uzimam vlasnistvo i idemo dalje.

Takav monetarni sistem preovladjujuci monetarni sistem u svim razvijenim zemljama, centralne banke postoje u skoro svakoj EU zemlji.

Kad obrisete prasinu videcete da je klanje ratovanje, pohlepa, homofobija prosto ugradjena kao stub u takav monetarni sistem.

Grabljenje je jedini nacin da opstanete. Ako vas komsija propadne - to je dobra vest za vas posto cete mozda moci da dodjete do onih 50$

 

U sustini sve obrnuto od onga sto vam posle plasiraju kao ideale covecanstva.

 

Te federalne rezerve (centralna banka amerike) je glavni krivac za sve recesije, deprecije i inflacije. U rukama drze vise razlicitih mehanizama izazivanja kriza. Prvo pustaju povoljne kamate, ljudi se navuku, zaduze a onda posle nekog perioda kad ljudi stvore neku vrednost od tih kredita FED smanji kolicinu novca u opticaju i pocne da gusi privredu sto dovede do velikog broja bankrotstva...sve pare idu na kraju opet njima.

Kad pokupe sve, onda opet puste kamate i napumpaju novac i tocak se opet pokrene

 

Drugi mehanizam je da podstaknu ratove jer se tad drzave zaduzuju kod svojih centralnih banka i ne pitaju "posto?".

Cak 80% svih para kojim je vodjen II sv rat potice od kapitala Rotschilda i Rokfelera. Rokfelerova firma StandardOil je tokom citavog II sv rata isporucivala uredno naftu Nemackoj.

 

To nije nista novo, to se ne desava prvi put...zasto niko ne zna? Zato sto isti ti finansiraju ABC, CBS, FOX, CNN, BBC, NYTimes

Familija Rotschild je najbogatija familija na svetu. Pocetkom 20-tog veka procene su bile da poseduju 1/2 svega na svetu kroz razlicite oblike vlasnistva i uticaja. Nigde ne pise njihovo ime ali malte-ne svaka velika korporacija otara njihovim kapitalom.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
budite mi zahvalni, spomenuo sam jevropu i eu, verujem da ste sad doziveli bar tri orgazma...

 

:):)

 

 

---------

 

posao vojske je da zastiti CIVILNO stanovnostvo i infrastrukturu.

 

isto tako posao vojske je da NE NAPADA CIVILNO stanovništvo, znaš - po tamo nekim konvencijama - rat je sukob SAMO VOJNIH SNAGA dvije ili više država.

 

Sve ostalo je ZLOČIN ''milosrdnog anđela''.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnovija vest:

 

Српска напредна странка сматра да линија Карлобаг-Огулин-Карловац-Вировитица "није линија" те странке јер је нереална и неозбиљна, изјавио је заменик председника те странке Александар Вучић.

 

RTS

 

Oj Tomo, oj Vučiću... :no: što ranije ne rekoste da ste protiv ideala koje ste zastupali (znači, zastupali ste ih iako niste verovali u njih)? To je nemoralno, da nemoralnije ne može biti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako onda svi znaju šta su radili marinci u Iraku? Ajde da malo manje seremo, ok?

 

Stvarno. Svi? Znaju? Ko su to svi? Pa za onaj incident osmorice SAS-ovaca ni Britanija nije znala do prekjuce. Mozda bi bilo uputno da se manje lozis i budes objektivniji.

 

 

Значи било је оно...

 

Uvek si bio saljivdzija :pivopije:.

 

Ne ne znaci to, previse mi je rekao samim tim sto je rekao da je Marinac i gde je sluzio. No 1., to se uopste i ne prica. Al' eto, uz picence i meze otvori se malo i puki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...